Proč nejde trvale zhubnout redukční dietou - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.3.2002 13:14 - Jitka

Tak co teda se dá dělat ????

reagovat 22.3.2002 16:26 - Dana

Cvicit!!!

reagovat 26.3.2002 22:24 - Jana

Věřím, že je nám dáno přírodou do vínku jakou postavou se honosíme.Nejím, trochu cvičím, beru Xenical atd.Tloustnu tempem 2 kg za měsíc.Vyzkoučela jsem toho hodně.Všechno zabírá jen na chvíli.Dobrá rada nad zlato.

reagovat 27.3.2002 18:54 - J.K.

Není žádným tajemstvím, že obecně trpíme nadváhou důsledkem složení a množství stravy a nedostatku pohybu. Jsem pro více pohybu - cvičení, sport a pro změny v jídelníčku. Cvičení kromě samotné váhové redukce pomáhá zahánět stres, který je často příčinou nadměrné chuti k jídlu (hlavně na sladkosti).

reagovat 3.4.2002 15:15 - marie

NEŽRAT !!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.12.2002 18:55 - Věra

Nejrůznější diety a tzv. "zaručené recepty" mne provází celý život. Znám nervozitu, když nejím, obtěžuji okolí podrážností u hladovek a jojo efekty mi už pěkně dotvarovaly postavu. Dostal se mi ale do ruky kontakt na studio Unilesk a pí. Sojkovou, která dokonce několikrát se svým úspěšným programem (odečítání centimetrů z těla) vystoupila v TV. Moje mamka už s její pomocí zhubla cca 5 kg za 3 týdny a já nyní začínám. Co je ale mnohem zajímavější je obrovský nárůst energie, který u mamky pozoruji poté, co a tento program najela. Nikomu ale nechci nic vnucovat, než to sama vyzkouším. Snad se mi to už tentokrát podaří. Třeba se o to s pí. Sojkovou pokusíte také. Držím Vám palce!

reagovat 26.9.2003 21:18 - alena

ahojky, muze mne prosim nekdo napsat rozumnou a zarucenou dietu; chtela bych tak 5kg zhubnout. uz 5roku nejim maso, hrozne rada jim sladke, hlavne po ranu mam hroznou hut na buchty a cokoladu. tak me prosim poradte. dekuji.

reagovat 27.4.2006 15:16 - Madla

To je krásně řečeno...já teda doporučím, zkus pilates...to je docela příjemný...

reagovat 16.3.2010 17:22 - chcete poradit?

ahoj všem kteří bojují s váhou a mají vůli s tim něco dělat.
Jsem poradkyně přes výživu a i když mám své stálé klienty, rozhodla jsem se Vám dát také tu možnost zatočit s kily navíc a nejen to. Upravit Váš celkový  zdravotní stav. Každému tělu něco chybí.Co chybí zrovna Vám? To společně zjistíme speciální váhou, která Vám zváží kosti, svaly, tuky, metabolický věk, %vody v těle. dalším bodem programu je jídelníček. a v neposlední řadě řešení. Pracuji v centru Brna.Takže kdo by měl zajem můžete mne kontaktovat na e-mail cimn-katka@seznam.cz.
cena celé konzultace na měsíc Únor je za VIP cenu 199 kč, místo základní ceny 1 200kč.

budu se na Vas tesit, Katerina

reagovat 16.3.2010 17:26 - chcete poradit?

ahojky, muze mne prosim nekdo...

ahoj všem kteří bojují s váhou a mají vůli s tim něco dělat.
Jsem poradkyně přes výživu a i když mám své stálé klienty, rozhodla jsem se Vám dát také tu možnost zatočit s kily navíc a nejen to. Upravit Váš celkový  zdravotní stav. Každému tělu něco chybí a pravě proto pak máme ty naše "chutě". Co chybí zrovna Vám? To společně zjistíme speciální váhou, která Vám zváží kosti, svaly, tuky, metabolický věk, %vody v těle. dalším bodem programu je jídelníček. a v neposlední řadě řešení. Pracuji v centru Brna.Takže kdo by měl zajem můžete mne kontaktovat na e-mail cimn-katka@seznam.cz. cena celé konzultace na měsíc Březen je za VIP cenu 199 kč, místo základní ceny 1 200kč.

Budu se těšit, Kateřina

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *