Pro muže co nosí dámské vložky - komentáře

Archiv příspěvků

reagovat 8.10.2015 15:17 - Pepíno

Nerozumím smyslu této debaty! To se máme jako někoho dovolovat, jestli smíme použít vložky nebo slipky pokud máme nějaké zdravotní potíže? To je zase některé bláznivce proti jejímu chápáni, že ji používají i muži když mají problémy? To musejí být opravdu těmi jejich právy tak zaslepený a považují to za útok na jejich ženská práva? Nebo mě někdo vysvětlete co některým Dámám na tom vadí? Nebo ještě žije jako za komoušů kdy stály ženy fronty na vložky protože jich byl stále nedostatek stejně jako toaletního papíru? Spíš ale je to bude asi urážet v jejich ženskosti! Nemohu to pochopit to jejich jednání.

reagovat 8.10.2015 15:20 - jirka

Myslím, že muži by také...

Já močím témĕř vždy vsedĕ a po vymočení si ho vždy utřu toaleťákem, protože vím, že jen vyklepání nestačí .

reagovat 8.10.2015 20:15 - Myšpulín

Chlap kterej nosí vložku je buzerantskej štádtkripl,kterej tu pochcanou vložku má ještě olíznout a potom si jí dát na postel jako mončičáka.

Koloidní stříbro

reagovat 12.3.2016 13:46 - Karel

Já nosím také vložky a jsou pro muže Depend Men1 jsou velmi tennké prostě jenom na pár kapek a předepíše je vám každý Urolog na pojišťovnu

reagovat 21.8.2016 17:08 - David Čech

Vzit si vložku je norálnía je jedno proč,nosit spodní prádlo také,je jedno jesli dámské nebo panské,časem se smažou všechny přechody mezi mužem a ženou a na lidi kteří odsuzovaly druhé bude pohlíženo jako na zabedněnce,stačí se podívat do minulosti a uvědomit si že už to tu jednou bylo viz. Mona Lisa (pro neználé,byl to muž),Da Vinci byl gay.Tak si to laskavě někteří uvědomte,nejen že budete brání jako inteligentní lidé,ale zároven pozvednete Český národ zase o kousek výše.

reagovat 2.2.2017 05:48 - Petr

Rozumím tomu, holčičí zvláštnosti jako vložky, kalhotky, punčocháče mě také vzrušují a rád si s nimi hraju. Nezapomenu na situaci, kdy jsme si s přítelkyní sexuálně hráli v době kdy měla menstruaci. Po chvíli si vyndala potřísněnou vložku z kalhotek a podala mi ji se slovy je tvoje. Před ní jsem se do ní silně udělal a myslím na to dodnes.

reagovat 2.2.2017 08:50 - K.

Vzit si vložku je norálnía...

Tak to teda ne! Neni normálni nosit vložku, pokud ji nepotrebuji, neni normalni se pocuravat, neni normalni byt nemocny, neni normalni, aby zvirata chodila v lidskem obleceni. Vse muzeme toleravat. Uchylky nebo stavy, ktere jineho nijak neomezuji a neohruozuji, se mohou tolerovat, nikdo se nema pravo nekomu vysmivat, ale tvrdit, ze je to normalni a povazovat to za jakousi normu ci dokonce nejakou vysadu, tak to teda fakt ne.

reagovat 2.2.2017 09:54 - Steve

Dámské vložky? Na co? Kterej pán má menzes přes své přirození? necht' se tu přihlásí ...

Na počurávání jsou přeci plýny - to by ani vložka nestačila. Pokud si tam cvrnkáte schválně, tak je to spíš úchylka. Nebo málo oklepanej po malé.

reagovat 11.10.2017 10:12 - WOLF

Nosím běžně punčocháče do práce a kolegyně to berou v pohodě jen ze začátku byly zvědavé jestli to nestahuje TAM. Nosím i vložky což taky není problém pro nikoho v okolí a v práci si přijdou i půjčit když mají menses. Berou mne v pohodě a s pochopením.Tudíž sen všech kterým se nošení dámského prádla líbí,podmínkou je ale to že neobtěžuje okolí. Výhoda takového kolektivu je že jsou schopny i poradit co je na mou postavu vhodnější a jaký materiál nosit aby to bylo diskrétní ale příjemné na nošení případně v obchodech koupit jelikož mají jaksi lepší přehled o tomhle typu prádla.

reagovat 12.10.2017 20:16 - N

Proti gustu žádný dišputát.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *