na prohlidce

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.8.2006 23:18 - michaela

dnes sme byly cela třida na preventivny prohlidce a doktorka mimo ostatnych vyšetřeni take odtahla kalhotky aprohližela mne a ješte prohmatavala prsa.kluci dokonce musely slipi sundat uplne a chytila jim gulky a taky neco delala s penisem.Aky to ma vyznam ma někdo podobnou skušenost.Napište.

reagovat 8.8.2006 16:14 - Jirka

To kontrolovala jestli spravne pohlavne dospivate. U kluku jde napriklad o to, jestli obe varlata sestoupila.

reagovat 24.8.2006 00:45 - michaela

u kluku to možna ma vyznam ale co zisti když se kukne do kalhotek.

reagovat 24.8.2006 01:11 - H

Jestli nemas treba kylu.Delalo se to tak vzdycky.Neboj,je to bezne.

reagovat 29.8.2006 05:39 - NA

Copak lékař může vyšetřovat pacienta přes oděv?Co by asi tak viděl ? Hezký vzorek na Vašem svetru,nebo, že máte skvrnku na kalhotech ? Rozhodně nemyslím, že by to dělala z dlouhé chvíle !!Za dveřmi má většinou deset dalších pacientů.Ty čeká to samé. Buďte klidná, musí to tak být ! Přeji příjemný den .

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.8.2006 05:39 - NA

Copak lékař může vyšetřovat pacienta přes oděv?Co by asi tak viděl ? Hezký vzorek na Vašem svetru,nebo, že máte skvrnku na kalhotech ? Rozhodně nemyslím, že by to dělala z dlouhé chvíle !!Za dveřmi má většinou deset dalších pacientů.Ty čeká to samé. Buďte klidná, musí to tak být ! Přeji příjemný den .

reagovat 29.8.2006 05:53 - D.

Pisou se pohl.znaky ..plus a minus podle ochlupeni a vyvynu atd..

reagovat 30.8.2006 13:50 - mata

Dobrý den,ráda bych se zeptala, zda je v pořádku, když u chlapce "zalézají" varlata. Děje se to např. při koupání, kdy mu prostě zaskočí, chci-li ho umýt. Někdy (při chladu) "zalezou" částečně. V normálním stavu, klidu, kdy na to nemyslí, je vše o.k. Chlapci je 8 let. Když mu varlata zalezou, může je většinou s trochou námahy nahmatat a snaží se je "přetáhnout" zpět do pytlíku.Vloni jsem toto konzultovala s lékařkou. Z odpovědi jsem byla zmatená - nejprve jsem vyrozuměla, že se snad jedná o kryptorchismus, proto jsem začala hledat informace, při další návštěvě mi však bylo (při stejném stavu) řečeno, že je vše v naprostém pořádku a ať prý někdy zkusím pozorovat manžela !Proto se obracím na Vás a předem děkuji za odpověď.J.P.

reagovat 3.9.2006 19:24 - milda pro matu

nevím jestli je to normální či nilokiv, ale mě se to stává do teďka že někdy při souloži, nebo ve vodě mi varle zajede jakoby nahoru k penisu. nebollí to ale je to trochu nepříjemné, musím ho pak vytlačit zpět do šourku. Stává se to jen někdy,když je chladněji. Je mi 34 a mám děti.

reagovat 23.1.2009 16:50 - Vašek

Ahoj, samozřejmě někteří doktoři a doktorky jsou taky ujetí (znám takového osobně - a známí mi vše potvrzují). Známá zná zas takovou gynekoložku. Nicméně takovéto vyšetření má oporu v zákoně. Ale mě se takováto důkladná prohlídka (od lékařky a sestry) líbí tak kdyby se našla nějaká lékařka z Brna a širokého okolí tak se rád budu pravidelně účastnit a nechám se rád u této lékařky trvale zaregistrovat. Samozřejmě rád budu cvičným pacientem pro medičky (i amatérky) - pro cokoliv. Stejně tak budu rád pokud napíšou i nějaké holčiny jakéhokoliv věku, které tato problematika zajímá na vasovaso1"seznam.cz.

Mějte se, V. ))

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *