Přírodní šampon na vlasy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.3.2005 09:49 - Alena

Dobrý den, chtěla bych někoho poprosit o radu. Mám problémy s padáním vlasů a proto jsem se rozhodla, že budu používat čistě přírodní šampon. Máte někdo zkušenosti s šampony LOGONA? U kožní lékařky jsem objevila šampony značky JASON, který neobsahuje sodium lauryl a laureth sulfate (což jsou látky, které prý způsobují padání vlasů). Tyto šampony obsahují rostlinné a bylinné výtažky, proteiny, vitamíny, aminokyseliny apod. Bohužel ale také parabeny. Můžou parabeny nějak výrazně ovlivnit kvalitu vlasů např. to padání? Značku JASON vůbec neznám, a tak bych ráda uvítala kdyby mi někdo kdo jí zná a třeba i používá napsat na ní svůj názor.

reagovat 21.3.2005 09:55 - Sheila

Padání vlasů může mít mnoho příčin, je potřeba přijít na to, čím to je. Nejčastěji to bývá u žen hormonálními výkyvy. Podle mě je na vlasy nejlepší vlastní urina, vlasy přestanou padat a začnou krásně růst. Jinak jsou na trhu různé kúry proti padání vlasů a přírodní šampony jsou podle mě nejlepší a nejpřírodnější od Lavery a Weledy. Také ti může chybět nějaký vitamín, zkus se poradit v lékárně.

reagovat 21.3.2005 16:10 - Jitka

Já mám dobrou zkušenost s šamponem od Lavery, konkrétně z řady Neutral. Kdysi při zdravotních problémech se jako "doprovod" objevily i kožní a padání vlasů a tenhle šampon se mi osvědčil. Je určený na opravdu velmi citlivou pleť, zakže tím nic nepokazíš.

Manuka Doctor

reagovat 21.3.2005 17:44 - Anna

Ahoj Aleno, parabeny jsou látky, které mohou vyvolávat alergické reakce (jsou ve všemožně kosmetice), ale neměly by mít vliv na padání vlasů.
Já osobně zatím s žádnými přírodními šampony zkušenost nemám (zatím jsou na mě bohužel příliš drahé), ale nějaké odkazy na ně najdeš v diskuzi "Přírodní kosmetika".
Ahoj :-)

reagovat 21.3.2005 17:53 - Sona 27

Logona je fajn, já mám zatím vyzkoušené tady z obchodu na doktorce zatím Herbline, a Hennu. Objednávala jsem si tyto přírodní šampony z důvodů neustálého svědění pokožky hlavy, a můžu říct, že ač používám přír. pordukty hlava svědí stále.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.9.2012 13:46 - jana

Padání vlasů může mít...

Mohla bych se jenom zeptat na návod, jak se urina přesně použivá, kdy a jak dlouho aplikovat? díky moc. jana

reagovat 25.9.2012 19:54 - Líba

Mohla bych se jenom zeptat na...

no lít si na vlasy vlastní moč... no nevím, ale proti gustu.. Já můžu doporučit tu Thermál vlasovou kúru. Na doporučení tady jsem si ji koupila, ale sedí mi. Cena 409 Kč za šampon a 2 krémy na vlasy není zas tak hrozná.

reagovat 1.1.2013 18:19 - Mira

no lít si na vlasy vlastní...

Proč to nekoupíte přímo na Slovensku? Jeden šampón vyjde v běžné lékárně nejvíc na 5 eur (= 120,- KČ)!!!!

reagovat 18.1.2014 19:54 - Eva

Logona je fajn, já mám...

Stačí si po umytí vlasů přelít vlasy odvarem z heřmánku a nesplachovat vodou.Nebo přelít vlasy + tabletou od bio zen-mumio.Rozpustit jí ve vodě před mytím a přelít vlasy.Nebát se neobarví ani světlé vlasy.Svědění ustoupí po jednom přelití.

reagovat 23.12.2014 21:50 - Prý šampon není potřeba, stačí na mytí vlasů jedlá soda. A nebo jenom voda.

http://ona.idnes.cz/metoda-no-poo-myti-vlasu-bez-samponu-dvd-/krasa.aspx?c=A141222_162320_krasa_brv

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Kosmetika a krása > Přírodní šampon na vlasy

registrace | přihlásit se