Proč je sportovní oblečení nutností? - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.10.2011 14:52 - Mišák

jojo, naprosty souhlas. Není nad funkční prádlo. Hlavně při sportu, ale kolikrát ho nosím i na běžné používání.

reagovat 4.4.2012 09:30 - Jarka

Tak já si myslím, že když se člověk sportu věnuje, tak by měl mít kloudné sportovní oblečení. Už jen proto, že se v tom lépe sportuje, a je to uzpůsobené sportu tzn pohlcuje pot, vetra apod. Kdežto v normálním "domácím" oblečení se človek zpotí skrz na skrz a to i viditelně. Já kupuji oblečení od rogeli a s tím jsem spokojená, spor. oblečení je mraky, stačí si vybrat. Rozhodně je určitě dobré mít sportovní oblečení.

reagovat 6.4.2012 09:45 - Olina

Naprostý souhlas s Jarkou. Sportovní oblečení pohlcuje lépe pot, než normální běžné oblečení a je přizpůsobené sportování. Podle mě by každý, kdo sportuje, měl mít speciální sportovní oblečení. Je tu určitě daleko lepší.

reagovat 10.4.2012 10:22 - Jitka

Také se přidávám k Jarce. Když se někdo věnuje sportu, měl by mít sportovní oblečení. A taktéž souhlasím se značkou rogeli. Také mám od nich dost oblečení a jsem spokojená.

reagovat 13.4.2012 09:06 - Jarka

Přesně tak. Oblečení na sport má svůj vyznám. Já jsem si ted objednala tudle mikinu http://www.rogelli.cz/damska-sportovni-mikina-rogelli-groom-ruzovo-cerna/
a todle tricko http://www.rogelli.cz/damske-funkcni-tricko-rogelli-geary-ruzovo-cerne/
Tak už se těším, až to přijde.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.3.2015 12:24 - Jarka Kanová

Tak já za základ svého sportovního oblečení považuji kvalitní sportovní podprsenku. Úžasnou nabídku jsem našla tady: fashionstore.cz/zeny/sportovni-podprsenky
Doporučuji kouknout, úžasné barvičky :-)

reagovat 19.4.2015 23:12 - Helen

To já za úplný základ šatníku považuju kvalitní ponožky. Bez těch ani ránu. Teprve nedávno jsem přišla na úžasné vlastnosti merino ponožek a bez nich už nikam.

reagovat 11.10.2015 23:42 - Pavlína

Podle mě má sportovní oblečení velké výhody. Když budete cvičit v teplákách a triku, které nosíte doma, budete se v tom jednou nebo dvakrát cítít dobře, ale pak vás začne štvát, že to buď nesaje pot, nebo že se v tom potíte až moc. Že je vám to volný nebo to někde škrtí a že vám z toho lezou prsa :-) záleží taky, na jaký sport jste se dali, ale v oblečení, které vám bude pěkně sedět se vám bude sportovat mnohem líp. A myslím že všechny ženy mi potvrdí, že sportovní podprsenka je u nás základ :-)

reagovat 13.10.2015 10:43 - Sandra

Podle mě má sportovní...

Souhlasím s tebou. Dobře padnoucí oblečení udělá hodně. A měli bychom se cítit dobře při všem co děláme, i při cvičení. Může se zeptat v čem cvičíš nejčastěji nebo spíš nejraději? Nebo jestli můžeš něco doporučit? Cvičím zumbu a začínám s bikram jógou. Děkuju

reagovat 14.10.2015 12:08 - Pavlína

Souhlasím s tebou. Dobře...

Nejraději cvičím v šortkách a tílku nebo mám jen tu sportovní podprsenku, třeba v létě, když je hodně teplo.Cvičím zumbu, takže hodně využívám i dresy. Koukni na http://www.danhelwear.com/ tam mají hezký věci a splňují všechny mé požadavky.Oblečení se dá využít na víc sportovních aktivit, takže i na bikram jógu. Jsem spokojená, předcvičuju už docela dlouho, takže už jsem pár věcí vyzkoušela a tohle mi prostě sedí. Koukni na to, určitě tam najdeš něco co tě zaujme.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *