Prodloužit penis

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.10.2006 08:50 - Jindra

Prosím o radu, jak jakýmkoli způsobem zvětšit penis. Je mi 38 let a jeho velikost je při erekci pouhých 9,5cm. To mi znemožňuje vážné seznámení se ženou a myslím, že už bych na něj měl věk. Za každou radu nebo zkušenost předem děkuji.

reagovat 3.10.2006 11:15 - Martina

a to si ho celou tu dobu jenom honíš? Asi pinzetou, ne? Jedna rada by tu byla. Máš-li ho malého nezoufej,zastrč ho do úlu a zabouchej

reagovat 3.10.2006 12:09 - kate

vím jen že se penis dá zvětšit o pár milimetrů a to né prodloužit ale vlastně rozšířit je to prý hodně bolestivá operace.a pro Martinu jestli si Jindra z nás nedělá srandu a je to myšleno vážně tak jseš pěkná kráva a nejspíš zakomplexovaná protože normální člověk by tohle nenapsal i jako vtip to bylo...

Bio Maca

reagovat 3.10.2006 12:22 - Uška

Martino, ty jsi fakt blbá!

Jindro, ne všechny ženy potřebují do postele macka! Pokud máš strach, že by tě mohla žena, se kterou se seznámíš, opustit kvůli velikosti penisu, tak si zkus třeba dát někam na net inzerát. Tak nějak citlivě tam popsat svůj problém...že je ti samotnému smutno, ale právě z těhle důvodů se ti nedaří navázat dlouhodobý vztah. Však ty už si poradíš, ale rozhodně bych zapomněla na operaci...spíš zkus zapracovat na svém sebevědomí. Najdou se ženy, kterým bude těch tvých 9,5 cm vyhovovat, ale asi dlouho neustojí neustálé řeči na téma "velikost mého penisu". Když se budeš mít rád, takový jaký jsi, tak se hned spousta věcí zjednoduší, věř mi :o)

Navíc máme na světě nejen malé a velké penisy, ale úzké a široké pochvy, takže... :o))

reagovat 3.10.2006 12:52 - Jindra

Uško, tohle si říkám celá ta léta, jenže jinak se k tomu staví rozum a jinak sebevědomí a obava z výsměchu. A taky i když o tom nebudu mluvit, pořád to bude ve mě

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.1.2014 15:08 - Jirka

řešíte kundoviny. Já mám penis 18cm, 4cm v průměru. koupil jsem si silikonový nástavec, který jej prodouží asi o 3cm. Vyzkoušel jsem jej s pěti partnerkami a vždy jsem jej musel po malé chvíli sundat, protože je to bolelo či již jim to nebylo příjemné a to jsem jej tam nezasunul již nadoraz.
Kdysi jsem si dal do gumy pinpongový míček před penis, když partnerka přemýšlela nahlas, jaké by to bylo s větším penisem. Také za chvíli řekla, ať jej zase vyndám, že to již není ono.
takže všeho s mírou

reagovat 28.7.2014 21:14 - Martin

Zdravím všechny dívky, ženy, dámy a další milé stvoření, mám problém a na psychiku mi působí hodně. Mám penis 15cm dlouhý a 4,5 cm. široký. Nějaká rada? Mám stále pocit že je malý pro normální ženu a chtěl byhc si ho zvětšít, ale nechci absolutně vůbec na operaci a ty léky co furt ukazují, tak moc tomu nevěřím. Prosím vás o radu.

reagovat 30.7.2014 08:11 - Jakub

řešíte kundoviny. Já mám...

Záleží asi u jaké. Taky máme s partnerkou zvětšující nástavec, který nejen prodlouží o 4cm, ale i zvětší průměr. Výsledná velikost je cca 21/6,5cm. Je pravda, že je z velmi pružného materiálu, který se poddá a po přizpůsobení partnerky si to užívá ráda.

reagovat 30.7.2014 12:09 - Matej

jak se meri prumer?

reagovat 31.7.2014 12:28 - Honza

Záleží asi u jaké. Taky...

No jó, nástavec na ptáka!


Jenže to už si tam rovnou muže strkat robertek a vyjde to nastejno. Je uplně jedno, jestli se jedná vo umělýho ptáka, nebo vo nástavec na ptáka. Do tý díry se prostě tak jako tak nestrká pták, ale strká se do ní umělotina.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Sex a vztahy > Prodloužit penis

registrace | přihlásit se