Přitahují vás ženy v mužské zbroji

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.4.2008 11:36 - Luděk

Před časem jsem zhlédl historický velkofilm Johanka z Arku (fr. Jeanne d´Arc) s Millou Jovovich v hlavní roli. Některé snímky z něho jsou k dispozici i na webových stránkách. Herečka Milla Jovovich ostříhaná nakrátko a v mužském brnění mi přišla nesmírně sexy a vzrušující. Filmů na tento motiv jsem viděl více, ale podle mého vkusu ona tu roli zahrála nejlépe. Vím, že jinak \"v civilu\" je Milla Jovovich velmi jemná žena. Ale v mužské zbroji jí to nesmírně slušelo a přišla mi mnohem více vzrušující než v dámské toaletě. I středověk měl své kouzlo...

reagovat 9.4.2008 22:11 -

A nejsi třeba prostě teplej, Luďku?

reagovat 9.4.2008 23:22 - Alice

Libůstky jsou různé. Já jsem věrný fanda sci-fi a fantasy a sexy mi přijdou elfové (ale ne blonďatí, jako ve filmovém zpracování Pána prstenů, ble!)a Vulkánci. Úchylné? No a co? Ty to máš se zbrojí aspoň jednodušší, můžeš si nabrnknout nějakou lepou šermířku, takových fanatiček je, stačí v létě objet různé akce na hradech a zámcích. Ale já? Jedině snad jezdit po nějakých fantasy conech a najít si cvoka s nalepovacíma ušima. Bohužel hezcí chlapy se na těchto akcích moc nevyskytují. Má libůstka samozřejmě nijak nezasahuje do mého intimního života (nikdy bych nenutila nikoho nosit kostým a masku), to bych pak už byla asi fakt divná. Sranda je, že už mi dva na sobě nezávyslí lidé (doktorka a čajmen) řekli, že vypadám, jako elf a to aniž bych se o to snažila. Nezbývá, než doufat, že nemysleli takovího toho elfa z pohádek, co vypadá spíš jako skřet.

reagovat 9.4.2008 23:25 - K.M.

anonyme: proč by měl být Luděk teplý? Líbil se mu snad nějaký z Joančiných rytířů, nebo zbrojnošů? Ne, líbila se mu obrněná Milla.

reagovat 10.4.2008 11:14 - anonym

K.M.: Protože si dost možná nechce přiznat, že se mu líbí chlapi, tak podvědomě vyhledává na ženách něco mužskýho. Zbroj a krátký vlasy spolehlivě zakryjou na ženě vše ženský.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.4.2008 21:26 - anouš

Tak to jsi docela kočka, teda až na tu bílou kůži... temná elfka, ty se slunci vyhýbají. Ale jestli jsi opravdu zelená, tak ta podobnost s ufonem se taky nabízí :) Avšak ty vlasy po zadek, hmmmm, takovou krásu ufoni nenosí. Nechceš mi někam jen tak pro zajímavost poslat svou fotku? Já ti zas můžu poslat svou a můžeš posoudit, jestli mám jemné rysy ;-)

Jestli je Luděk gay, to bychom měli nechat spíš na něm. Já mu to nabídnul jako vysvětlení, proč má tak zvláštní choutky.

reagovat 10.4.2008 21:54 - Alice

Klidně Ti jí pošlu. Kam?

reagovat 11.4.2008 02:58 - anonymuš

Na sir.prudic"centrum.cz, prosím. Tahle adresa je myšlena vážně :-)

reagovat 24.4.2009 03:01 - Marika

pise se LAPR nebo LARP?

reagovat 24.4.2009 09:48 -

LARP

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *