Přítelkyně prdí

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.9.2004 20:45 - Jaroslav

Mám problém,ta moje pořád prdí,hodně nahlas a mě to hrozně štve.Já vím,že je to normální,každý prdí,ale s mírou.To co mi přednáší ona je otřesné!Je to několikrát denně,neříkám,že by pokaždé musely chodit prdět na záchod,ale když si "usere" v pokoji a pak si klidně odkráčí pryč,tak pěnim.Připadá mi,že to dělá schválně,nevim co mám dělat.Zajímalo by mě jak to máte vy kluci,taky ta vaše hodně prdí?A jak to berete vy?Vadí vám to,nebo jste hodně tolerantní a přehlížíte to? My jsme spolu už 2 roky,ze začátku neprděla,ale brzy se přestala ovládat a připomínám,že to dělá často a ty zvuky při tom to je fakt děs.Jsem divnej,že mi to tolik vadí? Napište mi vaše názory,moc mě to zajímá.Díky Jaroslav.

reagovat 5.9.2004 21:00 - Ayperi

:)))

reagovat 5.9.2004 21:08 - Jarda

Z toho si nic nedelej.ta moje je slepa,hlucha a jeste neciti.Je to nekdy dost huste.Ale zase rada uklizi tak si to tim vyzehli.Je teda fakt ze casto varime cocku a cesnekove pomazanky a je to fakt potom strasne.Ted jsme se dohodli ze nebudeme jist cesne a cibuli ale ona chce zitra varit cesnecku.tak nevim jaka bude u nas povetrnostni situace.kup si spunty do nosu jako ja nebo staci velky polstar pro tebe nebo ji dej velkou perinu at to nyvyprcha do okoli a casto mente povleceni.

reagovat 6.9.2004 14:56 - Prdlajs

Asi má potíže se zažíváním,nebo trpí plynatostí,ale určitě ti to nedělá schválně.Tak jí poraď,ať změní jídelníček,určitě s tím má i sama problém,protože jak plyny roztahují střeva,tak to pěkně bolí.Ne nadarmo se dřív říkalo,že jeden prd je lepší,než deset doktorů.Zaražený prdy můžou být příčinoui mnoha trápení.Tak jí to dopřej.A nebo si určete nějaká pravidla a ty dodržujte.Znám jednu paní inženýrovou,ta nutila svého manžela s každým prdem letět na záchod a nevěřila mu,že musí tak často,když ona jí přece to samé a prdět ani nemusí.

reagovat 8.9.2004 22:51 - Plynař

Tak takovou přítelkyni která by se nežinýrovala a "srala by" přede mnou o stošest bych chtěl.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.12.2017 18:19 - Tak pokaždé všem

A proc me chtej nakopat ?...

jasně napiš, že jsi submisívní tranďák. Bude v tom lepší přehled. Normálním klukům děláš ostudu.

reagovat 3.12.2017 12:31 - miss p.

Ja seru neskutecne a miluju to

reagovat 9.12.2017 20:29 - marty

To je věc dohody, my doma...

lauro, to jste tedy nevychovaní, nic víc, nic míň. ale klidně si proprďte celej barák, když vám to vyhovuje. v práci taky prdíte před ostatními? a děti ve škole? Nebo třeba v divadle? tam asi nechodíte, vaším koníčkem patrně nebude kultura, ale spíše veřejné záchodky :-)

reagovat 21.12.2017 11:53 - Pavkol

Ja seru neskutecne a miluju to

měl jsem přítelkyninna kterouto prdění příšlo při obědový pauze která trvaá půl hoidny většinou za tu ddobu třikrát ale jednou dokonce i devětkrát

reagovat 21.12.2017 15:08 - Nevychovaní

lauro, to jste tedy...

Ty jsi nějaká divná. Když na člověka přijde prdění, tak ho má pustit. Pokud to jde, měl by s prdem odejít. Ale někdy to nejde. Tak pak se provede prd na místě.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *