Průběh nové chřipky vážně zhoršuje obezita - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.9.2009 16:01 - WorldWidePimpaku

Jak na chřipku?
Tedy na prasečí chřipku. Co dělat v situaci, kdy je pravděpodobné, že s jejím virem se setká každý z nás a velká část národa onemocní? Co dělat pro to, abychom byli pokud možno mezi těmi, kdo se sice s virem setkají, ale nakonec neonemocní? A pokud onemocní, chřipka nebude mít těžký průběh a člověk se zdárně vyléčí?
První a hlavní opatření by mělo být zvýšení imunity. Zvyšování imunity je pochopitelně důležité nejen teď - prasečí chřipka není jediná epidemie, které na nás kdy zaútočily nebo se do nás opřou v budoucnu.
Zvyšování imunity má několik složek, z nichž některé můžeme realizovat všichni a ihned. Jiné maproti tomu jsou individuální a neexistuje pro ně všeobecně platný recept.
1. Otužování. Na otužování je půvabné to, že nic nestojí. Můžete se denně (např. 1x ráno a 1x večer) sprchovat studenou vodou. (Z hygienických důvodů je možno např. večer vystřídat studenou, pak teplou + mýdlo a nakonec opět studenou.) Můžeme samozřejmě chodit do sauny, ale to už něco málo stojí a kromě toho se sauna nehodí pro všechny konstituční typy.
Otužování chladem je obecně vystavení těla krátkodobému působení nízké teplotě. Takže např. hupsnout si do ledové vody v bazénku v rámci sauny a pobýt zde několik minut. Otužování není sedět dvě hodiny v autě, které je vybavené účinnou klimatizací a mít ji nastavenou na maximum chlazení.
http://www.pimpaku.cz/content/jak-na-ch-ipku-1

reagovat 22.9.2009 18:25 - _

WorldWidePimpaku, jseš chytrej jak rádio. Nech si to patentovat.

reagovat 23.9.2009 17:20 - Bohumil


S prevencí je třeba začít již nyní. Tělo připravit jak na tu "prasečí", tak i na "normální." Podzim bývá na taková onemocnění rizikový. Vím, jak jim účinně předejít. Pokud máte zájem vědět jak, napište mi na adresu: bohumiljaeger@gmail.com

reagovat 23.9.2009 18:06 - _

Blbec Bohumil je nesmrtelný a umí si poradit se všemi chorobami svým univerzálním všelékem.

reagovat 13.10.2009 13:05 - Ája a Pája


S prevencí je třeba začít...

Bohumile, kurva se neřáká.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.11.2009 18:42 - Tlustý člověk

se sám vyřazuje ze slušné a inteligentní společnosti

reagovat 1.11.2009 20:32 - --

Tlustý člověk....
vysoce inteligentní odkaz :=))))

reagovat 14.11.2009 13:20 - oriselll

ahoj moc se bojím prasečí chřipky co mám dělat??,

reagovat 14.11.2009 14:31 - Šamšula

se sám vyřazuje ze slušné a...

Pravdou je, že tlustoprdi mají například v USA velmi těžké sehnat kvalitní pracovní místo. A to trojnásobně. Je to tím, že personalisté je hodnotí jako nezodpovědné jedince, kteří by nebyli přínosem pro firmu. Kromě toho mají podle záznamů zdravotních pojišťoven nemocnost asi o 250% vyšší.
Jistěže je obtížné zhubnout, ale pokud minimálně jednou týdně vlezu na váhu a vidím, že to jde na horu, tak mám dost času zasáhnout a upravit životosprávu. Jenomže údajně dvě třetiny těžkých tlustoprdů prý na váhu vůbec nevstupují. To je potom s nima těžký.

reagovat 14.11.2009 16:01 - Šamšulo !

Doporučuji minimálně jednou týdně nahlédnout a zopakovat si pravopis.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *