Přítelkyně prdí

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.9.2004 20:45 - Jaroslav

Mám problém,ta moje pořád prdí,hodně nahlas a mě to hrozně štve.Já vím,že je to normální,každý prdí,ale s mírou.To co mi přednáší ona je otřesné!Je to několikrát denně,neříkám,že by pokaždé musely chodit prdět na záchod,ale když si "usere" v pokoji a pak si klidně odkráčí pryč,tak pěnim.Připadá mi,že to dělá schválně,nevim co mám dělat.Zajímalo by mě jak to máte vy kluci,taky ta vaše hodně prdí?A jak to berete vy?Vadí vám to,nebo jste hodně tolerantní a přehlížíte to? My jsme spolu už 2 roky,ze začátku neprděla,ale brzy se přestala ovládat a připomínám,že to dělá často a ty zvuky při tom to je fakt děs.Jsem divnej,že mi to tolik vadí? Napište mi vaše názory,moc mě to zajímá.Díky Jaroslav.

reagovat 5.9.2004 21:00 - Ayperi

:)))

reagovat 5.9.2004 21:08 - Jarda

Z toho si nic nedelej.ta moje je slepa,hlucha a jeste neciti.Je to nekdy dost huste.Ale zase rada uklizi tak si to tim vyzehli.Je teda fakt ze casto varime cocku a cesnekove pomazanky a je to fakt potom strasne.Ted jsme se dohodli ze nebudeme jist cesne a cibuli ale ona chce zitra varit cesnecku.tak nevim jaka bude u nas povetrnostni situace.kup si spunty do nosu jako ja nebo staci velky polstar pro tebe nebo ji dej velkou perinu at to nyvyprcha do okoli a casto mente povleceni.

reagovat 6.9.2004 14:56 - Prdlajs

Asi má potíže se zažíváním,nebo trpí plynatostí,ale určitě ti to nedělá schválně.Tak jí poraď,ať změní jídelníček,určitě s tím má i sama problém,protože jak plyny roztahují střeva,tak to pěkně bolí.Ne nadarmo se dřív říkalo,že jeden prd je lepší,než deset doktorů.Zaražený prdy můžou být příčinoui mnoha trápení.Tak jí to dopřej.A nebo si určete nějaká pravidla a ty dodržujte.Znám jednu paní inženýrovou,ta nutila svého manžela s každým prdem letět na záchod a nevěřila mu,že musí tak často,když ona jí přece to samé a prdět ani nemusí.

reagovat 8.9.2004 22:51 - Plynař

Tak takovou přítelkyni která by se nežinýrovala a "srala by" přede mnou o stošest bych chtěl.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.3.2018 22:46 - M+S

Mám problém,ta moje pořád...

reagovat 2.3.2018 02:24 - děda75

Vidím že nechápete...

Nejsem si úplně jist Petře že to myslíte vážně, ale budu předpokládat. Odhaduji, že pokud by to nepřestalo nebo se nezmírnilo na zanedbatelnou (pro vás) míru, váš vztah to velmi brzy a trapně zlikviduje.
--- Máte-li jiné dostatečné důvody vztah udržet, pak být vámi bych reagoval takto: šetrně o tom s přítelkyní promluvit, vysvětlit že vám to vadí.
--- K tomu byste měl předem vědět základní informace, o kterých by se v této diskuzi mělo diskutovat především, ale asi se nediskutovalo (nečetl jsem ji celou). A sice o příčinách plynatosti.
--- na internetu najdete obrovské množství informací když do vyhledávače zadáte hesla jako "plynatost" "nadýmání" a podobně.
Mám na to svůj názor, který se poněkud liší od většiny dostupných.
Stručně je tento.
1) Plyny vznikají přítomností škodlivých hnilobných bakterií ve střevech. Tyto bakterie se živí nestráveným nebo špatně stráveným podílem potravy. Stav je důkazem vadné funkce trávícího traktu, nedokonalého trávení. Jde o režim dlouhodobě poškozující zdraví. (Pořekadla typu ... zdraví si tvrdí, jsou nepodložená.)
2) Špatná funkce trávení bývá v 99% případů způsobena nedostatkem vitamínů z rozsáhlé skupiny "B" vitamínů. V těžších případech tento stav vede k neschopnosti trávení i těch B vitamínů z další stravy, stav se pak zhoršuje až do hrůzných "nemocí" typu Crohnova choroba, Ulcerózní kolitida, ..(také si zadejte do vyhledávače!).
3) Pokud by vaše přítelkyně byla v popsaném režimu dlouhou dobu, je na cestě k těmto koncům.
Udělíte ji tu nejlepší radu když ji na to upozorníte.
4) Trávení lze napravit jedině dodáním a strávením (!) všech (!) složek komplexu "B", a to v dostatečném (!) množství. Je jen malá naděje že by se toto dařilo podáváním tablet (např. B-komplexu) obsahujících jen málý počet známých izolovaných složek.
5) K jistotě nápravy se lze přiblížit jen obohacením stravy o přírodní (!) zdroje komplexu B. A to v dostatečném množství, a po dostatečně dlouhou dobu. (Zpočátku ještě dlouho to nemusí být dostatečně stráveno.)
6) Prakticky není žádný výběr ze silných zdrojů B-komplexu. Jsou to poze tyto tři, a žádný nesmí chybět: játra, kvasnice, čerstvé pšeničné otruby.
Játra jakákoliv, libovolně upravená, lépe střídat - kvasnice stačí běžné, při zhoršení plynatosti zpočátu do vařící vody - otruby z prodejen zdravé výživy. V těchto třech je b-komplex úplný, s množstvím až o řády přesahujícím veškeré další známé potravní zdroje.
7) Pro vážně poškozený trávící systém lze doporučil tyto minimální léčebné denní dávky. Podávány musí být tak dlouho (!!!) dokud nedojde k nápravě. Při rychlém zlepšování je lze postupně snižovat.
Játra - min.5 lépe 10 dkg/den,
kvasnice - min. 6 dkg/den,
otruby - min 3 pol. lžíce/den.
8) Při vaší schopnosti toto výše uvedené vaší přítelkyni poradit, a pokusí-li se ona o nápravu, můžete zachránit nejen váš vztah, ale především možné velmi mrzuté problémy v jejím dalším životě, ne-li i postupné těžké poškození zdraví.
Není vyloučena ani náprava velmi rychlá.
---
Znovu, na elementárním příkladu, zopakuji princip nápravy:
pokud sním kostku (4dkg) syrových kvasnic a následuje plynatost, nemám trávení v pořádku. Pokud se z toho důvodu začnu kvasnicím vyhýbat, dělám to nejhorší co je možné. Měl bych naopak stále kvasnice jíst, v míře co největší, a tak dlouho, dokud plynatost přestane.
Zdravé trávení zvládne bez plynatosti i nejvíc "rizikové" potraviny v normálním množství.
Jinak, různých rad co s tím je spousta, ale spousta z nich funguje slabě, spousta vůbec.
(Stejně jak pro trávicí systém jsou vitamíny B zásadní podmínkou funkce nervů, pak také pokožky atd. atd. - postup nápravy je stejný. Silnější nenajdete.) Zdravím vespolek, překlepy zde si opravte sami, je už pozdě.

reagovat 11.4.2018 09:56 - anonym

Já poprvé v životě žiju...

Ahoj Lauro to sem rád že v tom nejsem sám moc rád bych si s tebou o tom popovídal taky to mám moc rád když holka prdi a kaka


Děkuji ti moc že o tom tak otevřeně mluvis.A jak to prozivas ty když prdis a kakaš?

reagovat 11.4.2018 09:58 - anonym

Ahoj Lauro to sem rád že v tom nejsem sám moc rád bych si s tebou o tom popovídal taky to mám moc rád když holka prdi a kaka


Děkuji ti moc že o tom tak otevřeně mluvis.A jak to prozivas ty když prdis a kakaš?

reagovat 11.4.2018 11:48 - anonym

Ahoj Lauro to sem rád že v...

Děkuji za odpověď

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *