Příznaky chronického zánětu v těle a přírodní prostředky pro úlevu - koment·¯e

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.9.2013 18:26 - krakonose.cz@seznam.cz

Prosím vás, oslovte nějakého českého bylinkáře nebo čínského doktora a neopisujte tyto rádoby chytré bláboly někde z Ameriky. Protože, skoro u každého symtomu vám mohu oponovat, že není od chronického zánětu a zároveň uvedené prostředky kontraindikovat. Úplně nejlepší jsou ale "superpotraviny" :-) Docela jste klesli na úrovni

reagovat 20.9.2013 20:34 - Oujé

Skvělý rady - jezte superpotraviny...:o)))

reagovat 27.9.2014 19:03 - Daniela

Dobrý den, trpím již dlouhou dobu na záněty střídá se to u mě. Naposledy jsem měla zánět ucha, na který jsem použila přípravek Senzycol. Jsem moc ráda, že jsem vyzkoušla tento přípravek oproti jiným zafungoval rychle a bez žádných vedlejších účinků. Takže můžu na zánět doporučit.

reagovat 25.6.2015 22:26 - Zuzka

Asi bych se měla soustředit na to, které potraviny jím. Někde jsem četla, že některé potraviny více působí na záněty a jiné zase ne. Já na záněty trpím hodně, hlavně na zánět močového měchýře.

reagovat 26.6.2015 09:07 - Míša

Asi bych se měla soustředit...

Opravdu na to působí i potraviny? Já jsem měla pořád nějaké záněty, teď už jimi naštěstí netrpím, protože mi pomohl jeden přípravek, ale že na to působí i potraviny, to bych teda neřekla.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.6.2015 23:09 - H

No mně předloni pomohl velice rychle wobenzym. Necelé střední balení stačilo a mám od té doby konečně klid. Poradil mi to můj doktor, protože na reklamy nedám:-) Ale upozornuji, pomáhá asi 60% v populaci. Ostatní mají smůlu, je dobré nejdříve malé balení vyzkoušet. Naordinovala jsem si zpočátku 3 krát denně 5 tablet. Po týdnu snížila na třikrát denně 2 tablety. Končila jsem měsíc udržovací dávkou po jedné taletě opět třikrát denně. Můj zánět byl vážný a šlo mi o život. Nebýt wobenzymu, asi dnes nepíšu nic..Radím zkusit a nejsem dealer?:-)

reagovat 26.6.2015 23:16 - H

Teď jsem to četla zpětně, co si tu píšete. Míšo, Senzycol je naprostá blbost na zánět nepomůže. Sakra tahle dealerka tu všude tohle radí na cokoli. Tobě jde o zdraví, tak uvažuj..Přečti si to doleji.

Produkt Senzycol™ obsahuje:

•Serrapeptáza - je proteolytický enzym, který byl nalezen v bourci morušovém. Aktivita enzymů Serrapeptáza je unikátní.
•Inulin - nedokáže tělo svými enzymy rozštěpit a díky tomu se dostane až do tlustého střeva, kde začne plnit svoji funkci prebiotika. Prebiotika jsou potravou pro naše střevní bakterie, které díky prebiotikům zachovávají správnou funkci střev.
•Měď - je stopový prvek. Je obsažena nejméně v 15 různých bílkovinách lidského těla, je součástí metabolických procesů a přispívá ke správnému fungování celého organismu. Ovlivňuje pevnost kostí, pojivových tkání a kůže, je nezbytná k činnosti svalstva a vývoji mozku a správné činnosti nervové soustavy.
•Kurkuma - je známá především jako pikantní koření obsahující žluté barvivo. Hlavní účinná složka kurkumy je kurkumin.
•Piperin - je látka, kterou obsahuje černý pepř.

Jestli si i nadále myslíš, že ti tohle pomůže za tak nekřestanské prachy si to kup v balíčcích jako koření. Kurkuma, pepř...Enzym a nejeden obsahuje právě Wobenzym. Nebo se poraď s lékařem a nevěř zdejší dealerce. Nechápu jí co z toho má. Radí to na hubnutí, střeva a prostě vše..Používej hlavu, tvůj mozek ti snad funguje:-) držím palce.

reagovat 13.3.2018 15:23 - Gabriela

Dobrý den,paní doktorko.Mam už měsíc horečku.Pres den mám většinou 37.5 a odpoledne a večer teplota stoupne každý den na 38.3 .Nejvíc jsem měla od 11.2.2018-38.7-39 nyní mám každý večer 38.3.Pan doktor nechal udělat krevní test,který vyšel negativně,dál mi antibiotika Fromilid,myslím,další týden opět antibiotika,podotýkám,že obě byli 1krar za 12hod.Dnes jsem odnesla moč a v pátek mám jít na kontrolu.Jinak jsem bez bolesti akorát na začátku nemocí jsem měla dráždivý kašel a rýmu.Na neschopenku jsem od 19.2.2018 do teďka.Jsem už zoufalá,nemohla by jste mi prosim poradit,co bych měla ještě udelat,abych se těch teplot konečně zbavila?Moc vám děkuji za váš názor a čas.S pozdravem Gabriela

reagovat 13.3.2018 15:45 - ne

Dobrý den,paní doktorko.Mam...

tady žádná doktorka není

reagovat 13.3.2018 15:50 - jenže

je spousta lidí, kterým jejich mozek v určitých situacích prostě nefunguje, jako by ho neměli. Nechat si radit, ano pouze od odborného lékaře, pokud se to týká zdraví. Zdraví Kačka

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *