Přírodní zdroje vitamínů - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.10.2008 11:20 - Tominka

Přírodním zdrojem veškerých vitamínů a minerálních látek je (chlorela, mladý ječmen, mladá pšenice...)

reagovat 26.10.2008 12:40 - Majka

Jen tak logicky jsem ted koukla po diskuzich. TOMINKo, ZUZKO NOVOTNA, MIRKO!! Kdyz uz jsi tak pitoma,ze vsude pises stejnou reklamu na DRAHE,a nic moc pripravky,nech si aspon stejny nick!!!

reagovat 13.6.2009 20:19 -

Moniko, vyser se na reklamu.

reagovat 13.6.2009 20:41 -

jak nenápadné a prozíravé-Moniko

reagovat 18.4.2010 22:13 - Zuzka

Ráda udělám reklamu tomu, čemu věřím a co mi opravdu pomáhá-velmi dobrá osobní zkušenost s přírodními přípravky Finclubu - http://www.fcc-club.wbs.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.6.2009 20:41 -

jak nenápadné a prozíravé-Moniko

reagovat 18.4.2010 22:13 - Zuzka

Ráda udělám reklamu tomu, čemu věřím a co mi opravdu pomáhá-velmi dobrá osobní zkušenost s přírodními přípravky Finclubu - http://www.fcc-club.wbs.cz

reagovat 12.6.2011 09:44 - Lenka

Mám takovou "vševědoucí" tchyni. S úplnou jistotou tvrdila, že všechny klíčky jsou jedovaté. Nechala jsem jí při tom. Stejně bych to neuhádala, protože ona je "mistryně světa".

reagovat 19.9.2014 01:39 - Dianka

Fytomineral
je koncentrovaný koloidní roztok přírodních minerálů obohacený o bioinformace.

Fytomineral posiluje celý organismus, pojivové tkáně, krev, CNS, imunitu i hormonální systém.

Minerální látky tvoří přibližně 4 % celkové tělesné hmotnosti člověka. Ačkoliv minerály, stopové prvky i vitaminy nejsou nositeli energie, tak jsou zcela nezbytnou složkou naší stravy. Slouží k výstavbě tkání v těle, regulaci pochodů látkové přeměny a zúčastňují se i procesu vedení nervových vzruchů. Minerální látky hrají také důležitou úlohu při zpomalování aterosklerotických změn v cévách a mají vliv na hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Jelikož si je naše tělo nedokáže samo vytvořit, jsme odkázáni na jejich příjem potravou a vodou. Přestože většina minerálů je v dostatečném množství obsažena ve vhodných potravinách, dochází při konzumaci běžné „moderní“ stravy plné tuků, cukrů a soli k nedostatečnému příjmu určitých minerálních látek. Na druhé straně při užívání některých farmaceutických přípravků může dojít k předávkování nebo nerovnováze přijímaných minerálních látek. Tento problém je při užívání Fytomineralu eliminován, protože minerální látky jsou v koloidním stavu netoxické a nemůže docházet k jejich předávkování ani nerovnováze. Tělo si krátkodobě dokáže udržet rovnováhu minerálních látek samo. Nedostatek, nadbytek či nesprávný poměr minerálních látek mohou vést ke zdravotním problémům. Pokud je příjem minerálů dlouhodobě nízký, čerpá organismus ze zásob uložených ve svalech, játrech a kostech.

najdete na www.kosmetikavprazecz

reagovat 10.10.2015 01:23 - Ivana Gottliebová

Dobrý den, vitamín B12 se nenachází v žádném uváděném zdroji rostlinného původu. Není v misu ani žádných dalších kvašených potravinách. Proto i Česká veganská společnost doporučuje veganům tento vitamín suplementovat.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *