Co prozrazuje náš obličej o stavu vnitřních orgánů ? - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.7.2001 03:58 - EVA

DEKUJI,VAS CLANEK MNE VELMI ZAUJAL!

reagovat 23.10.2002 18:01 - Radka

Je stale neco noveho v oblasti lidskeho tela a ja timto dekuji za tento clanek ktery me moc zaujal a mam zase o cem premyslet.Jen tak dal.Dekuji Radka

reagovat 19.4.2005 12:25 - SKALOVÁ

DĚKUJI ZA UVEŘEJNĚNÉ INFORMACE, POMOHLY MI ORIENTOVAT
SE V MÝCH ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMECH.

reagovat 9.1.2007 23:39 - Gábina

Je to zajímavé, děkuji za uveřejnění. Přesto, když se nad tím zamýšlím, určité věci mi tam nesedí a přisuzuji to spíše jiným problémům. Ale je zajímavé se nad tím zamyslet.

reagovat 10.1.2007 00:09 - Iva

Hm,tak to mě velmi zaujalo,i články k tomu přidané,řelka bych,že to opravdu sedí.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.8.2009 10:28 - ForBio

Patříte také k lidem, kteří začínají "řešit" svůj zdravotní stav až ve chvíli, kdy se projeví příznaky onemocnění? Také přehlížíte rodinnou anamnézu, tzn. vrozené dispozice a "čekáte" až na období, kdy se "něco" objeví? V takové situaci je základním předpokladem úspěšné léčby, ale také prevence, včasná a co nejpřesnější diagnóza.

Je mnoho způsobů, jak najít řešení a pomoc. Jedním z nejefektivnějších je využít nabídky Studia ForBio, nově zřízeného pracoviště v Plzni s možností špičkové diagnostiky přístrojem METATRON 4025GR Hunter. Tato NLS diagnostika nabízí velmi přesnou metodou komplexní vyšetření Vašeho organismu s vysokou mírou přesnosti. Je to jediná NLS diagnostika s certifikací pro lékařské účely. Metoda je schopna odhalit i nádorová onemocnění v jejich raném stadiu, stejně jako odhalit skrytá stadia různých onemocnění ještě před projevem jejich vnějších příznaků. Tímto neinvazivním a pro člověka bezpečným vyšetřením zjistíte, jaký je skutečný stav Vašeho organismu a účinným způsobem předejdete onemocnění a zdravotním komplikacím. V převážné většině to má zásadní význam pro rychlou prognózu a následnou volbu léčby. Můžete tak rychle a efektivně provést zásadní rozhodnutí směřující k Vašemu zdraví a dobré kondici. Více na www.forbio.cz

reagovat 14.8.2009 11:09 -

Hlavně oči - mají mít krásné bílé bělmo, pak i pleť na obličeji vypovídá o stavu vevnitř.

reagovat 7.10.2009 08:08 - Markéta

Vůbec není zohledněn fakt, že...

Je třeba si uvědomit že se sice celý život tělo mění /uši/ takže určitý věk má i jiné onemocnění,nebo se průbeh stávajícího mění.V 60 LETECH UŽ PŘECE NEMÁTE DĚTSKÉ NEMOCI,ČI ANO?

reagovat 7.10.2009 08:11 - mirka

Cituji: "Dokonce ještě dnes...

Jestli že vám tyto články nic neříkají a považujete je za hlouposti-¨nečtěte je.Já zas nečtu sportovní rubriky.Jak jednoduché.

reagovat 18.12.2009 20:00 - Manka

Souhlasím rozhodně s tím,že pleť a vlasy jsou ukázkou zdravotního stavu. Ostatní jako vrásky,rýhy skvrnky to jsou dohady a možnsotí proč vznikly je mnoho. Třeba mimika,že?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *