!PROTEST! - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.6.2001 12:28 - Martin Culik

Tak farmaceutické firmy zase zalobovaly !

šmejdi !

reagovat 30.6.2001 20:11 - Lenka

Vždy, když jsem cítila, že na mne něco leze (bolest hlavy, svalů, pálení v krku, uších...) zašla jsem k jedné pani v sousedství, která se zabývala aromaterapeutickými masážemi, reiky, kineziologií a šiatsu masážema. Udělala mi celkovou aromaterapeutickou masáž včetně obličeje a uvolnění dutin, doporučila mi bylinky a co nejméně jíst a já od ní odcházela , jak znovuzrozená a do dvou dnů jsem byla opět úpně zdravá. Pani se mi odstěhovala a já jsem jednou, kdy mi bylo opět zle, zašla k lékaři - přeplněná čekárna - po hodině jsem to vzdala a léčila se doma bylinkama vysokou dávkou vitamínu C, ovšem trvalo to déle a ten úžasný pocit uvolnění, který jsem zažila po masáži se nedostavil. Nedovedu si představit, že by ta pani dál bydlela v mém sousedství a já k ní nemohla zajít, protože by to znemožnil nějaký zákon. Přijde mi to jak novodobý (civilizovanější) hon na čarodejnice - ne umučit a upálit, ale znemožnit smysluplnou práci a obživu.(Ta pani si udělala rekvalifikační kurz maséra a plno dalších draze zaplacených kurzů poté, co přišla o práci ve vytunelovaném podniku).

Jen ať je víc nemocných lidí v čekárnách doktoů, kteří nestíhají vyšetřovat a léčit, pouze jak na běžícím pásu předepisují prášky a víc nezaměstnaných lidí na podpoře, na kterou budeme vydělávat všichni my dañoví poplatníci! To má být cíl toho zákona?

reagovat 1.7.2001 15:56 - Vilík

Jen si představte, kolik to stojí, aby někdo vystudoval na lékaře, (když mu to dobře jde, nebo když má dost prostředků aby studoval dost dlouho - to je jedno)a teď by měl být připraven o dobrou živnost doktora nějakým léčitelem? Kdo to asi dovolí? Kvalifikace, praxe, ordinace, nájmy, vybavení, léčiva, dobré bydlo - to musí zákonodárce svést na cestu podpory tohoto byznysu. Co uděláme, aby nám nevzali možnost zvolit si, jakým způsobem chceme být léčeni? I bývalí totalitní prezidenti a teď i současný využívají léčitele a co my? Nám poručí Parlament?

reagovat 1.7.2001 23:19 - jiří mašek

No ono to vypadá na první pohled nenápadně, ale je to tam! Když budou chtít, všechno naráz odpíškají. Konec, šmytec, finito!

Tudíž bombardujeme své "dobře placené, na nás však kašlající" politické zástupce různými dopisy, e-maily či návštěvami nyní, dokud lze SNAD něco ovlivnit!

reagovat 2.7.2001 12:39 - Lajda

Zcela souhlasím s názorem Lenky o přeplněných čekárnách a víceméně bezhlavému předepisování léků našimi "odborníky, v medicíně promovanými", kteří svými léky většinou odstraní pouze projevy nemoci a po jejich skutečném původu již příliš nepátrají, z čehož vyplývá, že nemoc se dříve či později vrátí.
Zajímalo by mě, proč vlastně chtějí zakázat léčitelství? Čím argumentují? Je to snad proto, že se mezi léčiteli nacházejí i ziskuchtiví podvodníci a šarlatáni, kteří člověku spíše ublíží než pomohou? Jistě, jsou tací. Ale není snad i v klasické medicíně takovýchto šarlatánů dost? Kolik již bylo stanovených špatných diagnóz a provedených špatných léčebných postupů jen díky zanedbání či nezájmu lékaře?
Podle mého názoru je to tedy velmi jednoduché. Jelikož jsou lékaři i léčitelé různí, nechme na každém z nás, aby si vybral, co mu prospívá a vyhovuje lépe. Vždyť i lékařům a léčitelům dělá dobré či špatné jméno jen jejich práce. A je-li lékař či léčitel opravdu dobrý, jistě se to o něm ví. Pak by jistě bylo trestuhodné, neumožnit nemocnému člověku, aby tohoto lékaře či léčitele navštívil. Pro mnohé z nás by se to mohlo stát i osudným ...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.5.2009 23:40 - Nejsem léčitel

Až někdy budeš potřebovat jejích pomoc,Jano a Dominiku jelikož ti doktoři nejsou schopni pomoci, tak jsem si zcela jistý že změníš názor.Nebýt léčitele tak asi nejsem mezi živými, a mé děti se tak zbavily alergii, což se doktorům specialistům nepodařilo. Dnes nepoužíváme tablety, platíme si to z vlastní kapsy a ujišťují Vás že to vyjde v konečném efektu rozhodně levnějí jak klasická léčba.Možná máte jiné zkušenosti jako mám já ale u doktora jsem 5 minut, a u léčitele hodinu a vsadil jsem se ze svým spolužákem, jak dlouho budu v ordinaci a co mi předepíše, a náhodou jsem měl sto procentní pravdu.Na druhé straně si vážím doktorů, jejích vzdělání, ale bohužel je velmi málo doktorů, kteří umí léčit.

reagovat 8.5.2009 09:42 - léčitel

prijdte a za pouze 3000 na vas vložím ruce a uzdravím vas v 1 fázi pak prijdou dalsi po pouze 5000! urcite to stoji za to! volejte kdykoliv: 728324150

reagovat 28.7.2011 08:17 - Kvasničko,

vetšina papalášů krade a podvádí, Klaus to jenom zastřešuje. Protestuj taky proti nim, Klaus to nezachrání, je to jen trapná figurka pro reprezentaci.

reagovat 28.8.2011 17:13 - Jaroslav Kvasnička

vetšina papalášů krade a...

CHtěl bych poděkovat webmisterovi doktorky,že mi zde vymazal mých 17 příspěvků v tomto vláknu a tak ze mě udělal trochu blázna.Já Vám však odpouštím.Ne já,ale Vy by jste to vše za mne zchytal.Ostatně vláda Č.R. a president Č.R. Václav Klaus nic jiného než zastrašovat,lhát,krást a vraždit neumí...Ještě jednou Vám děkuji a přeji Vám jen to dobré ve Vašem životě.J.K.

reagovat 11.3.2014 23:51 - ?

Asi takhle.Kdo chce,tak si pomoc najde a kdyz ho zklamou doktori,proc nehledat pomoc jinde? Ja to udelala a jsem vdecna pani lecitelce,ktera mi zbavila dlouhodobych migren,s kterymi jsem se potykala moc dlouho.I s doktorskou pomoci na ....!U pani jsem lezela 2hodiny a od te doby se mi to nevratilov a uz je to dlouhych 5let.Od te doby se citim jak znovuzrozena.Jeste jednou diky ji.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *