Proděravění nosní přepážky - jaká je léčba?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.8.2008 10:01 - Petra M.

Ahoj, je tu někdo se stejným problémem? Léta jsem (zřejmě kvůli přetápěným místnostem) trpěla suchostí v nose, hůře se mi kvůli tomu i dýchalo...dělali se mi tam až krvavé stroupky...Bohužel jsem to nijak neřešila, protože jsem si myslela, že to je relativně normální jev...došlo to tak daleko, že se mi nosní přepážka proděravěla a značně ztenčila...a ztenčuje. Nevím, kam až to může vést, má někdo stejný problém? Moc se bojím. Máte někdo stejný problém, jak se to operuje/léčí?

reagovat 9.8.2008 21:58 - Jitka

Najdi si v této diskusi "Perforace nosního septa".Přeji Ti,aby se vše co nejdříve a co nejlépe vyléčilo.Hezký večer

reagovat 10.8.2008 08:37 - Leny

Ano mám to já.Zhruba centimetr a půl díra v přepážce.Téměř se to nedá operovat.

reagovat 11.8.2008 18:55 - Petra

Holky, dík za vzkazy. O této diskusi nevím. Leny: ty máš stejný problém? A co ti na to řekli doktoři a z čeho to máš? Používáš alespoň nějaký lék nebo sprej? Nevím, co s tím mám dělat, mám střídavě ucpanou levou nebo pravou nosní dírku, špatně se mi dýchá a mám pocit, že se stav zhoršuje (přepážka se mi mám pocit i dost ztenčila), trpím neustálou suchostí, nemůže to být přeci trvalý stav toto, hlavně to dýchání a o smrkání ani nemluvím:((( Bojím se, kam to může vést. P.

reagovat 22.1.2010 19:59 - Takytak

Máte někdo po operaci?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.7.2015 18:52 - Lenka

Prosím vás, je v tomto tématu něco nového? Má někdo po opravě perforace? Po ÚSPĚŠNÉ opravě? Děkuji.

reagovat 20.9.2016 22:24 - May185

Já mám po operaci i reoperaci, po dvou letech začala umělá přepážka dělat problémy a musela se vyndat, díru mám nyní ještě větší a nos neustále suchý.Rok mi už umělá přepážka dělala problémy, hnis,bolest, nateklý a bolavý nos, necítila jsem chutě a vůně.Už nikdy víc, stálo mě to jen spoustu peněz, hodně stresu a bolesti.Dokud bude nos držet, nebudu to řešit i když mám obavy jak se nos udrží.

reagovat 28.10.2016 11:16 - J.

Ahoj,

taky jsem byla na operaci a jsem ráda, že vůbec žiju... S přístupem lékaře, který mě operoval jsem se nikdy nesetkala.
Od zásahu pana "odborníka", jsem byla v těžkém stresu z toho, co mi provedl a jak se zachoval, což vyústilo v další zdravotní problémy. Dá se pochopit, že operace se ne vždy povede, ale další péče je pak o přístupu, chování a následné snaze pomoci. Absence tohoto je pro mne neodpustitelná, zvlášť pokud v této těžké situaci, kdy se zákrok nepodaří, se setkáte navíc ještě s hrubiánstvím a snahou se ze všeho doslova viditelně vykroutit. Informace o tom, ať do ordinace už nechodíte, je pak už jen třešničkou na dortu.

Přeju všem jen to nejlepší, ale u tohoto pána budu doufat, že boží mlýny jsou snad opravdu spolehlivá firma.

Závěrem mohu jen říci, že operaci nedoporučuji a pokud se přeci jen rozhodnete, vybírejte svého operatéra opravdu s velkou rozvahou.

Mějte se.

reagovat 19.10.2017 23:29 - Kaky

Ahoj, je tu někdo se...

JOo mam stejny problém ale po snupani pernikiu :D

reagovat 26.2.2018 15:04 - Michaela

Ahoj, mám stejný problém....

Dobrý den, čtu váš přípspěvek ohledně operace dirky v nose. Jak jste se cítila po operaci, jak dlouho jste byla v nemocnici a jak se cítíte dnes? Děkuji

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *