Proč se nám nedaří telepatie? - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.10.2009 07:38 - Petr

S telepatií experimentovali Rusové i Američani zejména pro vojenské účely ovládání ponorek. Nikdy se nepodařilo prokázat, že tento fenomén vůbec existuje, natož aby se dal k něčemu použít. Pokud se nám tedy telepatie nedaří, není to kvůli "čistotě mysli" ale proto, že nic takového není.

reagovat 13.10.2009 19:59 - Klea

Je mi tě Petře líto, že si nikdy nic takového nezažil. Myslím, že většina lidí opakovaně zažívá, že na někoho pomyslí a ten člověk mu třeba rázem zavolá nebo, že druhý člověk začně mluvit a ještě neřekne ani slovo a vy už víte, co chce říct. Tyto jevy se dějí spontálně bez velkého snažení mezi nějak spřízněnými lidmi - jakmile se o to začnete snažit, tak to většinou nefunguje.
Zvířata mají tyto schopnosti mnohem více vyvinuté. Je známo, že zvířata vědí přesně, kdy se jejich páníčk má vrátit z dovolené a od rána ho netrpělivě očekávají. Normálně by to vědět neměli, protože jim nikdo neříká: " Hale Puňto vrátím se v úterý 10.5., tak mne čekej"

reagovat 13.10.2009 21:05 - Ileen

Je mi tě Petře líto, že si...

Přesně tak to funguje. A dá se to rozvíjet. V dávných dobách jsme to uměli všichni. Pak se začaly vynalézat stroje a přístroje a tyto schopnosti byly přehlušovány, až u většiny zanikly (proč se namáhat, když mám mobil, vysílačku, rádio, atd.?).

reagovat 14.10.2009 21:42 - Anna

Ezoterní vědy o tomto "fenoménu" říkají, že jde o sílu myšlenky, tedy její energii. A je jen na jedinci samotném, na jakém stupni vývoje se nachází a jak je jeho myšlenka silná...
Sama s telepatií zkušenost mám.

reagovat 15.10.2009 07:21 - Anno,

prosím o vysvětlení pojmu "esoterní" (správně česky esoterický). Podle naučného slovníku to znamená "přístupné jen zasvěceným". Tedy nic neříkající blbost.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.2.2011 22:18 - !

Telepatie se nám nedaří proto, že neexistuje.

reagovat 18.2.2011 22:34 - Telepatie

Telepatie se nám nedaří...

existuje, máme ji všichni,někdo více rozvinutou,druhý méně.
Já když jdu domu z hospody již vím,že žena bude čekat za dveřmi do kuchyně s válečkem na nudle- tak to beru přes altán a přes pokoj ddo ložnice,než ona zjistí,že jsem doma tak dávno spím......

reagovat 18.2.2011 22:35 - !

Tak jo, jak si přeješ.

reagovat 24.3.2013 02:03 - Georgi Petrov.

Lidsky mozek ma i jine vlastnosti, nez telepatje. To je telekineze, teleportaci, zivit se jenom slunecne energjie a pod.. Tito schopnosti, lidskeho mozku, jsou ovsem zablokovane od Kosmickeho rozumu, naseho BOHA. Pricina toho je ze i bez tech vlastnost, lidstvo, natrapilo tolika zla, jak sebe same mu, tak i nasi prekrasne Planetje ze je tesko si predstavi, jak by to vipadalo, gdi by mnjelo i tito vlastnosti. Staci jenom vjedet o tom, ze to smjesne a groteskne v lidske cinnosti, predstavuje celi 40% z jeho cinnosti, a toho zla ceho lidstvo dela tvori 50% z jeho cinnosti. Toto tvrzeni neni fantazjie a konkretna informace, ze UNIVERZALNIHO, KOSMICKEHO ROZUMU. Petrov - Sozopol - Bulharsko. gpetrov@seznam.cz

reagovat 24.9.2014 20:46 - Jindra Nazarská

S telepatií experimentovali...

Ganzfeld pokusy prokázaly telepatii u 38 % populece. Mám s telepatií problém, chtějí mě násilně léčit, trvdí, že jsem nemocná a jedna policie mě nechala odtáhnout ap. Setkala jsem se s někým pouze na základě telepatie.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *