proč vlastně chlapi nosí tanga?

Archiv příspěvků

reagovat 13.2.2018 17:57 - Chlap v tangách

že je to přesně naopak....

je buď bukvoš nebo debil, jiná možnost není.

reagovat 13.2.2018 18:08 - :-)

je buď bukvoš nebo debil,...

Z osobni, neblahe, zkusenosti vim, ze b) je spravne

reagovat 13.2.2018 18:10 - :-)

No když jim neustále někdo...

Jo dobry. Ta sedla. Uz se perou?

Manuka Doctor

reagovat 14.2.2018 10:41 - Všichni tangatí teplouši

a pořád s tím opruzují....

nechť se laskavě přesunou na www.pansketanga.eu. Tam si můžete vzájemně ukazovat své překrasné vysportované zadečky v tangách. Každý to tam ocení.

reagovat 14.2.2018 10:44 - Já se tam díval

nechť se laskavě přesunou...

Mají tam v tangách pěkné prdelky, fakt že jo.

reagovat 14.2.2018 13:08 - Gottlieb

proč chlapi nosí tanga? To je přece jasné. Mluvím z osobní zkušenosti! Když nemáš nic v hlavě tak ukazuješ alespoň prdel v tangách. To jste snad vy stateční tangobijci a fujky heteráci dávno pochopili, že?

Abych odpověděl na dotaz/reakci ze 13.2.2018 17:57 Samozřejmě jsem debil i bukvoš, o tom žádná! Spokojen? Jdu na pansketanga.eu . Tady s vámi nic není...

reagovat 14.2.2018 15:29 - Tomáš

Tak za mě je to proto, protože mám rád hrádky se zadečkem, a když mám na sobě tanga tak je to vzrušující když cítím jak je tam jen šňůrka a holé půlky, pekně to dráždí, sice je nenosim, ale párkrát už jsem je zkoušel.Jinak jsem hetero.

reagovat 14.2.2018 16:37 - Dana

Tak za mě je to proto,...

No, já nevím, měla jsem jednoho partnera, který mi to chtěl dělat jenom do zadečku. A já sama jsem mu to musela občas taky dělat připínákem do zadku. Samozřejmě nosil výhradně tanga, případně jocksy. Bylo to dost divný, ale nikdy jsem nezaznamenala, že by jel po klukách. Taky rád prděl a kadil. Asi někteří kluci mají nenormální vztah k svému zadku. Ale nemusí to být nutně buzíci. Taky tu nějaký Luboš psával, že miluje svou prdel. Za ženu měl Vietnamku.

reagovat 14.2.2018 17:17 - Vietnamky mají obecně menší pracky

No, já nevím, měla jsem...

Takže lepší na fist

reagovat 14.2.2018 18:06 - EX

A proč ne?,mají snad nějaký důvod je nenosit?.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *