PRSA-ideální velikost 200-350 ml

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.5.2008 17:22 - Kaťuša

Přemýšlím o plastice prsou a dočetla jsem se,že ideální velikost prsou je 200-350 ml.Nevíte někdo kolik mililitrů asi košíček D či E?Díky moc předem:o)

reagovat 26.5.2008 22:42 - Kaja

Sem s takovym tematem radsi ani nechod, sesypou se na tebe chlapi, co te budou posilat do haje a premlouvat, aby sis silikony nedavala. Pokud muzu poradit, v zadnem pripade si nedavej kosicek e, doktori je uz tak delaji vetsi, objednas si vetsi becka a dostanes vetsi cecka, takze bych byla umirnena ve svych pozadavcich.

reagovat 26.5.2008 23:00 - Kaťuša

No já to napsala špatně,chtěla bych si je nechat zmenšit a právě nevím kolik můžou mít ty moje "přebytek" k ideální velikosti-tudíž kolik by bylo třeba si nechat odebrat....

reagovat 17.3.2018 00:14 - johny 22

No já to napsala...

Proc zmenšit ? Spousta holek se trápí kvůli malejm prsum.idealni velikost? ??? Co to je pro koho to je ideální ? Někomu se libi R někomu menší, někomu větší . Můj názor : Já nehodnotím ženy podle velikosti prsou ale podle celkove krásy. Tzn . Mala i velka prsa se mi libi stejne ale plastiku nesnasim

reagovat 17.3.2018 01:35 -

Proc zmenšit ? Spousta holek...

zase kecáš do všeho?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.3.2018 00:14 - johny 22

No já to napsala...

Proc zmenšit ? Spousta holek se trápí kvůli malejm prsum.idealni velikost? ??? Co to je pro koho to je ideální ? Někomu se libi R někomu menší, někomu větší . Můj názor : Já nehodnotím ženy podle velikosti prsou ale podle celkove krásy. Tzn . Mala i velka prsa se mi libi stejne ale plastiku nesnasim

reagovat 17.3.2018 01:35 -

Proc zmenšit ? Spousta holek...

zase kecáš do všeho?

reagovat 17.3.2018 07:37 - ( . )( . )

Velikosti prsou račte si vybrat?
A = angrešt
B = blůma
C = citrón
D = dýně
E = eště větší dýně
F = fuj tajbl

reagovat 17.3.2018 07:39 - Ne

F - fantastická!

reagovat 4.5.2018 08:04 - Johny22

zase kecáš do všeho?

Kecám, co říkám svůj názor máš proti tomu něco????

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *