Prsten Atlantů

Archiv příspěvků

reagovat 14.12.2006 19:07 - Jericho

Rozmněry tvarového zářiče co je na prstenu by mněly být podle zlatého řezu jinak by to byla nefunkční napodobenina.

reagovat 14.12.2006 20:06 -

Prsteny,které prodává Spirit mají rovnostranné trojúhelníky,úhly 60stupňů.A nefungují.

reagovat 22.12.2006 16:08 - Jericho

Šedesát stupňů je moc.Když to bude 51stupňů52vteřin nebo 51vteřin od základny pak je funkčnost zaručena ,protože je to vnitřní úhel Cheopsovy pyramidy.Byl mněřen od základny ke stěně pyramidy.

Živiny pro mozek

reagovat 23.12.2006 15:42 - B

Chtela bych se zastat Daimoniona. Nikoho neurazi, nevim proc by nemel mit rad lidi a ublizovat, pokud vyslovi svuj nazor. Nikoho tim neosocoval, nikomu nenadaval do tupcu. Myslim, ze pani, ktera takto reagovala, si resi nejake svoje problemy. S jeho nazorem samozrejme souhlasim, prsten vsem doporucuji, prototze vsem vericim urcite pomuze a to diky funkci lidske psychiky zvane sugesce. Preji hezky den.

reagovat 23.12.2006 19:15 - Tydít

Sugesce je sice pěkná,ale v případě talismanů je to,bohužel na nic.

Sugerovat,respektive ovlivňovat své podvědomí můžeme,viz diskuse sankalpa,ale talisman zkrátka,buď funguje,nebo ne.

reagovat 23.12.2006 20:06 - B

Ucinek talismanu je, dle meho, POUZE v sugesci. Nekamenujte me, v klidu si diskutujte, ja uz mizim.

reagovat 16.1.2007 11:48 - rusalka

Tahle diskuse je už hodně stará, ale nedá mi to a musím sem napsat to, co si myslím. Na znaku, kterému se dnes říká Atlantský, něco bude, ať už ho lidé nosí na prstenu nebo na přívěsku. Rozdíl je v provedení. Já osobně nemám dobrý pocit z ničeho, do čeho se pustí Spirit, protože je to komerční firma zaměřená hlavně na zisk. Kupte si ty noviny a nahlédněte do nich - je to jen snůška dohadů, pověr a zbytečných informací. Neříkám, že v něčem nemá Spirit pravdu, ale zdá se mi, že jen rýžuje na lidech a jejich touze dovědět se o nepoznaném. Přitom často píšou o hloupostech.

Naproti tomu je Phoenix časopis o něčem úplně jiném. Má jiný cíl než zisk, a na jeho obsahu je to poznat. Učí lidi o různých alternativních přístupech k životu a dává jim UŽITEČNÉ rady, upotřebitelné v životě.

Kromě toho začal Prsten Atlantů distribuovat daleko dříve než Spirit, a testují ho na přístroji Prognos, který je schopen zaznamenat člověkem nepostřehnutelné vlnění v energetickém poli.

Nezdá se mi, že by měl Spirit starost o lidi a jejich zdraví. Phoenix ne mě ale působí solidním a poctivým dojmem. Je to jen můj názor, ale kdo ví...

Proto bych se nedivila, kdyby prsteny Atlantů ze Spiritu nebyly nic moc. Do výroby nikdo nevidí, ale člověk se může rozhodnout, jestli koupí nejistý výrobek u Spiritu nebo to zkusí u sympaticky skromněji působícího |Phoenixu.

reagovat 16.1.2007 17:38 - Ema

Souhlas,mám prsten od Spiritu a jsou to vyhozené peníze.Taky ty trojúhelníky ve znaku jsou rovnostranné a někdo tu psal,jaký mají mít úhel.Tyhle mají 60stupňů a prsten nefunguje.Stejnou zkušenost mají i kámošky.

reagovat 16.1.2007 17:54 - Real Richard

Bůůůůůůůůůůůůůůůůůůů, já za to nemůžu, já jsem vůl.

reagovat 17.1.2007 11:31 - Jitka

Dobře, ale jak poznám, jestli funguje, nebo ne?

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *