PRODAVAČKA-(nepříjemný zážitek),vaše story

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.5.2005 22:48 - Manchester

Nazdar chtěla bych se zeptat na váš názor na prodavačky který jsou neochotný jako prase. Máte někdo nějakou story?

reagovat 18.5.2005 13:11 - Eleonor

No jasně! Dobrý námět. Předloni jsem si byla pořídit nějaký společenský kousek oděvu na promoci. V jednom nejmenovaném plzeňském nóbl butiku se mě ujala "znalá" prodavačka. Odbarvená bába důchodkyně si mě změřila, přinesla nějaký šílený kostýmek co vypadal jak ušitý z koberce a s kritickým pohledem mi řekla "no, vy se ale do kalhot 38 nevejdete, budete potřebovat něco elastického" podotýkám, že měřím 170 cm, vážím 56 kilo a v tu chvíli jsem na sobě ony zmíněné 38 měla. Cítila jsem se tak ponížená, že jsem rázem měla po chuti cokoliv a kdekoliv zkoušet.

reagovat 18.5.2005 14:51 - Mravní hlídka

A co takhle téma:

"Arogantní , prudící zákazník, kterému není nic echt" ?

reagovat 18.5.2005 22:17 - Manchester

My se ale na prudící zákazníky neptaly. Jestli se ti to nelíbí tak táhni a založ fórum nepříjemnej zákazník,kterejch bude pravda asi taky hodně. Jinak Eleanor, mí kámošce to samé řekla prodavačka taky,jenže ta byla trošku ostřejší povahy a jednu jí ubalila. A ať je zákazník sebenepříjemnější nikdy si nikdo nesmí dovolit vám v obchodě říct že jste tlustí.

reagovat 18.5.2005 22:28 - Maja

Zijeme v USA. S manzelom sme kupovali telefonne karty v polskej stvrti. Obsluhovalo nas mlade dievca. Chcela som sa jej poradit, z ktorej karty je dobre volat na Slovensko. Zakazdym mi odpovedala s takou neochotou a az vysmechom. Vyzeralo to, ze mi chce povedat, ze co sa pytam sprostosti, ci som totalne vygumovana. Ked sme odchadzali, moj manzel ju poprosil, aby nabuduce bola milsia. Ona mu na to, ze ak sa mu tam nepaci, nech si ide karty kupovat inde. Nechceli sme volat manazera. Pre nas to bola ako atrakcia, lebo tu sa tak casto s tym nestretava.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.10.2015 14:53 - .

A bydlis porad ve...

Ve Strakonicích bydlím pořád, ale v jiný části města, dřív jsem bydlela na sídlišti a tam asi ještě pořád bydlí i Kovařice.

reagovat 8.10.2015 22:07 - Katka

Nejlepší jsou vesnické prodavačky, ty zároveň slouží jako hlavní informátorky. Někdy je to příjemné, někdy nepříjemné. To záleží..

reagovat 9.10.2015 15:09 - (_!_)

To máš pravdu ty vědí vše! Ty vědí kdy to která dostane, která to nedostala a s kým to asi bude mít, Která babka nedoběhla domů a obarvila si textil, Co která povídala a co která neřekla a vše co se na vsi šustlo! Hotová spravodajská služba. Oni dokonce přesně vědí i o čem se každému v noci zdálo ale kam si založily klíče nebo peněženku to nevědí!

reagovat 9.10.2015 18:56 - No jo

Nejlepší jsou vesnické...

Copak drbny z vesnice, ty ví i to co neví, ale dělají, že to ví. Nejradši by lidem i do ložnice vejrali, kdo s kým píchá.

reagovat 9.10.2015 19:12 - Pro No jo

To si piš, že vejrají.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *