Přírodní léčba rakoviny podle Hoxseyho - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.1.2010 01:31 - ej

ja slysel o ucinne lecbe skrz vitaminy,chcete-li nutricni vyziva...velmi velke davky vitaminu C.
 
deda mel rakovinu,zil s tim asi 5 let..doktori mu davali 1 rok..kazdy den si dal jeden citron+nejake ovoce...normalne pracoval a i pres ozarovani (ktere pry zhorsuje mnohonasobne vyvoj rakoviny) to dotahnul dal, jak kdyby do sebe necpal zadne "céčko"...takze moje rada pro vsechny - nez se pustite do "drastickych" metod leceni skrze doktory, zkuste vyhledat odbornika na lecbu skrz vitaminy.

reagovat 14.1.2010 07:12 - Ej,

to snad nemyslíš vážně. Copak se dá podle jediného případu zobecňovat?

reagovat 14.1.2010 13:37 - Granvin

Ono jde možná o to, že nejde o jeden případ, ale že jde o podpůrnou léčbou užívanou na řadě klinik mimo čechy a u mnoha přírodních léčitelů.

reagovat 14.1.2010 13:37 - Granvin

Ono jde možná o to, že nejde o jeden případ, ale že jde o podpůrnou léčbou užívanou na řadě klinik mimo čechy a u mnoha přírodních léčitelů.

reagovat 14.1.2010 14:07 - objektivní

Tento rozpor se dá odhalit snad jen tvrdým pokusem, prostě pacient s rakovinou bude brát jen přírodní léčbu, ale nic jiného, žádná chemo, žádné ozářky, pak Granvine uvidíme, jak si stojí Vaše teorie, ovšem najít takového pacienta asi nebude jednoduché.
No a tvrdit, že pacienta vyléčily byliny, když k tomu zároveň absolvuje chemo a další je tristní, ale na těchto tvrzeních staví přírodní léčitelé své teorie a lákají a lákají.
Podpůrná léčba bylinkou,vitamínem C určitě ano, ale vlastní nádorové bujení bylina nezničí.
Apropo kolik pacientů s rakovinou jste Granvine vyléčil pouze bylinkami ???
Snad to není tajné, když tu tak lákáte a zase jenom lákáte,....

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.5.2013 23:15 - Hery

Jen se vyhýbejte onkologům,...

Ty demente máš vymazáno v hlavě? Takové sračky jako je chemoterapie. Jsi absolutně zmedializovaný člověk. Co to píšeš ty vole jeden? To mi fakt připadá jak kdyby to napsal politik. Jestli ty nejsi v politice tak mi je upřímně líto jak moc si hloupý a zaslepený. Ty cyniku jeden.. :)Věřit tomuto zdravotnictví je to nejhorší co může být. Dobře, ruku ti zasádrují. Ale nemoc jako je rakovina apod.... Na tomto světe vládne banda těžce zazobaných kurev a věř tomu, že je absolutně nezajímáš. Proto si myslím, že se nepoužívají zrovna prostředky, které by byly nejvhodnější. No a jestli si ty myslíš, že kvůli tobě někdo plácá penězi a snaží se pro ostatní.. Těžce pochybuji. Jsem zastáncem Hoxseyho teorie. Stejně tak jako byl zabit Tesla za svoje vynálezy, které by obraly zbytek těchto mlsařů o nehorázné peníze a stejně jako už dávno bylo vynalezeno auto na jiné motory než zážehové či vznětové a na svět nepronikly, protože by zmiňované těžké balíkáře krutě stáhly o peníze, tak věřím tomu, že ze stejného důvodu byla zaseknuta Hoxseyho teorie a to opět pro to, že by bandu nenasytných sviní obrala o velké peníze. :)) Těšilo mě.

reagovat 15.2.2015 22:35 - Marie Salátová

Tento rozpor se dá odhalit...

Zdravím Vás :-) jsem jeden z těch "pacientů", která ten pokus zkusila=nešla jsem ani na operaci, rovnou jsem skočila do syrové stravy a všechno cca za 2,5 měsíce zmizelo (léto 2013) a dnes jsem potkala jednu ženu, která cca před 13 lety držela 42 denní půst a taky je zdravá (taky bez operace, bez chemo, prostě jen hladovka), ono to fakt jde úplně snadno, některé věci jsou tak snadné, že je těžké uvěřit, že pravda je tak prostá a lidé se zbytečně trápí...... Krásné dny v jednoduchém přístupu ke všemu :-)

reagovat 19.1.2018 21:09 - Maja

Kdy lidi konečně pochopí, že člověk je "kus od kusu"?
Každý, s trochou rozumu věděl, že Jiří P. to nedá. Neměl jak, nebylo proti komu, chyběla disciplína.
Najednou alternativci mlčí.
Kdyby "hladovka" zabrala - a jedině magor by to p.Pomeje nepřál - to by byl Silvestr. Nestalo se.
Osobně radím slovo energie....kdo chce pochopí.

reagovat 20.1.2018 07:29 - Radka

Kdy lidi konečně pochopí,...

Majo rozepis se trochu vic. Vubec nechapu, jak to myslis... "Nemel jak, nebylo proti komu, chybela disciplina"

reagovat 26.1.2018 21:40 - Petříková

Vitamín C sice proti rakovině pomáhá, ale jen částečně. Zázraky se nekonají.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *