Proč je každá ženská děvka?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.3.2009 06:03 - Zklamaný

Po 15 letech manželství mi žena byla nevěrná. Rozvedli jsme se a až pak mi řekla, že ten druhý jí dával, co u mě neměla. Od té doby jsem potkal spoustu vdaných žen a každé na manželovi něco vadilo nebo chybělo a byly schopné se spustit jen pro to málo, co doma postrádaly. Je to normální? To jsou všechny ženy takové pipiny, že si myslí, že jim jeden muž dá všechno a neváží si jeho lásky? Když mají za manžela podnikatele, šukají mu s dělníkem. Když dělníka, nechají se ojíždět podnikatelem. Když je ten jejich hodný, najdou si do postele \"chlapáka\". Když je drsný, roztáhnou nohy romantikovi. Jen jedna jediná přiznala, že jí sice spousta věcí na manželovi vadí, ale ví, že jí má rád a nikdy by mu proto nezahla. Copak si vy slepice myslíte, že samy jste DOKONALÉ?

reagovat 9.3.2009 08:25 -

Život je boj a proto si píchni !

reagovat 9.3.2009 08:44 - Nin

Zklamaný

Bude dobře si napřed zamést před vlastním prahem, pokud si přiznáš o sobě pravdu, tak možná zjistíš, co na tobě tvé ženě vadilo nebo vadí. Nebo myslíš, že jsi zcela dokonalý? Už z toho, jak píšeš, bych to netipovala, spíš mám dojem, že tvoje žena s tebou není nejsťastnější.

reagovat 9.3.2009 08:54 - 2 X---- CENZURA

ŽIOT JE BOJ ............

reagovat 9.3.2009 09:04 - Jm

Však chlapy zase šukají taky kde mohou.Když mají doma blondýnu šukají brunetu,když štíhlou šukají při těle,když pořádnou šukají šulky.Tak na co si stěžuješ?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.6.2018 09:25 - kašlete na ženský

Jo ženský jsou divný a hlavně vypočítavý. Nemám rád ženský. Jsou to krávy. Chlap ji uhání, dvoří se ji, snaží se ji dobýt, pozve ji na rande, na večeři, vyvíjí úsilí pro to aby ji získal, aby ho ta ženská nakonec ve finále odkopla a řekla mu čau. A nic z toho. Já jsem ještě na učnáku takhle jednu dívku uháněl. Ona jen nečinně přihlížela, šla se mnou na tu večeři, pozval jsem ji do kina, na diskotéku a teprve když k "tomu" mělo dojít, mi ta kráva řekla, že o mě nestojí. V tu chvíli bych ji dal do držky. Ale jen jsem ji v klidu řekl " dobře, jak chceš"... a od té doby jsem s ženskýma skončil. Je to už 22 let. Když makám v práci a nedostanu výplatu, to bych ještě ustál, ale když se tady dlouhé týdny snažím sbalit ženskou a ona mě řekne - je konec, tak mají u mě všechny ženský nadosmrti utrum a budu raději sám. Svého frantu budu mít klidně jen na čurání. Je mi to fuk. At si ty krávy oplodňuje třeba nějaký zakrslý milionář, nebo cizinec a uplete jim děcko a ať si to živí, aby nechcíplo hlady. Nepotřebuju ženskou. Uvařím si sám vyperu si sám a večer jdu do hospody

reagovat 22.6.2018 09:29 - Je

Jo ženský jsou divný a...

moc dobře, že se nehodláš rozmnožovat.

reagovat 22.6.2018 15:10 - Petr

Kde chybi fakta a argumenty,...

Že se někdo pozná v tom co napíšu, za to ovšem nemůžu... Ale dle toho co bylo napsáno, sem řekl to,na čem trvám. Lidé jsou stále víc nechutnejsi, a ještě to dávají na odiv... Já k se říká :příliš mnoho sexu, způsobuje banální otravu mozku.

reagovat 22.6.2018 15:42 - Co

Že se někdo pozná v tom co...

sis to vzal za ženu?

reagovat 22.6.2018 16:54 - rt

Že se někdo pozná v tom co...

Je vidět, že ty otravu mozku nemáš. Asi už od brzkého mládí jsi impotentní, co?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *