Prodloužit penis

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.10.2006 08:50 - Jindra

Prosím o radu, jak jakýmkoli způsobem zvětšit penis. Je mi 38 let a jeho velikost je při erekci pouhých 9,5cm. To mi znemožňuje vážné seznámení se ženou a myslím, že už bych na něj měl věk. Za každou radu nebo zkušenost předem děkuji.

reagovat 3.10.2006 11:15 - Martina

a to si ho celou tu dobu jenom honíš? Asi pinzetou, ne? Jedna rada by tu byla. Máš-li ho malého nezoufej,zastrč ho do úlu a zabouchej

reagovat 3.10.2006 12:09 - kate

vím jen že se penis dá zvětšit o pár milimetrů a to né prodloužit ale vlastně rozšířit je to prý hodně bolestivá operace.a pro Martinu jestli si Jindra z nás nedělá srandu a je to myšleno vážně tak jseš pěkná kráva a nejspíš zakomplexovaná protože normální člověk by tohle nenapsal i jako vtip to bylo...

reagovat 3.10.2006 12:22 - Uška

Martino, ty jsi fakt blbá!

Jindro, ne všechny ženy potřebují do postele macka! Pokud máš strach, že by tě mohla žena, se kterou se seznámíš, opustit kvůli velikosti penisu, tak si zkus třeba dát někam na net inzerát. Tak nějak citlivě tam popsat svůj problém...že je ti samotnému smutno, ale právě z těhle důvodů se ti nedaří navázat dlouhodobý vztah. Však ty už si poradíš, ale rozhodně bych zapomněla na operaci...spíš zkus zapracovat na svém sebevědomí. Najdou se ženy, kterým bude těch tvých 9,5 cm vyhovovat, ale asi dlouho neustojí neustálé řeči na téma "velikost mého penisu". Když se budeš mít rád, takový jaký jsi, tak se hned spousta věcí zjednoduší, věř mi :o)

Navíc máme na světě nejen malé a velké penisy, ale úzké a široké pochvy, takže... :o))

reagovat 3.10.2006 12:52 - Jindra

Uško, tohle si říkám celá ta léta, jenže jinak se k tomu staví rozum a jinak sebevědomí a obava z výsměchu. A taky i když o tom nebudu mluvit, pořád to bude ve mě

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.11.2014 15:18 - Honza

ptak se ti prodlouzi o jedno...

Tak na základku jsem chodil.


Ale jenom proto, že to bylo povinný.

Jestliže průměrný IQ neni 76, tak průměrný IQ nemam.


S těma tabletama na (ne)zvětšení ptáka máš asi rechtík.


Mně pořád vrtalo hlavou, proč každej doktor tvrdí, že ptáka žádný tablety zvětšit nemužou, protože to je vod přírody zařízený tak, že to nejde, a proč se na internetu prodává tablet jak nasráno, kerý ptáka zvětšej. Ale jenom na internetu - v kamenný lékárně by na člověka čuměli jak jójo, pokud by se tam na ňáký takový tablety přišel zeptat. Natož eště, aby takový tablety vopravdu měli.
Takže ty lidi, kerý tvrděj, že se jim po ňákejch tabletách zvětšil pták - a že třeba v tématu "Vimax Cock Growth" jich je taky dost - na férovku sprostě lžou. Včetně Lukáše, kerej psal příspěvek nade mnou.


Další věc je, jak je vůbec možný, že někdo muže vesele nabízet a prodávat něco, co nemá žádný účinky, a nikdo z vodpovědnejch orgánů po něm nejde. No ale jestli má každej z vodpovědnejch orgánů stejnej názor, jako moje matka, tak se vlastně neni čemu divit.


A jakej že to má moje matka názor?


Takovej, že každej má právo prodávat, co chce, pokud má na ten prodej povolení, a zároveň nikdo neni povinen to kupovat, když to kupovat nechce.

Takže vlastně vůbec neni důležitý, jestli to funguje. Podstatný je jenom to, že se to prodávat prostě muže a tečka. A když to z jakýhokoli důvodu nikdo nebude chtít kupovat, tak se to vlastně zákonitě přestane i prodávat. Tak proč to oficiálně zakazovat prodávat, nebo nedejbože eště trestat někoho za to, že to prodává, že jo.

reagovat 20.11.2014 21:09 - Honza

Pak se taky eště možná dá udělat ta věc, že se velkej pták vytiskne na tři dé tiskárně.

reagovat 3.3.2017 15:59 - Radek

a to si ho celou tu dobu...

Ahoj ja mam 16,5 a sem stym spokojenej a sukat to umi dobre

reagovat 29.6.2017 13:02 - lukas

Jezis to jsou prispevky...
Kdyz o tom nic nevite,tak sem ani nepiste blaboly o tom jak je kdo hloupej a radoby vtipky o nicem...pred sto lety se taky lekari smali,kdyz nekdo rekl transplantace ruky,srdce atd...a dnes?Drzite hubu...zrovna tak penis...jiste ze to jde a pujde ale na internetu je spousta blbosti...proste kdo to opravdu zna,tak vi

reagovat 31.7.2017 17:30 - Karlos23

Jediná věc, co o něco opravdu prodlouží penis je tohle - https://sexlove.cz/sada-na-zvetseni-penisu-trvale-a-ucinne-prodlouzeni/ Vše ostatní, nějaké zázračné tablety, apod. je jen tahání peněz!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *