Prokletá RAKOVINA, kdyby neexistovala, jak by byl svět krásnější

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.1.2011 20:31 - Mirek

Už je mi do pláče a mám hrozný vztek na včechno !!! Rakovina mi vzala strejdu v roce 1992 a bylo mu 49 let. Onemocněla jí i teta o dva roky později, ta se z toho dostala. Pak můj děda z mamčiny strany v r. 2004 a z tátovy strany v r 2010, švagrová v r.2007 a bratranec v r.2008. Všichni kromě tety zemřeli. Bože můj, žijeme už ve třetím tisíciletí a lékaři pořád proti tomu nemají lék ! Já si myslel, že do roku 2000 už bude tato nemoc normálně léčitelná, když rakovinou v roce 1992 onemocněl můj strýc. A on je rok 2011 a pořád a pořád slyším snad každý týden, že někdo umřel na rakovinu. Vemte si slavní herci -Patrick Swayze, Paul Newman, Dennis Hooper, Miroslav Moravec, Petr Čepek, Rudolf Hrušínský,Dana Vávrová, zpěvák Michal Tučný, nebo Pavel Novák, Karolína Slunéčková a desítky dalších známých celebrit. Mám hrozný vztek a pocit bezmoci, protože není nic horšího, než totální beznaděj a člověk nemůže vůbec nic dělat. Sice pořád slýchám, že rok od roku se zvyšuje počet úspěšně vyléčených, ale je to jen v řádech 1 či 2 procent. Když tady řádila ptačí chřipka, hned z toho byl poplach a vybíjely se drůbežárny. I oběti autonehod jsou neustále předmětem vysílání v televizi. Jenže kolik lidí ročně zahyne při autonehodách? Nějakých 700? To rakovina jen v česku ročně postihne asi na 70 tisíc lidí a ve světě asi 15 milionů. Je to mnohem víc obětí, než nějaké autonehody. Připadá mi, že závažnost, jakou rakovina představuje, se úplně pouští ze zřetele. I Josef Lux jí podlehl, nebo Pavel Dostál. politici, prachatí, ale přesto je zákeřná nemoc porazila. Nechce se mi ani věřit, že nikde na celé zeměkouli toto nikdo nedokáže vyléčit. To prostě ani není možné. Vůbec nemám strach například z AIDS, protože AIDS můžete chytit od někoho. Ale rakovina ta přijde sama, kdykoli... Jen od roku 2000 rakovina zabila ve světě přes sto milionů lidí. Předčilo to veškeré nejhorší lékařské předsudky a očekávání a je to víc než strašné. A bude mnohem hůř. Do roku 2030 má počet nádorových onemocnění vzrůst třikrát... Tak to asi půjdu zvracet. Tohle se už vyrovná světové pandemii. Denně slýchám nové lepší léčebné metody, které mají život nemocného "alespoň" prodloužit, ale k čemu to, když ten nemocný stejně zemře? Zatím se údajně dobře daří léčit rakovinu prsu - víc než polovina nemocných žen přežije, kdežto u rakoviny plic je to horší, tam je úmrtnost prý až 96 procent...Je to problém, který se dotýká každého z nás. Každý můj známý, spolužák, soused se už několikrát v rodině setkal s rakovinou. Pracuji jako dělník 15 let v zahradnictví a za tu dobu postihla rakovina čtyři mé spoluzaměstnance (48, 55, 52 a 38 let) Přežil jen nejmladší. Měl rakovinu varlat. Straší mě to, znal jsem opravdu desítky lidí, co měli rakovinu...a tak denně čekám, čekám a čekám a doufám, že snad náš boj s touto nemocí bude jednou vítězný.

reagovat 17.1.2011 08:05 - Petr

Je to smutné, ale asi se s tím dá těžko něco dělat. Základ je v genetice a člověk to může jen urychlit kouřením a nesprávnou životosprávou.

reagovat 17.1.2011 09:10 - Pavlík

Pravda je, že z AIDS si taky nic nedělám. Rakovina je mnohem horší. Zabíjí po milionech na celém světě ročně. Nejhorší na tom je, že nikdo s tím nic nenaděláme, i kdyby jsme se na nudličky rozkrájeli.

reagovat 17.1.2011 10:16 - Veronika

Je to smutné, ale asi se s...

Nejhorší je na tom to, že rakovinou onemocní převážně nekuřáci. Znám lidi, co kouří jak tovární komím a jsou zdraví, jak rybičky, na proti tomu lidi, které jsem znala a nekouřili nikdy v životě jsou po smrti. Rakovina je zabila.

reagovat 28.3.2011 22:11 - Filozof Petrman

Koukal jsem nedávno ve střepinách o rakovině. Ročně rakovina postihne skoro 15 milionů lidí ve světě...otřesné, že?

Hlavně neházejme flintu do žita. Ve středověku řádil mor, v 19. století černé neštovice a současnost má rakovinu. V budoucnu klidně může přijít ještě něco horšího.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.3.2016 01:27 - spencer

rakovina je účinný depopulační nástroj

reagovat 28.3.2016 01:36 - spencer

depopulační nástroj vládnoucí satanistické elity ve spolupráci se zločineckými organizacemi,jako je WHO,FDA a mnoho dalších zaprodaných nadnárodních společností a farmaceutických korporací...účinné léčebné protokoly na všechna stádia i druhy rakoviny samozřejmě dávno existují,ale pro obyčejné lidi nikdy nebudou k dispozici ...je to eugenika,je to lidská nadřazenost a arogance moci...vládnoucí kabalisté mají a budou mít lék na rakovinu jen pro sebe ...je čas jim zakroutit krkem a vzít si jej pro nás a naše blízké,je čas na změnu a nejen v oblati onkomafie ...it's time for an another revolution!!!

reagovat 28.3.2016 16:29 - jejda

depopulační nástroj...

jdu do teho,tak jsme dvaja! :D

reagovat 28.11.2017 11:17 - je to smutné

Jo, Jiří Pomeje s ní úporně bojuje, chtějí mu vzít hrtan, ale on se rozhodl 42 dní pro hladovku, tak uvidíme.... zemřel na ni nedávno i Wabi Daněk a tenistka Jana Novotná. Měl ji i Karel Gott, Zuzana Bubílková, Pavlína Danková a spousta spousta dalších. Je to lítý boj nás lidí s touto civilizační nemocí. A není proti tomu dostatečně účinného léku a není.

reagovat 26.12.2017 21:01 - A.S.

Je výborné, že se Jiří Pomeje rozhodl pro hladovku a evidentně pomohla a pokud bude pokračovat uzdraví se.Sám znám přes deset případu uzdravení hladovkou, ale protože to nejsou veřejně známí lidé, nikdo o nich neví, ale žijí a nic jim není.Jeden případ mám přímo v rodině.Výborné je provádět hladovky preventivně každý rok.Pokud to je bez pití zelen. šťáv, pak muže být hladovka poloviční 21 dnu.Pokud to člověk dělá , nemusí se rakoviny obávat.Současně nebude mít vysoký tlak, artrózu, astma a řadu jiných nemocí.To jsou také mé osobní zkušenosti.Současně je nutné výrazně omezit pečivo a vše peěené ve stravě.
Protože každý rok u nás máme asi 80000 nových případu, lidé potřebují informace co mohou dělat, aby neonemocněli, chodit na preventivní prohlídky moc nepomuže.Doví se, ještě ji nemáte nebo už ji máte.Každý má možnost si to vyzkoušet a přesvědčit se, nedělá nic proti svému tělu, jen několik dní pouze pije.Existuje mnoho knih na toto téma, stačí si něco přečíst.Hipokrates tuto metodu propagoval a lékaři skládají při promoci jeho přísahu, ale o hladovce se nic neučí, bohužel.Sami by si ji měli vyzkoušet.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *