Proč jsou modelky hubené? - koment·¯e

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.6.2016 22:50 - (!) + ( ! )

Protože jsou to slepice bláznivé a jsou ochotny za svoji rádoby popularitu obětovat své zdraví! Jenže se zapoměli zeptat, jest-li se to líbí také těm pro které to jako dělají. Nebo aspoň na ně to svádějí!

reagovat 3.6.2016 08:10 - Simona

Protože jsou to slepice...

Rádoby popularitu? Modelky, které se dostanou do první ligy vydělavají taokvé peníze, jaké si málokterá dívka či žena dokáže vydělat, takže asi proto většinou dělají to, co po nich módní návrháři chtějí. A z jakých důvodů se návrhářům líbí hubené, čaato i chlapecké typy, si můžete představit.

reagovat 3.6.2016 13:07 - !!!

No jó a vy se můžete vzteky zalknout , že vy ne! Aha tak ona to je vlastně všechno jenom závist? Tak si raději zničíte zdraví jenom aby jste se jim podobaly! Ale to už vám nikdo neřekl, že holky se celý ten krátký jako by život potýkají s tou slepičí nemocí neboli Anorexii. Že ve třiceti jsou z nich hotové trosky a hodí se jedině za vůz aby hnůj nepadal. Ztrhané, vyzáblé, vyžilé jak staré štětky a naprosto k ničemu. Ale to vaše slepičí mozečky nechápou! Na ně je toho moc!

reagovat 3.6.2016 16:45 - 68

Ale zato o nikoho, kdo nemá výdělek minimálně pár melounů doláčů ročně ani nezakopnou. Zvlášť na tenisty, fotbalisty a hokejisty jsou přímo vysazené. A oni na ně. A že zrovna to by byli nějací krasavci? nebo jsou za tím ty milióny? Holt štěstí je krásná věc, ale prachy si za něj nekoupíš.

reagovat 3.6.2016 16:55 - 68

Ale zato o nikoho, kdo nemá...

...Nebo jsou za tím spíš ty milióny?...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.6.2016 19:12 - Simona

Promluvil patrně...

Jj. Ta reakce mne taky pobavila. Já jsem kyprá mamina od dvou děcek:) Ale chápu mladé štíhlé holky, které modeling zláká. A nezávidim jim, jsou pod velkým tlakem a jen ty nejlepší to ustojí bez úhony, jak už jsem psala. Hodně záleží, jaké mají zázemí, na jakou narazí agenturu, ... No jo, ale někteří lidé chtějí vidět jen tu svou pravdu, že jsou to všechno jen hloupé slepice, které si kvůli prachům a slávě zničí zdraví a chovají k nim zbytečné předsudky a nemávist. Kolik lidí si ale ničí zdraví všelijakými způsoby jen tak pro nic za nic....

reagovat 10.6.2016 19:39 - ( !!! ) ne vs )!( ano

:-)

reagovat 10.6.2016 23:17 - hm

To jsem slyšela, že...

Nevím jestli mezi modelkami, ale vůbec je docelá populární... Lidé hodně o tom píšou.
Nevím jen jestli to opravdu fungujé.

reagovat 10.6.2016 23:59 - souhlas

Nevím jestli mezi modelkami,...

Je velmi populární. Píše se o ní velmi často, jako o pořádném podvodu. Uleví jen peněžence. Vy už nevíte, kam to pipču narvat.

reagovat 12.6.2016 09:59 - akita

Nevím jestli mezi modelkami,...

Dokoce jo. Není to nějaký zázrak ale lze troch zhubnout bez jojo efektu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *