Přírodní léčba zvětšené prostaty

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.5.2015 14:42 - Emil Valecký

Dám sem perfektní recept na léčbu zvětšené prostaty (hyperplazie), protože mi vlemi pomohl. Všichni víme, že pro léčbu zvětšené prostaty a současně i jako prevence rakoviny je velmi dobré pít odvar z byliny vrbovky malokvěté. Méně lidí však zná postup, jak účinné látky z vrbovky malokvěté dopravit přímo do prostaty a tak podstatně zvýšit účinek léčivých látek z této byliny. Návod je prostý, vypláchneme nejprve střevo klystýrem z čisté vody a následně se důkladně vyprázdníme. Poté si uděláme odvar z jednoho litru vody a tří vrchovatých polévkových lžic vrbovky, necháme 15 minut louhovat. Jakmile teplota odvaru klesne na 40 stupňů, napusítíme si ji klystýrem do konečníku v poloze na levém boku (poloha je velmi důležitá). Odvar zadržíme v konečníku minimálně 20 minut a poté vypustíme. Přes stěnu konečníku a střeva se léčivé látky vstřebají přímo do prostaty, takže léčivý účinek je mnohonásobně vyšší, než při běžném pití čaje. Mně se po aplikaci vrbovkového klystýru dvakrát týdně zvětšená prostata zmenšila na původní zdravou velikost již do tří týdnů!!! Zajímalo by mě, jestli tento recept někdo z vás také zná, a pokud ano, jestli jste s ním také slavili takové úspěchy, jako já.

reagovat 6.5.2015 16:03 - MUDr. Petr Novák

Konečník a esovitá klička tlustého střeva je skutečně na tekutiny propustná a látky z bylinného odvaru se opravdu vstřebají do prostaty. Je tu ovšem otázka, proč léčit přírodním způsobem, když můžete jít k urologovi. Každá nemoc patří do rukou nás lékařů.

reagovat 6.5.2015 18:22 - Jan

Jen je nechte, ať dají spousty peněz léčitelům za lektvary a čínské bylinky- mám to za sebou, nakonec jsem k urologovi šel za 5 min 12.

reagovat 7.5.2015 08:14 - Jan

Zvětšená prostata ještě nic moc neznamená ale jen urolog na základě markerů na rakovinu vám zjistí jak na tom jste to už vrbovka nepoléčí.

reagovat 7.5.2015 12:37 - Ludvík

Zvětšená prostata ještě...

Jane, na diagnozu rakoviny prostaty nemusíš k doktorovi, existuje domácí PSA test, který z kapky krve spolehlivě určí, jestli máš rakovinu prostaty, nebo nemáš.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.1.2016 13:34 - jo

Bez odhalení základní...

a kolik chechtaku..... si mám na ten experiment přichystat... :-(

reagovat 16.12.2016 06:47 - Framont

Je smutné, když se po 14 letech léčby zvětšené prostaty na příbalovém letáku FINASTERIDU dočtete, že lék způsobuje impotenci...a doktor není ani tak slušný, aby vám to řekl, nebo se zeptal, jestli s tím souhlasíte. To je na žalobu k soudu! :-(

reagovat 25.3.2017 18:04 - Jaroslav

Dám sem perfektní recept na...

Jedná se zde o čerstvou či sušenou vrbovku malokvětou?

reagovat 25.3.2017 19:02 - Pavel

Mnoho informací mi objasnil tento článek http://dokonalaerekce.cz/prostata-a-jeji-lecba-priznaky . Ale určitě je vhodnější navštívit lékaře .

reagovat 16.5.2017 09:27 - jirka

Dám sem perfektní recept na...

Já osobně na prostatu užívám no-prostal. Opravdu zabírá, v noci už nemám problémy s častý močením jako předtím.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *