Přítelkyně prdí

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.9.2004 20:45 - Jaroslav

Mám problém,ta moje pořád prdí,hodně nahlas a mě to hrozně štve.Já vím,že je to normální,každý prdí,ale s mírou.To co mi přednáší ona je otřesné!Je to několikrát denně,neříkám,že by pokaždé musely chodit prdět na záchod,ale když si "usere" v pokoji a pak si klidně odkráčí pryč,tak pěnim.Připadá mi,že to dělá schválně,nevim co mám dělat.Zajímalo by mě jak to máte vy kluci,taky ta vaše hodně prdí?A jak to berete vy?Vadí vám to,nebo jste hodně tolerantní a přehlížíte to? My jsme spolu už 2 roky,ze začátku neprděla,ale brzy se přestala ovládat a připomínám,že to dělá často a ty zvuky při tom to je fakt děs.Jsem divnej,že mi to tolik vadí? Napište mi vaše názory,moc mě to zajímá.Díky Jaroslav.

reagovat 5.9.2004 21:00 - Ayperi

:)))

reagovat 5.9.2004 21:08 - Jarda

Z toho si nic nedelej.ta moje je slepa,hlucha a jeste neciti.Je to nekdy dost huste.Ale zase rada uklizi tak si to tim vyzehli.Je teda fakt ze casto varime cocku a cesnekove pomazanky a je to fakt potom strasne.Ted jsme se dohodli ze nebudeme jist cesne a cibuli ale ona chce zitra varit cesnecku.tak nevim jaka bude u nas povetrnostni situace.kup si spunty do nosu jako ja nebo staci velky polstar pro tebe nebo ji dej velkou perinu at to nyvyprcha do okoli a casto mente povleceni.

reagovat 6.9.2004 14:56 - Prdlajs

Asi má potíže se zažíváním,nebo trpí plynatostí,ale určitě ti to nedělá schválně.Tak jí poraď,ať změní jídelníček,určitě s tím má i sama problém,protože jak plyny roztahují střeva,tak to pěkně bolí.Ne nadarmo se dřív říkalo,že jeden prd je lepší,než deset doktorů.Zaražený prdy můžou být příčinoui mnoha trápení.Tak jí to dopřej.A nebo si určete nějaká pravidla a ty dodržujte.Znám jednu paní inženýrovou,ta nutila svého manžela s každým prdem letět na záchod a nevěřila mu,že musí tak často,když ona jí přece to samé a prdět ani nemusí.

reagovat 8.9.2004 22:51 - Plynař

Tak takovou přítelkyni která by se nežinýrovala a "srala by" přede mnou o stošest bych chtěl.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.5.2018 23:44 - jenže

prď a bude ti prděno

já chci prdět, to jo, ale nechci, aby mi bylo prděno :-D Prdy si užívám, ale jen ty svoje.

reagovat 25.5.2018 23:42 - docent Plácal

Miluju, když se můžu...

milé Já, pamatuj si že vše co s těla odchází rozkoš provází, není lepší úleva než se dobře vysrat, uprdnout, vystříkat, poblejt, vychcat, a nakonec vykrvácet.

reagovat 22.6.2018 09:13 - MIrek Janál Tučapy 158

Dobrý den prd kolego.
Já osobně si myslím,že kdo grká a prdí život si tvrdí. :)

reagovat 22.6.2018 16:58 - To se tu zase

Dobrý den prd kolego.
Já...

zjevil debil. Ty tu asi nejsi dlouho, co ? Kddyby sis měl pořádně prdnout před holkou, tak bys toho nebyl schopen.

reagovat 22.6.2018 17:03 - Tučapy

zjevil debil. Ty tu asi nejsi...

To zase je nějaká prdel v blízkosti zámku Červená Lhota. Zase nějaký buranský vocas se chce pomstít jinému buranskému vocasovi. Že mu třeba vojel starou. O skutečné sraní nemá zájem.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *