Přírodní šampon na vlasy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.3.2005 09:49 - Alena

Dobrý den, chtěla bych někoho poprosit o radu. Mám problémy s padáním vlasů a proto jsem se rozhodla, že budu používat čistě přírodní šampon. Máte někdo zkušenosti s šampony LOGONA? U kožní lékařky jsem objevila šampony značky JASON, který neobsahuje sodium lauryl a laureth sulfate (což jsou látky, které prý způsobují padání vlasů). Tyto šampony obsahují rostlinné a bylinné výtažky, proteiny, vitamíny, aminokyseliny apod. Bohužel ale také parabeny. Můžou parabeny nějak výrazně ovlivnit kvalitu vlasů např. to padání? Značku JASON vůbec neznám, a tak bych ráda uvítala kdyby mi někdo kdo jí zná a třeba i používá napsat na ní svůj názor.

reagovat 21.3.2005 09:55 - Sheila

Padání vlasů může mít mnoho příčin, je potřeba přijít na to, čím to je. Nejčastěji to bývá u žen hormonálními výkyvy. Podle mě je na vlasy nejlepší vlastní urina, vlasy přestanou padat a začnou krásně růst. Jinak jsou na trhu různé kúry proti padání vlasů a přírodní šampony jsou podle mě nejlepší a nejpřírodnější od Lavery a Weledy. Také ti může chybět nějaký vitamín, zkus se poradit v lékárně.

reagovat 21.3.2005 16:10 - Jitka

Já mám dobrou zkušenost s šamponem od Lavery, konkrétně z řady Neutral. Kdysi při zdravotních problémech se jako "doprovod" objevily i kožní a padání vlasů a tenhle šampon se mi osvědčil. Je určený na opravdu velmi citlivou pleť, zakže tím nic nepokazíš.

Manuka Doctor

reagovat 21.3.2005 17:44 - Anna

Ahoj Aleno, parabeny jsou látky, které mohou vyvolávat alergické reakce (jsou ve všemožně kosmetice), ale neměly by mít vliv na padání vlasů.
Já osobně zatím s žádnými přírodními šampony zkušenost nemám (zatím jsou na mě bohužel příliš drahé), ale nějaké odkazy na ně najdeš v diskuzi "Přírodní kosmetika".
Ahoj :-)

reagovat 21.3.2005 17:53 - Sona 27

Logona je fajn, já mám zatím vyzkoušené tady z obchodu na doktorce zatím Herbline, a Hennu. Objednávala jsem si tyto přírodní šampony z důvodů neustálého svědění pokožky hlavy, a můžu říct, že ač používám přír. pordukty hlava svědí stále.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.1.2013 18:19 - Mira

no lít si na vlasy vlastní...

Proč to nekoupíte přímo na Slovensku? Jeden šampón vyjde v běžné lékárně nejvíc na 5 eur (= 120,- KČ)!!!!

reagovat 18.1.2014 19:54 - Eva

Logona je fajn, já mám...

Stačí si po umytí vlasů přelít vlasy odvarem z heřmánku a nesplachovat vodou.Nebo přelít vlasy + tabletou od bio zen-mumio.Rozpustit jí ve vodě před mytím a přelít vlasy.Nebát se neobarví ani světlé vlasy.Svědění ustoupí po jednom přelití.

reagovat 23.12.2014 21:50 - Prý šampon není potřeba, stačí na mytí vlasů jedlá soda. A nebo jenom voda.

http://ona.idnes.cz/metoda-no-poo-myti-vlasu-bez-samponu-dvd-/krasa.aspx?c=A141222_162320_krasa_brv

reagovat 16.3.2015 09:22 - Petra R

Pro všechny milovníky přírodních vůní radím Bodhi Herbal Spa, můj favorit zelený čaj https://www.beautyville.cz/vlasy/vlasovy-sampon-zeleny-caj-200ml

reagovat 20.3.2015 11:08 - alenka354

Máte někdo zkušenosti se šampóny přírodními, co vypadají jako mýdla? Prý už člověk nemusí používat pak kondicionér a je to pro vlasy to nejlepší.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

reklama
reklama

Ostatní články k tématu


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Kosmetika a krása > Přírodní šampon na vlasy

registrace | přihlásit se