PROJEKT L.U.C.I.D. - MIKROCIP - SYSTEM NA ZNICENI

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.2.2002 20:33 - www.vesmirni-lide.cz

PROJEKT L.U.C.I.D. - MIKROCIP - SYSTEM NA ZNICENI POSLEDNICH "SVOBOD" CLOVEKA - VAROVANI !

http://www.universe-people.cz
http://www.universe-people.com

VÁŽENÍ A MILÍ PŘÁTELÉ,

VARUJEME VÁS A VŠECHNY LIDI, PŘED NAPROSTOU NEČINNOSTÍ A PASIVITOU, KTEROU PROKAZUJETE TZV. ZÁSTUPNÝMI PROGRAMY, KTERÝMI VÁS Z 95 % OVLÁDAJÍ JEŠTÍRCI S JEJICH ŠÉFY - PSEUDOTVŮRCI (NEGAT. MIMOZEMŠŤANY), ALE TAKÉ POZEMSKÝMI PŘISLUHOVAČI.

VZPAMATUJTE SE, DOKUD JE JEŠTĚ ČAS, PŘESTAŇTE DĚLAT LOUTKY, ZAČNĚTE SI VŠÍMAT TOHO A INFORMOVAT O TOM, CO JE NEJVĚTŠÍM NEBEZPEČÍM TÉTO SPOLEČNOSTI.

TOTIŽ ZTRÁTA LIDSTVÍ. VAŠÍM PŘIČINĚNÍM - NEINFORMOVÁNÍM LIDÍ SE ROZVÍJÍ NA PLANETĚ ZEMI PROJEKT L.U.C.I.D., KTERÝ JE SYSTÉMEM OVLÁDÁNÍ VŠECH LIDÍ POMOCÍ INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ (DODANÝCH JEŠTÍRKY S PSEUDOTVŮRCI).

NAŠE KONTAKTY S VESMÍRNÝMI LIDMI NEJSOU KONÍČKEM Z DLOUHÉ CHVÍLE, ALE NEZBYTNÁ NUTNOST VZHLEDEM K TOMU, ŽE MÉDIA NEPODÁVAJÍ PRAVDIVÉ INFORMACE LIDEM A TENTO ZDROJ (SPOLEČNĚ SE STVOŘITELEM) JE JEDINÝM PRAVDIVÝM. DŮKAZŮ JE MNOHO, PROJEKT LUCID JE JEDNÍM Z NICH (NA NAŠEM WEBU DOPODROBNA A DŮKAZOVĚ NA 130 STRANÁCH VYSVĚTLEN včetně FIREM).

POCHOPTE, ŽE POKUD PROBLÉM NECÍTÍTE, NEMŮŽETE JEJ ŘEŠIT. TO JE ZÁKLADNÍ FILOZOFIE NAPŘ. SVĚTOVÝCH AUTOMOBILEK, JINAK BY NEMOHLY PŘEŽÍT.

POKUD SE SAMI NEZMĚNÍTE VE SVÉM CHOVÁNÍ A JEDNÁNÍ - LÁSKA, DOBRO, POZITIVNÍ MYŠLENKY - A SVOU VLASTNÍ SVOBODNOU VŮLÍ - JEŠTÍRCI VÁS NEPUSTÍ, NEBOŤ JIM TO UMOŽŇUJÍ VAŠE NÍZKÉ VIBRACE (LŽI, ZLA, FABRIKACE INFORMACÍ, KARIÉRISMUS, ZÁVIST, STRACH ATD.). PŘI VAŠÍ INTELIGENCI IQ 100 NEMÁTE SAMI BEZ POMOCÍ VYŠŠÍ INTELIGENCE OPAČNÉHO ZÁMĚRU ŠANCI POCHOPIT JEJICH ZÁMĚRY STAVĚNÉ NA IQ 200 !

TEDY BEZ VAŠÍ ZMĚNY SE VÁŠ STAV LOUTEK - OVLÁDANÝCH LIDÍ - N E Z M Ě N Í ! ! !

TÍM N E B U D E T E MOCI O NIČEM INFORMOVAT, CO BY POMOHLO LIDEM Z VYSVOBOZENÍ ! ! !

VARUJI VÁS TEDY ZNOVU, DOKUD JE JEŠTĚ TROCHU ČASU, ALE TO BY SE MUSELO HODNĚ LIDÍ OBRÁTIT !

V OPAČNÉM PŘÍPADĚ ČEKÁ TUTO CIVILIZACI TO, CO JE PRAVDIVĚ ZNÁZORNĚNO VE FILMU MATRIX, PÁTÝ ELEMENT, ALE I JINÝCH.

JSEM INFORMATIK, PRACOVAL JSEM 15 LET V SYSTÉMECH ŘÍZENÍ VÝROB A KVALITY, NAPOSLED 4 ROKY VE ŠKODĚ-AUTO a.s. - NA PROJEKTU KVALITY, KTERÝ BYL SOUČÁSTÍ KUPNÍ SMLOUVY VW A JE HOTOV. VÍM DOBŘE O ČEM MLUVÍM, A PROJEKT LUCID MŮŽE BÝT ZREALIZOVÁN DO 3-6 LET. EVROPSKÁ UNIE JE JEDNÍM ZE SUBSYSTÉMŮ TOHOTO PROJEKTU - PROTO JSME DO NÍ TOLIK TLAČENI A JE KOLEM TOHO TOLIK NERVŮ A NÁSILÍ.

MMF A SB V ZÁŘÍ V PRAZE O PROJEKTU MIKROČIP JEDNALI, ALE TO V Š E M NOVINÁŘŮM UNIKLO - DŮKAZ, JAK JSOU OVLÁDÁNI. MÍSTO TOHO STRKALI DO MÉDIÍ ZFABRIKOVANÉ INFORMACE - TAK, JAK TO NAPROGRAMOVALI JEŠTÍRCI.

PODROBNÉ INFORMACE JSOU KE STAŽENÍ NA www.universe-people.cz "PROJEKT LUCID".

CO JE ZÓNA VYMÍSTĚNÍ A PRAVÉ STVOŘENÍ, CO JE NEGATIVNÍ A POZITIVNÍ STAV, KDO JSOU PSEUDOTVŮRCI A PÁN JEŽÍŠ KRISTUS, CO JE PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU (S PROJEKTEM LUCID) A MNOHO ŽIVOTNĚ DŮLEŽITÝCH INFORMACÍ, KTERÉ VÁM POMOHOU SE ZORIENTOVAT V TOMTO SVĚTE DEZINFORMACÍ.

ŽE SE NENACHÁZÍME V PRAVÉM STVOŘENÍ, ALE V ZÓNĚ VYMÍSTĚNÍ (ODPADKOVÉM KOŠI PRAVÉHO STVOŘENÍ) - I TENTO VESMÍR - KTERÝ JE PRAKTICKY NEOBYDLEN, ZATO PRAVÉ STVOŘENÍ JE PLNÉ ŽIVOTA (JE JEDEN Z FAKTŮ, KTERÉ VÁM PŘEDKLÁDÁ PÁN JEŽÍŠ KRISTUS TOUTO CESTOU KE VĚDOMÍ).

DÁLE SE MŮŽETE SEZNÁMIT S CELOU HISTORIÍ NEGATIVNÍHO STAVU, JEHO ÚČELEM (POUČENÍ, CO NEVOLIT), A ZPŮSOBEM, JAK SE VRÁTIT ZPĚT DO PRAVÉHO STVOŘENÍ. I TO, ŽE JSME ZDE ZE SVÉ SVOBODNÉ VŮLE (PŮVODNÍ ROZHODNUTÍ JE V MÓDU NEVĚDOMOSTI).

CO JE PRVNÍ PŘÍCHOD PSEUDOTVŮRCŮ A PRVNÍ PŘÍCHOD JEŽÍŠE KRISTA, DRUHÝ PŘÍCHOD PSEUDOTVŮRCŮ A DRUHÝ PŘÍCHOD PÁNA JEŽÍŠE KRISTA ?

K VYSVĚTLENÍ DALŠÍCH DŮLEŽITÝCH SOUVISLOSTÍ VÁM DOPORUČUJI PŘEČÍST "NOVÉ ZJEVENÍ PÁNA JEŽÍŠE KRISTA" NA www.universe-people.cz - JE V MENU STAHOVACÍCH SOUBORŮ (MENU 8) A V PROHLÍŽENÍ - (MENU 18).

JE ODESLÁN 28.11.2000 CCA 300 REDAKCÍM NOVIN, ČASOPISŮ, TV A ROZHLASU I VLÁDÁM V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE.

TĚM, KTEŘÍ MAJÍ ROZHODUJÍCÍ ODPOVĚDNOST ZA ŘEŠENÍ PROBLÉMU.

PLATÍ ALE TO, ŽE CO SI ZVOLÍ LIDÉ, TO SE STANE, STEJNĚ JAKO KDYKOLI DŘÍVE - FUNGUJE ZÁKON SVOBODNÉ VŮLE.

POKUD MŮŽETE PŘISPĚT NA ŠÍŘENÍ NAŠICH INFORMACÍ (HLAVNĚ PŘEKLADY Z ČEŠTINY DO ANGLIČTINY) - INFO NA ÚVODNÍ STRÁNCE: "SPONZOROVÁNÍ ŠÍŘENÍ INFORMACÍ."

S LÁSKOU VÁM TYTO INFORMACE PŘEDAL IVO A. BENDA A VESMÍRNÍ PŘÁTELÉ.


PŘEDEJTE INFORMACE DÁLE VŠEM - TO JE DŮLEŽITÉ ! ! !

http://www.universe-people.cz
http://www.universe-people.com

******************************

1179. PSEUDOTVŮRCI PŘIPRAVUJÍ LIDEM OVLÁDACÍ ČIPY - SOUČÁST PLNOSTI NEGATIVNÍHO STAVU.
(Výtah z časopisu Medium - říjen 2000)

www.universe-people.cz

Firmy produkující mikročipové karty ve svých reklamních kampaních vysvětlují, jak jsou mnohem lepší, než hotovost, neboť není potřeba starat se o dostatek peněz, drobných apod. POZOR ! JE TO POUZE PAST ! Jakmile se mikročipové karty rozšíří natolik, že z trhu vytlačí zcela hotovost, stanou se JEDINÝM MOŽNÝM PROSTŘEDKEM VÝMĚNY. Ovšem pouze do TOHO momentu, kdy budou nahrazeny konečným řešením: MIKROČIPEM V LIDSKÉM TĚLE, implantovaném zpravidla pod kůži na ruce nebo na čele.

Tak varuje publicista Alan Pilote ve francouzském periodiku Vers Demian a celý problém mikročipů a SVOBODY ČLOVĚKA dále rozvádí.

Karty obsahující mikročip povedou ke kontrole nad každým člověkem na světě. Budou poslední etapou předcházející IMPLANTACI MIKROČIPU v těle pod kůži, znakem "bestie", bez kterého nebude možné nic koupit ani prodat. Půjde-li všechno podle plánů mezinárodních finančních magnátů (hlavní řídící agenti negativního stavu na planetě Zemi - pozn. zpracovatele), hotovost, čili bankovky a mince, za nedlouhé období zmizí zcela z oběhu. Budou nahrazeny "penězi elektronickými", nejdříve na zásadě mikročipu kreditních karet, a později v krátkém čase v podobě samotného mikročipu implantovaného pod kůži, pravděpodobně pravé ruky (která je většinou píšící - možnost ovládání a sledování psaní - pozn. zpracovatele).

Není to žádná fantazie ! Tato technologie již byla mnohokrát testována na zvířatech a zdá se, že již je vše připraveno k jeho uskutečnění přímo na člověku. Proč je o tento systém u finančních vládců světa takový zájem ? Protože UMOŽŇUJE ZAVEDENÍ TOTÁLNÍ KONTROLY NAD LIDMI ! Tito finančníci (loutky ještírků - pozn. zpracovatele), zaslepení TOUHOU PO VLÁDNUTÍ, jsou přesvědčeni, že JENOM ONI JSOU SCHOPNI VÉST LIDSTVO TÍM NEJLEPŠÍM MOŽNÝM ZPŮSOBEM. Uvědomují si také, že lidé nebudou ochotni jen tak se vzdát možnosti obchodování v hotovosti. Ovšem v případě hrozby finančního krachu ve světě, budou finančníci schopni přesvědčit lidskou populaci, že jedinou záchranou, aby vše neztratili, je MIKROČIP.

Jak vypadá takový mikročip určený k implantaci ? Na rozdíl od kreditních karet, není nutný žádný osobní kód, žádné potvrzení o stavu hotovosti z banky. Mikročipové karty obsahují elektronické informace, okamžitě vypovídající o všech potřebných datech, mohou obsahovat o 500 informací více než karty dosavadní. Hlavní firma vyrábějící mikročipové karty je Mondex, kde polovinu akcií vlastní firma MasterCard. U těchto karet je možné předávat informace pomocí telefonních aparátů Mondex nebo přes speciálně vybavený počítač. Karty s mikročipem Mondex již používá 20 zemí a očekává se, že i Evropská unie při použití jednotné měny tento systém zavede.

Osobní počítač už je možné předělat na automatickou "bankovní přepážku", umožňující provádění všech potřebných finančních transakcí přímo od obrazovky. Firma Microsoft již nedávno oznámila, že od roku 1999 budou zařízení pro použití karet s mikročipem běžně vybavovány všechny počítače.

Jelikož však karty s mikročipem mohou být ukradeny, poškozeny nebo ztraceny, bude lidem VSUGEROVÁNO, že mnohem praktičtější a tudíž lepší bude IMPLANTACE takového MIKROČIPU. Mikročip již nebude na plastikové kartě, ale bude implantován PŘÍMO NA LIDSKÉM TĚLE. Nepůjde však jen o finanční záležitosti, ale zároveň i o IDENTIFIKACI KAŽDÉHO JEDNOTLIVÉHO ČLOVĚKA. Například pomocí satelitních nebo anténních vysílacích a přijímacích zařízení, bude vždy přehled, KDE se hledaný člověk v tuto chvíli nachází. Něco podobného již mají zájem zavádět v některých Evropských městech u psů jako povinnou registraci. Zdůvodňuje se to tím, že ztracené nebo zatoulané zvíře by takto bylo snadno nalezeno, ve skutečnosti však městským radním jde o to, aby jim ani od jednoho psa neunikly příslušné poplatky.

Pro implantaci pod lidskou kůži již bylo vyrobeno mnoho mikročipů. Jejich velikost je od 5 do 7 mm délky a 0,75 mm šířky, přibližně to odpovídá zrnku rýže. V mikročipu se nachází především JMÉNO CLOVĚKA, OBRAZ JEHO TVÁŘE, ČÍSLO A KÓD POJIŠTĚNÍ, OTISK PALCE, FYZICKÝ POPIS, RODINNÁ GENEALOGIE, ADRESA, MÍSTO ZAMĚSTNÁNÍ I VÝPIS Z TRASTNÍHO REJSTŘÍKU. Karta může obsahovat 34 MILIARD KOMBINACÍ, tak, že MŮŽE IDENTIFIKOVAT KAŽDÉHO JEDNOTLIVÉHO OBYVATELE zeměkoule. Znamená to, že takový mikročip nahradí všechny dosavadní identifikační dokumenty (osobní průkaz, doklad o pojištění a mnoho dalších). Ten, kdo by takový dokument na sobě neměl, nemohl by nejen cokoliv nakupovat, ale nemohl by dostávat mzdu, důchod, manipulovat se svými penězi v bance, cestovat po světě apod.

Mikročip je vybaven samonabíjecí baterií z lithia. Aby mohl vydávat signál při jakékoliv měnící se teplotě lidského těla, byl uskutečněn nákladný výzkum pro zjištění nejvhodnější části těla k umístění čipu. Byla nalezena dvě taková místa, a to na čele u vlasů a na hřbetu pravé ruky. Tato skutečnost velice silně připomíná úryvek z Apokalypsy sv. Jana:

"A (bestie) učiní, že všichni, malí i velcí, bohatí i chudí, svobodní i nevolníci, dostanou znamení na pravou ruku a na čelo. Aby nikdo nemohl kupovat ani prodávat, jenom ten, kdo má znamení nebo jméno bestie, nebo číslo jejího hlavního jména (666)."

Ještě donedávna tomuto popisu předpovědí sv. Jana nebylo možné dobře porozumět. Nyní s pomocí mikročipu, implantovaného pod kůži, je to již možné ! Na první pohled se může zdát, že takový mikročip na ruce je obrovské zjednodušení, že je to pro každého člověka velká výhoda. Ovšem jak sv. Jan v Apokalypse píše, aby člověk mohl dostat to znamení, musí se vzdát Krista, přísahaje věrnost Antikristovi (pseudotvůrcům - pozn. zpracovatele). A co představuje Kristus ? Jsou to přece ZÁKLADNÍ KOSMICKÉ A PŘÍRODNÍ ZÁKONY, jejichž součástí je i SVOBODA, o kterou se člověk, v podřízení lidské vládnoucí a chamtivé moci, zcela jistě PŘIPRAVÍ.

Mikročipy budou skrze satelity či vysílací a přijímací antény napojeny na CENTRÁLNÍ POČÍTAČE s gigantickou pamětí. V Bruselu již více než 10 let pracuje počítač, který je schopen zaregistrovat dvě miliardy početních dat. Pravděpodobně je však vybavován a připravován k tomu, aby zahrnul data o lidech, spojených s různými průmyslovými odvětvími. Ještě větší "skladiště paměti" má superpočítač v Lucemburku. Ten je schopen shromáždit a využívat početní informace týkající se všech obyvatel Země.

Ukazuje se, že za výše popsaných okolností dojde ke VŠEOBECNÉMU "NAPOJENÍ" OBYVATEL Země na POČÍTAČOVOU PAMĚŤ, což už v podstatě představuje ORWELLOVSKÝ TOTALITARISMUS. Vybrané osoby budou moci komukoliv okamžitě zablokovat bankovní konto, zabránit používání telefonu, zamezit cestování, či koupi cestovní jízdenky apod. Ztěží si dovedeme také představit, co by se stalo v případě havárie centrálního počítače. A kromě toho, což je nejdůležitější, odsud je již krok ke KONTROLOVÁNÍ LIDÍ Z JAKÉHOKOLIV POHLEDU, z pohledu jejich jednání, jejich pobytu na určitém místě a dokonce ke sledování i jejich reakcí psychických, čili v podstatě i ke KONTROLE JEJICH MYŠLENEK.


Poznámka zpracovatele (IVO A. BENDA, 0603-491600, P.O. BOX 51, 470 06 ČESKÁ LÍPA 6):

Viz www.universe-people.cz MENU Č.8 - STAHOVÁNÍ SOUBORŮ:

- PROJEKT L.U.C.I.D.

- sdělení 1139 - 1141, 1144, 1145, 1152, 1158, 1175 . . . - výtahy z "NOVÉHO ZJEVENÍ", to také ke stažení v menu 8 - cca 1000 stran !

Autor tohoto článku ani autor knihy "PROJEKT L.U.C.I.D." ale k začátku roku 2001 nezná informace v našem serveru www.universe-people.cz, především NOVÉ ZJEVENÍ od Stvořitele prvotního všeho a všech. Zde se všechny tyto informace POTVRZUJÍ z nezávislých zdrojů, a rozhodující je, že již NYNÍ je toto lidstvo ovládáno přes pseudomysl v masivní míře a mikročipy jsou dalším stupněm tohoto ovládání pseudotvůrci s ještírky (viz např. také film MATRIX a jiné), což je technická stránka blížící se PLNOSTI NEGATIVNÍHO STAVU s 2. PŘÍCHODEM PSEUDOTVŮRCŮ NA ZEMI ! STÁVAJÍCÍ OVLÁDÁNÍ LIDÍ SILAMI TEMNA SE PAK ZVÝŠÍ ZE SOUČASNÝCH 75 % (PRŮMĚR) NA 99,9 % S ČIPEM (TI, KTEŘÍ SI TO VYBEROU SVÝM MYŠLENÍM A CHOVÁNÍM BĚHEM SOUČASNÉ DOBY).

NE VŠICHNI LIDÉ SI VYBÍRAJÍ ZKUŠENOST S MIKROČIPEM NA TĚLE. MENŠÍ ČÁST LIDÍ PŘEVIBRUJE (PŘED ZAVEDENÍM ČIPŮ) DO 5. DIMENZE PLANETY ZEMĚ (PŘI ZACHOVÁNÍ TĚL). JSOU TO LÁSKYPLNÍ LIDÉ (KRITÉRIUM). VIZ SDĚLENÍ 1231 A 1276 www.universe-people.cz .

NOVINÁŘI MAJÍ POVINNOST INFORMOVAT O TOMTO STAVU, ABY BYLO MOŽNO PROVÉST ALESPOŇ ZÁCHRANU NĚKTERÝCH LIDÍ, KDYŽ NE VŠECH (MNOZÍ SI TENTO STAV PŘEJÍ SVÝM KAŽDODENNÍM CHOVÁNÍM A MYŠLENÍM - viz např. někteří lidé v dnešním sporu o ČT - počátkem roku 2001). Pokud se tedy domníváte, že je svoboda informací - tak tedy nezkrouceně informujte ! A uvidíte, jak s některými z vás budou ještírci cvičit - to budete koukat ! Vše závisí na vašich myšlenkách (poctivosti - pozitivně, pomoc lidem atd.) a současném vibračním stavu vašich těl - ovladatelnost/neovladatelnost (míra).

(Viz právě spor ČT s politiky) jakmile politici zjistí že jim tzv."lůza" vidí do karet, tak z nich udělají lidi zralé do blázince.

NENÍ TO MYŠLENKA TĚCHTO POLITIKŮ, ALE JEŠTÍRKŮ, KTEŘÍ JE OVLÁDAJÍ. TO JE JEJICH ZPŮSOB MYŠLENÍ. OVLÁDANÍ LIDÉ JIM PROPŮJČUJÍ SVÁ TĚLA K REALIZACI JEJICH ZÁJMŮ. TAKOVÁ JE PRAVDA.


1288. Jeden z ohlasů na tisíce rozeslaných mailů o mikročipu.

Byl jsem v Las Vegas na COMDEX 2000 a fa Mondex tam vystavovala obchodovací čip. Ten čip nejsou to jenom oni, ale i Hitashi a 1 Tech, kteří toho už dělají s tím, že se ještě neříká o transplantaci na člověka, ale i to je v budoucnosti možné. Já, protože jsem fanda do různých způsobů prodeje a placení, jsem to přijmul jinak než vy, ale věřím, že jestli se jim to povede, jako že asi jo, bude se obchodovat na jiné úrovni než dosud, rychleji než zboží budou lítat peníze a info o čipech na transplantace jsem taky slyšel a to, že mají údajně čip, který pracuje na stejné frekvenci jako mozek, čili vložením do systému může ovlivnovat co víme a nahrazovat to, co nevíme, čili jestli tato cesta je pravdivá, naše další budoucnost může čekat překvapení, že jestli nedostane dítě příslušný čip, tak toho moc vědět nebude, a ti co ho budou mít, tak toho budou vědět daleko více a o takové lidi bude daleko větší zájem .... to bych řekl je daleko větší průšvih než Mondex, který zatím chce dokázat, že převod peněz se dá dělat bezpečněji a rychleji než doposud.
Zdraví Zdeněk Pařízek.

Datový holografický záznam už není sci-fi

Pátek, 2. února 2001, 00:05 - Martin Rubriky: Média, Technologie

MURRAY HILL, N.J. (30.ledna 2001) Lucent Technologies dnes oznámila novou technologii, nazvanou InPhase, která otvírá cestu pro vysoce výkonnou holografickou paměť, jako média pro ukládání dat a pro systémy jenž mohou dramaticky zrychlit vývoj video zábavy a spotřebního průmyslu i obchodu s výpočetní technikou.

Na vývoji a výzkumu se podílely Bell Laboratories i Lucent Technologies. InPhase technologie umožní vytvořit holografické systémy ve kterých se spojí vysoká hustota paměti s rychlým přístupem a rychlým paralelním datovým tokem. Tyto holografické produkty by mohly obrovsky zlepšit výkon pro video, Internet, ukládání dat nebo hry, které požadují stále rostoucí výkon datových zařízení.

"InPhase technologie má za cíl uspokojit celosvětově neukojitelnou potřebu po větších datových kapacitách a stále větších rychlostech" řekl Nelson Diaz, prezident a výkonný ředitel InPhase. "Pro internetové aplikace samotné se odhaduje, že datová kapacita se každých 100 dnů zdvojnásobuje. My věříme že mimořádné výhody InPhase technologie budou přivítání v mnoha obchodech a spotřebitelských trzích." Pan Diaz dříve pracoval jako víceprezident a generální ředitel StorageTek Corp, jedné z předních firem zabývající se ukládáním dat.

Na rozdíl od jiných metod, které záznamenávají data jen na povrch disku, holografický záznam umožňuje využít celou šířku materiálu, což umožní obrovský vzrůst kapacity. Navíc přinese mnohem vyšší rychlosti přenosu, protože data jsou uložena v "celých stránkách", kde může být zpřístupněn v jednom okamžiku až jeden milion bitů najednou.

"V InPhase technologii, jsme spojili pravé lidi, technologie a finanční podporu pro pomoc komercializovat holografické ukládání dat, a tím přetvořit mnoho trhů, které prahnou po zvýšených výkonech datových zařízení" řekl Tom Uhlman, prezident Lucent New Ventures Group.

InPhase technologie přijala investice z firem Signal Lake, Madison Dearborn Partners a Newton Technology Partners, které se zabývají rizikovým kapitálem. Společným investorem pak byla firma Imation Corporation.

Real player video 28K modem.
Tolik tedy část oficiální zprávy.


BIBLICKÁ ŠELMA JE NA SVĚTĚ - VAROVÁNÍ (www.vesmirni-lide.cz)

1559. Biblická šelma je na světě. (Článek z časopisu Spirit) 4.11.2001.
Místo: Česká republika.

"Ve Spiritu jsme již psali o "biblické šelmě", implantátu, který jako "praktický a nevyhnutelný" co nevidět dostanou lidé. Přesně o něm, "jako o znamení šelmy", se totiž píše v Apokalypse sv. Jana ...

V říjnu loňského roku na konferenci v New Yorku výrobci představili první mikrozařízení na světě nazvané číselný anděl strážný (CAS). Je sloučením bioaktivní technologie a bezdrátového spojení, což souvisí se sledovacím systémem GPS (světový systém určování polohy). Zkonstruovala ho firma ADS, která je předním dodavatelem řešení pro elektronické transakce. Firma umožnila zavedení elektrotechnických transakci prostřednictvím systému CTII. R. J. Sullivan, představitel firmy, řekl: "Oznámili jsme, že v říjnu ukážeme prototyp. Zájem o číselného anděla strážného je obrovský. Reakce je velmi pozitivní. Největší zájem projevují média, bezdrátové komunikace, systém GPS a finančníci z Wall Streetu."

Miniaturní elektronické radiorelé, nazvané číselný anděl strážný, CAS, bude nalepeno někde na pokožku nebo implantováno těsně pod ní. Firma předpokládá, že zařízení bude schopné vysílat a získávat údaje a bát lokalizované systémem GPS. Mimo sledování místa pobytu a zdravotního stavu pacientů bude mít CAS i jiné použití: Hledání zmizelých či ztracených osob a domácích zvířat, řízení chovných zvířat, lokalizaci ukradených cenných předmětů, hledání ztracených zavazadel a poštovních zásilek, řízení dodávek potravin, zabrání neoprávněnému použití střelné zbraně a zabezpečí plnou identifikaci pro elektronický obchod.

Působení číselného anděla strážného je následující: Satelitní síť vyšle signál do čipu nacházejícího se pod kůží. Ten, protože je napájený energií těla (krevního oběhu), nepotřebuje žádné baterie. Transmituje signál a posílá ho pozemní stanici. Pozemní stanice či autorizovaný uživatel internetu může tuto informaci využít k identifikaci konkrétní osoby, jejího sledování nebo k ověření zdravotního stavu.

V případě dlouhodobě nemocných má čip plnit úlohu neustálého diagnostikování: Bude měřit krevní tlak, tělesnou teplotu, puls a jiné parametry. V případě rizika infarktu okamžitě odešle signál a přivolá lékařskou pomoc. Toto zařízení ulehčí život bohatým, kteří se bojí, že je unesou, žárlivým ženám a mužům, všem institucím, které chtějí přesně vědět, kde a s kým se právě nacházíme. POLE ZNEUŽITÍ JE TAK OBROVSKÉ, ŽE SI TO MŮŽEME TĚŽKO PŘEDSTAVIT. Zdá se však, že Američany to neznepokojuje. Když v letošním roce firma oznámila, že zařízení je v prodeji, přihlásilo se tolik lidí, že to přesáhlo očekávání výrobců. Přitom zatím jde pouze o test, čip ještě není předmětem obchodování. Ukazuje to však, že zájem Američanů o implantování čipu je velmi vážný.

Posledních pět roků i jiní výrobci podkožních implantátů dělali tajně pokusy s podobnými zařízeními jako je CAS. V roce 1998 londýnské The Times napsaly, že v rámci tajných pokusů 45 lidem, včetně filmových hvězd a dětí milionářů, implantovali Sky Eye (Nebeské oko). Nejhorší na tom je to, že většina lidí považuje tento vývoj za přirozený. Bude elektronické "značkování" co nevidět povinné ? První etapa počítá s dobrovolníky. Po uznání "výhod" by se implantace čipu stala povinnou.

George Getzt, vůdce Strany svobody, prohlásil: "Vláda nikdy nikoho nedonutila, aby měl řidičský průkaz, ale zkuste ho v Americe nemít, když všichni - od místní banky, půjčovny aut až po hoteliéry a prodejny potravin - ho od vás žádají, pokud chcete využít jejich služby. Znamená to, že řidičský kurz je povinný. Když tě vláda může přinutit jít na otisky prstů, jestliže chceš řidičský průkaz, proč by tě nemohla přinutit nosit implantát ? To jsou rozdíly, které se týkají stupně, ne druhu přinucení. Proto je tak důležité bojovat proti základům narušení soukromí vládou."

Ve skutečnosti pseudotůrci s ještírky zavádí přes jejich vybudované struktury další pilotní projekt budování centrálního ovládacího systému lidí na planetě Zemi. USA je takovým místem na Zemi, kde se všechny jejich pilotní projekty zavádí a vyzkouší, a pak již hotové se rozšiřují do jiných zemí této planety Země. Článek je také na internetu v menu Obrázky a novinové články, www.vesmirni-lide.cz . Poznámka zpracovatele.

http://www.vesmirni-lide.cz

reagovat 8.2.2002 09:39 - Byg

1) Ohledně projektu LUCID - rozhodně si nepřeju být nikým sledován a vize implantovaných čipů mě děsí. S tím souhlas.
(malá oprava menu stahování má číslo 9 nikoli 8, ale to každý inteligentní jedinec po chvíli snad zjistí sám :)).
2) Díval jsem se na stránky "vesmírných lidí". Jako vtip to není špatné. O podvědomí, jiných dimenzích atd. nepochybuji, ale mám pocit, že to chápete poněkud špatně a že zde možná trochu zapracovalo vaše vlastní podvědomí. A až s nimi (vesmírnými lidmi) budete zase mluvit, ať vám poradí s úpravou webové stránky a textu vůbec. Pro samé barvičky, zvýraznění a odkazy se to nedá téměř číst. Také by možná neškodil nějaký kontakt na vás (na stránkách). Nebo si myslíte, že vaše pravda je neomylná a věčná, a že žádné reakce "neosvícených" lidí vám nejsou potřebné? Zamyslete se.

reagovat 8.2.2002 09:42 - Byg

Málem jsem zapomněl. Pokud mi chcete odpovědět, učiňte tak (kromě třeba tohoto fóra) na můj mail, protože tyto stránky pravidelně nesleduji. Děkuji, Byg.

reagovat 8.2.2002 13:17 - Natálie

1) nemyslím si, že tento příspěvek patří sem.
2) ale již dlouho si uvědomuji, že tohle je vlastně pravda. Jsme čím dál více ovládáni, dnes už není pro určité lidi problém zjistit, za co jsme platili, kolik jsme utratili, kde jsme byli a podobně. Nemusí to být ani špioni. Mám účet, kde mám nastaven týdenní limit výběru, pokud si ze svých peněz chci něco vzít, musím to "nahlásit". Když se systému nebude chtít, nic mi nedá. Atd...
3) souhlasím s Bygem, že je tohle až trošku fanatický názor.
4) dokud na světě budou lidi jdoucí směrem jako já a uvědomělí aspoň jako já, tak se takového extrému bát nebudu. Je totiž takových lidí ještě docela dost a je i dost těch, kteří jsou v tomto smyslu mnohem uvědomělejší a mnohem aktivnější (viz autor článku :-)) Já se totiž takto ani nijak jinak manipulovat nenechám. I když musím mít ten účet v bance, nikdo mě nedonutí, abych byla pokorná ovečka platící poctivě daně a nechající se ožebračovat.
5) Teď mě ovšem napadá, že právě tohle čtení internetových stránek a zveřejňování názorů může být můj krok ke zkáze. Kdokoliv může být po Internetu vypátrán. A člověk se snadno zamotá. Už dnes mi chodí e-maily z neznámých adres, které jsem si nevyžádala. Zdá se, že boj bude těžký.

reagovat 10.6.2002 20:38 - Urbánek Jan

Vážený pane Bendo, už je tomu poměrně dlouho, co jsem Vám mohl oponovat ve vašich tvrzeních... Na tomto místě mám možnost podotknout Vám a vašim stoupencům cosi o zdravém rozumu. Promiňte mi prosím ten výraz, ale to co píšete o mikročipu je totální pitomost. Vždyť jste záměr autorů naprosto otočili!!! Účelem mikročipů a všeobecně všech mobilních zařízení přeci není jakákoli kontrola lidí(ostatně koho by také zajímalo, co asi děla Lozja Skoták ze Lhoty) a následná manipulace a odebrání svobody. NAOPAK!! takovéto možnosti nám přeci absolutní svobodu dávají do rukou - jen si představte, že vejdete na Můstku do metra a nemusíte si kupovat lístek, stát ve frontě, apod. Prostě vás magnetiké zažízení "načte", stáhne potřebný obnos z vašeho účtu pro jízdu metrem a je to!! Tomu vy říkáte odebrání svobody??? Také nemusíte u sebe tahat všemožné doklady - občanku, pas, permanentky, atp. Jednoduče jste identifikováni přes čip.
Mohl bych tady psát dál a dál, ale myslím, že to není až tak podstatné - naštěstí lidé, jako jsou ti, kteří píší takovéto články nemají takový vliv, aby mohli ovlivnit společnost.
Víte co je opravdu smutné? Fakt, že si u nás v ČR hraje na spasitele lidstva skoro každý. A navíc natolik věří svému dogmatu, že vytváří velmi nebezpečné myšlenkové egregory... Mrzí mě, že lidé, místo toho, aby dělali opravdu něco užitečného, mrhají energií a věnují se abstraktním výmyslům svých potlačených tužeb a přání... A vůbec se mi nelíbí, že děláte z celé společnosti nesvobodné loutky, jenž někdo tahá za provázky...
No, mějte se krásně, pište básně nebo ty svoje bezduché nesmysly a kdyby se Vám náhodou přihodilo, že by se Vám váš domečekl z karet zbořil a rozhodli jste se na život dívat přímo(a ne skrze aberované vědomí), obraťte se na mne - rád vám poradím
S pozdravem
Urbánek Jan

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.6.2012 06:13 - Drevokocúr

Projekt L.U.C.I.D jsem četl, problematikou se zabývám víc jak deset let. Jako křesťan protestant neberu tyto informace na lehkou váhu, nicméně si myslím, že mnohé závažné informace jsou účelově diskreditovány virtuální skupinou říkající si "Vesmírní lidé" stejně jako mnoho dalších věcí které si berou na paškál. Běžní lidé čtoucí jejich příspěvky berou jimi ukradené informace s despektem a odmítají to jako celek. Vylévají dítě s vaničkou. Přátelé, bděte a buďte připraveni. Přijde čas, kdy kontrola lidí bude rozjeta naplno a všichni se tomu budou smát, že to je žert vesmířanů. Potom už bude pozdě...

reagovat 26.6.2012 19:35 - ami

http://jezis-kristus-varovanie.webnode.sk/poselstvi-varovani-cesky/

reagovat 13.12.2012 20:09 - nikdo

Účelem mikročipu je JASNÁ KONTROLA LIDÍ!!!!!!! Samozřejmě, pod záminkou "zdraví,méně kriminality" a další pseudožvásty...

V USA do r. 2013 budou očipováni všichni. V EU se rozhoduje o očipování novorozeňat, ale naštěstí je to zatím jen v návrhu.

Tímto čipem s Vámi a s Vašimi věcmi mohou dělat cokoliv! A je zajisté, že ti, kteří to budou mít na starosti, očipováni nebudou.

Počkejte, až přijde na svět opět další virové onemocnění, na které budou během chvíle zhotoveny vakcíny a všichni pitomci, kteří se nechají naočkovat do sebe dostanou nevědomky i čip.

Přečtěte si více...

reagovat 30.1.2015 10:32 - Nela

Ahoj,verim tomu ze to pro lidstvo neni nic dobreho.Ale zajima me jak budou existovat lide bez tech cipu ?

reagovat 30.1.2015 10:53 - Karel

Kdyby jenn šipy. Nejhrší jsou prý anání sondy. :-(

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *