Přítel prdí !!!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.1.2003 02:18 - Hanča

Mám problém,ten můj pořád prdí,hodně nahlas a mě to hrozně štve.Já vím,že je to normální,každý prdí,ale s mírou.To co mi přednáší on je otřesné!Je to několikrát denně,neříkám,že by pokaždé musel chodit prdět na záchod,ale když si "usere" v pokoji a pak si klidně odkráčí pryč,tak pěnim.Připadá mi,že to dělá schválně,nevim co mám dělat.Zajímalo by mě jak to máte vy holky,taky ten váš hodně prdí?A jak to berete vy?Vadí vám to,nebo jste hodně tolerantní a přehlížíte to? My jsme spolu už 2 roky,ze začátku neprděl,ale brzy se přestal ovládat a připomínám,že to dělá často a ty zvuky při tom to je fakt děs.Jsem divná,že mi to tolik vadí? Napište mi vaše názory,moc mě to zajímá.Díky Hanča

reagovat 11.1.2003 09:31 - Fibi

Muj tatka rika,ze pokud pred sebou partneri neprdi,tak to neni ta skutecna laska.Jinak,ten muj taky sem tam hodi prdika.Tak mu rikam

reagovat 11.1.2003 11:21 - Mirka

Přesně si pamatuju na začátky našeho prdění před sebou. Bolelo mě břicho, kroutila jsem se a tehdy ještě přítel, dnes už manžel mi řekl, abych se netrápila a klidně si ulevila. No podle mě je to naprosto normální, ale znala jsem i manžele, kteří před sebou i po více letech manželství neprděli. Jednou jsem se dost nasmála, když někdo zjišťoval míru a hloubku vztahu otázkou: "Už před sebou prdíte?" Takže závěr, je t onormální a lidské.

reagovat 11.1.2003 13:04 - Pavel

No jo, normální a lidské je taky kadění, že jo? Takže klidně si v obýváku nainstalujte záchod a můžete si kadit pod nos a dívat se třeba na televizku.
Nikdy před svojí partnerkou prdět nebudu. A ona taky ne. O určité úctě to vypovídá, ne?

reagovat 11.1.2003 15:01 - Charlie

Pavle, není mi úplně jasné, jak souvisí prdění s úctou k člověku. Co všechno byste tedy potom před sebou (ne)směli dělat? Dýchat, jíst, milovat se...? To všechno jsou přece taky přirozené tělesné projevy. Nehledě na to, že lidi prdí, ať chtějí nebo ne. Člověk, který se tváří, že jeho se prdění (a jiné "choulostivé" věci) netýká, obelhává podle mého názoru sám sebe.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.5.2018 15:14 - super

Ja si jednou usrala na gynde

Ty se toho nebojíš.

reagovat 1.6.2018 13:11 - Hilda

Chci si postěžovat.Je mi 10 a mám 96 kilo. Když si prdnu, tak mi ty špeky pěkně vlajou ve větrech. Nevíte co s tím mám dělat????

reagovat 27.6.2018 12:43 - Gertrůda

Mám problém. Mám hrozný větry a vždycky když si useru přítel si odkašle a odejde do jiné místnosti. Potom musíme větrat asi 10 minut. Poraďte mi co mám dělat. Bojím se změny se kvůli tomu se mnou rozejde.

reagovat 1.9.2018 08:35 - janina

ja vcera mela zeli a od te doby jedu jednu rachu za druhou mnam dnes nevetram!

reagovat 1.9.2018 10:19 - Toňýk Kříš

Chci si postěžovat.Je mi 10...

Nežer a pyj destilovanou vodu a pokud se usereš zavři oči, ať nevydíš ty špeky, Hildo jedna uprděná, špekatá, 96 kg jsem měl před 10 roky, zhubnul jsem a nyní se udržuji na 84 kg, ale při mé výšce a že jsem chlap to není nic vyjimečného, ale ty se prober, (ta tvrdá y to je můj koníček)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *