První anální sex

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.3.2008 14:29 - Petra

Ahujky ještě nikdy jsem neměla snální sex! Chci se zptat jaké to je třeba i poprvé? Jak se na to nachystat?? Slyšela jsem že pak několik dní můžu mít průjem je to pravda? A nemůže se právě u toho sexu něco stát jako že nevědomé prdění nebo i něco horšího??? Nevím jestli jsem na něj připravená je mi teprve 17 let! V kolikati jste začínali vy?? A musí u toho mít muž kondom??? A je utný gel?? To je otázek co? Tak prosím zasvěťtě mne do análního sexu!! Samozdřejmě jen slovy:)!!!

reagovat 16.3.2008 22:23 - deniska

gel-nutny, duvera k partnerovi je taky na miste..hlavni je se pred tim pekne vyprazdnit na hajzliku/teda pokud by napr.tobe ci partnerovi nevadilo, ze ho ma potom hnedyho..:) o prujmu sem nikdy neslysela.ale hlavne de o to at se to dela zezacatku s citem.dirka se musi pekne roztahnout a pak je to rozkos nad vsecky rozkose :)

reagovat 16.3.2008 23:59 - milan

Pro takové jako jsi Ty jsem napsal tenhle návod...

http://www.eroticcity.cz/cz/teorie.php?idteorie=2

reagovat 17.3.2008 01:04 - Žane.

V okamžiku,kdy ti projíždí svěrač máš na 2 vteřiny pocit,že se pokakáš,ale nestane se to,hlavně nebuď vyjevená a vnímej to krásný dráždění,gel to chce určitě,ale vždy není po ruce,sem tam jsme ho nahrazovali slinama a šťávou z buchtičky,nevím,jak kdo,ale já musím pak na velkou o 1-2 navíc,průjem to není,prostě podráždění a že ho bude mít hnědého?Samosebou,to jen v přihlouplých pornáčích jsou čistí,jak padlý sníh,ale chtěla bych v normální situaci vidět,která žena by si před análem dobrovolně aplikovala klistýr.Já ani za nic,ten by mě strhal tak,že bych na nic už chuť neměla a navíc bych si to musela plánovat na hodiny dopředu-blbost,tohle chce spontánnost a živočišný přístup,ovšem tvrdou hygienu-prevence infekce.

reagovat 17.3.2008 07:24 - Milan

Žena - Máš pravdu jen zpočátku. Zkus to Psylium o kterém píšu v tom návodu a budeš překvapená. A neobjeví se vůbec nic - ani stopička.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.7.2017 06:07 - Lola

Píšete absolutní blbosti,ženy mají při análu daleko silnější orgasmi,protože je to prostě rajcovní a příjemné.
Jenže když je holka trubka,nic s toho nemá,to je jasny.

reagovat 20.7.2017 11:53 - cleo

Poprvé to bylo za pomoci alkoholu, bála jsem se, ale nebylo to tak hrozné i když to bolelo. On taky nebyl střízlivý a moc se s tím nepáral. Později to už bylo lepší, většinou je to i příjemné, no nikdy ne tak, jako klasika. Ale když mi to kluk chce udělat do zadečku, většinou s tím nemám problém.

reagovat 13.8.2017 15:25 - Ivan

Teď teprve nedávno jsem poznal kouzlo análního zasouvání. Nevím kde hledat nějakou ženu která je na tom podobně jako já, aby jsme si to dělali vzájemně. Kdyby náhodou se taková našla, napište mi na e_mailovou adresu: integrovanyobvod@zoznam.sk. Kde se normálně domluvíme. Pouze z Prahy. Díky.

reagovat 13.8.2017 15:28 - ,

Až ve starším věku neudržíte stolici, budete vědět z čeho to máte.

reagovat 1.12.2017 02:54 - johny

Za 1) počítej s tim že první anální sex bude trošku bolet
2) při prvním styku by ti ho tam neměl partner vrazit az po koule, ale pomalinku vsouvat a pomalu sukat. Postupne můžete při dalších stycich posouvat hloubku a zvětšovat rychlost.
3) použij lubrikační gel dostatecne množství
4) kondom partner mit nemusí záleží ciste na vasi domluvě
5) hnedyho ho po vytažení mit bude to je normální, proto neprechazej bez očisty na vaginální sex
6) klystýr si nedělej
7) nedelej to podle porna
8) udělej se :)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *