Přírodní šampon na vlasy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.3.2005 09:49 - Alena

Dobrý den, chtěla bych někoho poprosit o radu. Mám problémy s padáním vlasů a proto jsem se rozhodla, že budu používat čistě přírodní šampon. Máte někdo zkušenosti s šampony LOGONA? U kožní lékařky jsem objevila šampony značky JASON, který neobsahuje sodium lauryl a laureth sulfate (což jsou látky, které prý způsobují padání vlasů). Tyto šampony obsahují rostlinné a bylinné výtažky, proteiny, vitamíny, aminokyseliny apod. Bohužel ale také parabeny. Můžou parabeny nějak výrazně ovlivnit kvalitu vlasů např. to padání? Značku JASON vůbec neznám, a tak bych ráda uvítala kdyby mi někdo kdo jí zná a třeba i používá napsat na ní svůj názor.

reagovat 21.3.2005 09:55 - Sheila

Padání vlasů může mít mnoho příčin, je potřeba přijít na to, čím to je. Nejčastěji to bývá u žen hormonálními výkyvy. Podle mě je na vlasy nejlepší vlastní urina, vlasy přestanou padat a začnou krásně růst. Jinak jsou na trhu různé kúry proti padání vlasů a přírodní šampony jsou podle mě nejlepší a nejpřírodnější od Lavery a Weledy. Také ti může chybět nějaký vitamín, zkus se poradit v lékárně.

reagovat 21.3.2005 16:10 - Jitka

Já mám dobrou zkušenost s šamponem od Lavery, konkrétně z řady Neutral. Kdysi při zdravotních problémech se jako "doprovod" objevily i kožní a padání vlasů a tenhle šampon se mi osvědčil. Je určený na opravdu velmi citlivou pleť, zakže tím nic nepokazíš.

Manuka Doctor

reagovat 21.3.2005 17:44 - Anna

Ahoj Aleno, parabeny jsou látky, které mohou vyvolávat alergické reakce (jsou ve všemožně kosmetice), ale neměly by mít vliv na padání vlasů.
Já osobně zatím s žádnými přírodními šampony zkušenost nemám (zatím jsou na mě bohužel příliš drahé), ale nějaké odkazy na ně najdeš v diskuzi "Přírodní kosmetika".
Ahoj :-)

reagovat 21.3.2005 17:53 - Sona 27

Logona je fajn, já mám zatím vyzkoušené tady z obchodu na doktorce zatím Herbline, a Hennu. Objednávala jsem si tyto přírodní šampony z důvodů neustálého svědění pokožky hlavy, a můžu říct, že ač používám přír. pordukty hlava svědí stále.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.1.2016 10:10 - Kerola

Domis co to je za šampon a kolik stojí, když je dostupný ?

reagovat 8.1.2016 09:23 - Domis

Chybí mi tam písmenko, jmenuje se Urtekram :) Kupuju tady http://www.econea.cz/urtekram-sampon-aloe-vera-pro-normalni-vlasy-250-ml/
za nějakých 165 Kč ;)

reagovat 14.1.2016 10:16 - Kerola

Jo díky,, už se na to dívám. Možná ho zkusím objednat. A vůbec to jsou hodně zajímavé stránky, všechno eko :-)
Mám pár dalších typů, co tam objednam. Tak díky za doproučení! Ty tam kupuješ i něco jiného?

reagovat 19.1.2016 09:56 - Domis

NEjdřív jsem začala tím šamponem,na doporučení, ale jak jsem to viděla, tak jsem byla zvědavá a objednala jsem více věcí, takže už žiji tak na půl zdravě :D :)

reagovat 25.1.2016 06:23 - Kerola

To je super tyjo, já jsem toho objednala docela hodně :) Tak jsem velmi zvědavá!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *