Přírodní léčba zvětšené prostaty

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.5.2015 14:42 - Emil Valecký

Dám sem perfektní recept na léčbu zvětšené prostaty (hyperplazie), protože mi vlemi pomohl. Všichni víme, že pro léčbu zvětšené prostaty a současně i jako prevence rakoviny je velmi dobré pít odvar z byliny vrbovky malokvěté. Méně lidí však zná postup, jak účinné látky z vrbovky malokvěté dopravit přímo do prostaty a tak podstatně zvýšit účinek léčivých látek z této byliny. Návod je prostý, vypláchneme nejprve střevo klystýrem z čisté vody a následně se důkladně vyprázdníme. Poté si uděláme odvar z jednoho litru vody a tří vrchovatých polévkových lžic vrbovky, necháme 15 minut louhovat. Jakmile teplota odvaru klesne na 40 stupňů, napusítíme si ji klystýrem do konečníku v poloze na levém boku (poloha je velmi důležitá). Odvar zadržíme v konečníku minimálně 20 minut a poté vypustíme. Přes stěnu konečníku a střeva se léčivé látky vstřebají přímo do prostaty, takže léčivý účinek je mnohonásobně vyšší, než při běžném pití čaje. Mně se po aplikaci vrbovkového klystýru dvakrát týdně zvětšená prostata zmenšila na původní zdravou velikost již do tří týdnů!!! Zajímalo by mě, jestli tento recept někdo z vás také zná, a pokud ano, jestli jste s ním také slavili takové úspěchy, jako já.

reagovat 6.5.2015 16:03 - MUDr. Petr Novák

Konečník a esovitá klička tlustého střeva je skutečně na tekutiny propustná a látky z bylinného odvaru se opravdu vstřebají do prostaty. Je tu ovšem otázka, proč léčit přírodním způsobem, když můžete jít k urologovi. Každá nemoc patří do rukou nás lékařů.

reagovat 6.5.2015 18:22 - Jan

Jen je nechte, ať dají spousty peněz léčitelům za lektvary a čínské bylinky- mám to za sebou, nakonec jsem k urologovi šel za 5 min 12.

reagovat 7.5.2015 08:14 - Jan

Zvětšená prostata ještě nic moc neznamená ale jen urolog na základě markerů na rakovinu vám zjistí jak na tom jste to už vrbovka nepoléčí.

reagovat 7.5.2015 12:37 - Ludvík

Zvětšená prostata ještě...

Jane, na diagnozu rakoviny prostaty nemusíš k doktorovi, existuje domácí PSA test, který z kapky krve spolehlivě určí, jestli máš rakovinu prostaty, nebo nemáš.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.2.2018 09:56 - mirek

Lekar, asi ano. Dulezita je prevence. Me zkusenosti s lekari nicmoc, vice mi pomohlo leceni prirodne. Byl jsem na ruznych mistech u lekaru na vysetreni a nezjistili nic vazneho a problemi mam. Lekaru je to prace, ale Nase zdravi. Kazdy by mel mit moznosti a podlo sveho uvazeni se rozhodnout se lecit.

reagovat 14.2.2018 18:41 - luci

Je smutné, když se po 14...

Můj děda už byl objednán na operaci prostaty a kořenářka mu naordinovala čaj z petrželové nati.Šestkrát denně pil hrnek toho odvaru a prostata přestala dělat problémy.Když jim ve špitále při nástupu řekl,že nemá potíže,tak ho vyšetřily a podivili se.Děda jim řekl,co mu pomohlo a pan primář řekl:dědo je to babský,ale jak vidno pomáhá to.Děda žil ještě třiadvacet let a prostata dobrá.

reagovat 5.4.2018 10:20 - kajakorr

Užívám na prostatu preventivně Prostadyne už 2 roky. Ulevilo se mi po něm s velmi častým močením.

reagovat 3.7.2018 16:22 - Hans

Užívám na prostatu...

Cau, ja uzival Prostadyne presne 50 dni a sepsal jsem o nem megarecenzi na nasem blogu, tak se na to mrknete.... Urcite doporucuji https://www.erekce.cz/prostadyne/

reagovat 3.7.2018 16:24 - no

Cau, ja uzival Prostadyne...

zásadně na takové nabídky nemrkám

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *