Příspěvky za druhé, ničení témat, napadání ... Co tyto lidi k tomu vede ?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.3.2007 13:40 - Jakub

Je to téma k zamyšlení a třeba i jako rada, že nejlépe uděláme, když potlačíme lítost nad těmito lidmi a budeme je ignorovat a neoplácet jejich nevhodné příspěvky - to oni totiž čekají a jsou na to doslova nadržení. Sice je neuspokojíme a oni se budou vztekat a nebudou moci léčit své komplexy, ale třeba začnou konečně své problémy řešit v daných diskusích na dané téma. Co Vy na to ? Prospějeme jim tedy a i diskutování se zlepší. Takže navrhuji urážky, kopírované příspěvky a sprosťárny (ty skutečně sprosté - ne třeba "onanie na půdě") ignorovat a nevšímat si jich. To neznamená, že ale člověk nemůže popichovat a vyprovokovat tak třeba další pozitivní plodnost autora :-)

Co tyto lidi k tomu vede, když mají například diskusi "Vrba, aneb co/kdo mi na doktorce vadí." Možná je to neschopnost diskuse, možná tito lidé trpí vážně potížemi a problémy ...

Přeji příjemný pokec všem a ... Brzké vyléčení nejen mým nepřátelům (nebo lidem zaujatým, závistivým a nepřejícím), ale i Vašim.

reagovat 6.3.2007 14:08 - Inez

Do výčtu prudičů hodných ignorování bych prosila zařadit ještě dealery, kteří to tady zaplevelují nabídkami, rozesílanými hromadně bez ohledu na to, jestli jsou k příslušnému tématu nebo úplně mimo mísu.

reagovat 6.3.2007 14:18 - jirka74

Moje kamarádka,která je ne inetrnetu jako doma, má na něm spoustu aktivit a prakticky se jím živí, tak mě odpověla na to ,když jsem jí říkal že chodím chatovat na Doktorku ,,Na takový krávoviny nelezu,, a já ji dávám za pravdu. Nečtu ani ankety na Zprávách. Na Doktorku chodím a zbavuji se závislosti na ní.Jednou jsem to už vydrřel 5 měsíců.To jen že jsem byl delší dobu nemocný,také jsem přestanu chodit a budu mít pokoj od Nyknejma, xxcd a pod.individuí, vy to udělejte taky jestli máte rozum pohromadě!!

reagovat 6.3.2007 14:41 - Sabina

Je to dobry prispevek a dost od veci. Navrhla bych takove prispevky uplne ignorovat a psat jenom k tematu. Pokud se vyskytne nekdo, kdo bude prudit nebo bude sprosty, nebo vubec nenapise k temu, nejlepsi bude to uplne ignorovat a psat dal, jako by se tam ten nicema vubec nenaskytl. Je pravda, ze nekdy se zamyslim nad tim, jestli tato diskuse ma vubec smysl...v necem urcite, co se tyce zdravi. Ale ostatni...nevim. Jak dojde na vztahy, nevery ap., je jeden v druhem, dobre, to je ok, je to vymena nazoru. Ale k cemu to stejne vede? Ja se priznam, ze vic nez zvedavost, me k tomu vede nuda. Tot uprimne. A pokud me k tomu vede zvedavost, je to mozna proto, protoze jsem zvedava, kdo sem zase hodi nejakou perlicku, nebo drzost. nekdy se nad tim clovek i pobavi. Ale nikam to nevede.

reagovat 6.3.2007 17:13 - lada

zajimave,ze to tema navrhl Jakub,ktery do kazdych prispevku pise same nesmysly.BRAVO JAKUBE.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.2.2008 17:32 - WOG

Prudičů je tu buďto dost a nebo tu je jeden megaprudič který to nemá v hlavě vpořádku.Myslím tím jednoho/jednu tupce který anonymně všem nadává.

reagovat 9.2.2008 20:44 - prudo prudič

milý WOGu vždyť ty si s ním podej ruce!

reagovat 9.2.2008 22:05 - WOG

Výborně že píšeš alespoň potvrzuješ mou pravdu.

reagovat 8.9.2008 15:55 - Jarda

Můj děda říkával :

Zbořit kozí chlívek umí každej ožrala. Ale postavit ho umí jenom tesař......

reagovat 8.9.2008 23:08 - Hanča

Mně nepřipadá,že by se tu něco takového dělo..?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *