Má přítelkyně nezvládla pervitin

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.4.2002 23:39 - Miris

Paní doktorko, chodili jsme spolu už rok a vlastne i fetovali. Poslední dva měsice mě má přítelkyne začala bezdůvodně obvinovat ze jí podvádim.Vyvrcholilio to když jsme smažili zu nás dona a dost jsme se překopali. Normáklně se zbalila a odešla, když jsme ji volali tak nám řekla at ji neskledujeme nebo na nas zavolalá policie. Nejhorší je že to vše řekla doma, provařila uplně všechny. Její rodina mě odepsala nesmíme se stýkat. Jo ten její stav už trvá šest dní a zatim malá změna. Opravdu si nevim rady. Jestli mi poradíte byl bych rád.
Ještěš něco, opět jsem začal smažit, jenomže tím to neviřešim, vymto ale je to jediná úleva. Předem dík.

reagovat 18.4.2002 06:59 - Natálie

A s čim vlastně chceš poradit? Jak zachodit buchnu nebo jak si to aplikuješ? Nebo potřebuješ poradit, jak získat zpátky přítelkyni? Nebo potřebuješ poradit s tím, že vás práskla? Možná je dobře, že to řekla. Přinejmenším ona má šanci se z toho dostat, pokud bude chtít. Její rodiče jsou ale pěkně krátkozraký, když hází vinu jen na okolí. Ale to je tak vždycky, že slušní rodiče nedají na svoje "slušný" děti dopustit. S tim se smiř. Muj táta by taky zastřelil hned každýho feťáka a vůbec nechápe, co k tomu lidi vede a kdo za to může. Neznam situaci, ale jestli se přítelkyně nebude chtít vrátit, tak to nemá cenu. Zapomeň. Spíš bych se soustředila na to, jak se z toho dostat. Pokud chceš. Perník ještě neni tak hroznej, aby s tim člověk nemoh skončit sám. Ale pokud budeš pořád mezi těma lidma, tak to pude blbě. Zapomeň na kámoše. I kdybyste se rozhodli všichni přestat, společně to venku nedokážete (asi). Jeden vždycky strhne toho druhýho. Nech se radši hlídat někym čistým. Co tvoji rodiče? Nevim, z jaký seš rodiny, ale pokud z trochu normální, tak asi za ten průser stojí, jim to říct. Buď tě obviní, že si špinavej feťák a slaboch anebo udělají všechno, aby tě z toho dostali. Nevim tedy kolik ti je a jak dlouho v tom jedeš. Pokud se na to sám necítíš, tak jdi do nějakýho K-centra nebo i jiných, kde s tím pomáhají. Nevim, odkud si, ale v každým městě něco je a dělají to většinou jen lidi, který drogy znají z vlastní zkušenosti. Ale to už určitě víš. Ty stíhy přítelkyni určitě přejdou, ale pokud s tim nedělají nic její rodiče, tak ji taky dotáhni do nějakýho Centra, jestli se s tebou ještě baví.
Trapný rady typu: Dávej pozor na stíkačky a tak, ti dávat nebudu.
Jen řikam, že znam nejmíň tři lidi, který si nějakou dobu píchali a přestali s tim.
Hodně štěstí, ať už chceš cokoliv.

reagovat 26.4.2002 14:32 - Honza

Jakoukoli drogu beres proto, ze to tvoje psychika potrebuje. prijd na ten duvod a vyres ho, cistej nebo na trave (uzasnej otvirak mysleni; neni to pouha vysmivacka jak si hodne lidi mysli...). drzim palce

reagovat 7.5.2002 14:52 - Ingeborg

1.Nevím, čemu se divíš, jestli užíváš pervitin, snad víš, že pervitin = paranoia, psychická labilita a jenom problémy. 2.Jak tak čtu, nezvládáš to hlavně ty, ve vašem případě je jedinou možností opravdu se nestýkat. Nic víc Ti na to nemám co napsat. Sama jsem si prošla velkejma psychickejma problémama, právě z braní pervitinu. A můžu Ti s odstupem času říct, že neznám jinou trapnější a nicnedávající drogu - snad alkohol.

reagovat 8.5.2002 22:02 - marth

Ty jeden debile. Nejdřív se nauč psát. Je to jen dobře, že se na vás vyprdla. Myslím, že to spíš nezvádáš ty.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.12.2014 21:03 - streetworker

Klepkama bych to rozhodně neřešil. To je daleko větší svinstvo, než perník. Viz www.edekontaminace.cz zkušenosti streetworkerů. Na absťák po benzodiazepinech se dá i umřít. A jestli ho přežijete,tak z něj nadosmrti zešílíte. Daleko delší a horší absťák než po heroinu.

reagovat 1.5.2016 09:58 - pernikova

Paní doktorko, chodili jsme...

To se stava,ale smazit neprestavej.stoji to za to

reagovat 1.5.2016 10:01 - pernikova

1.Nevím, čemu se divíš,...

Jsem dlouholeta narkomanka,nasla sem si mladsiho kluka,chtel to zkusit..no uz je fetak,taky moje dcera fetuje..rozhodne i ve vztazich to funguje,nedejte jen na ty radily

reagovat 1.5.2016 10:02 - pernikova

Já bych dal povinně...

Ty si teda blbec..ukazuj co chces ale objektivne..rikejtevi klady drogy do prderle uz

reagovat 1.5.2016 14:25 - Jana

Když přítele v abstáku přvážu k posteli a budu mu při abstáku dávat menší a menší dávky , dá se takhle dostat ze závislosti ?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *