Přípravné kurzy na vš

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.2.2007 22:35 - alice

máte s tímto někdo nějaké zkušenosti? Na internetu jsem našla především agentury Amos a Tutor... Ráda bych si přečetla Vaše zkušenosti. Doporučujete či nikoli?

reagovat 15.2.2007 16:23 - alice

nikdo neví?

reagovat 15.2.2007 16:28 -

ja jsem chodila na takovy kurz,bylo to vzdycky v sobotu.asi pul roku,stalo to 1500, na socialni pedagogiku ve Zlíně. Dalo mi to hodne,spousta vecí od tama bylo v příjmačkách pak.

reagovat 15.2.2007 18:26 - Magrathea

..podle mě je nejlepší kurz, který si pořádá sama vysoká škola..já na něj chodila a vážně se vyplatilo, protože se věnovali především tomu, co pak u přijímaček opravdu bylo..

reagovat 15.2.2007 19:05 - Lenka

Šla bych jen na kurz, který pořádá VŠ, na kterou se hlásíš! Na jiný kurz bych nikdy nešla, nebude Ti moc platný, prtž každá škola má jiné požadavky.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.10.2014 17:44 - Příprava na medicínu

Dlouholeté zkušenosti a efektivní přístup od studentů medicíny : www.smartstudent.cz

reagovat 12.8.2015 15:27 - Reni

máte s tímto někdo...

Ahoj, mohla bych doporučit Az Smart se sídlem v Praze. Rozhodně pomůžou kvalitně se připravit, najet na VŠ režim. Mají krásné rodinné prostředí, nemusíš mít strach se na něco zeptat a při tom se toho naučíš opravdu hodně. Kurzy jsou celkem finančně dostupné. Pomohli mi najít si i ubytování v Praze za pár korun. Dostala jsem doporučení od kamarádkya jsem moc spokojená.

reagovat 14.9.2015 15:19 - Aneta

Pokud jste z Ostravy, tak doporučuji Intenzivní přípravný kurz na lékařské fakulty v http://www.vsostrava.com/kurz/lekarske-fakulty Mají tam jak chemii, biologii, tak i fyziku a ještě další kurz psychologie. Výuka je vždy v pátky a soboty. A do 18.9. je navíc sleva 5% na jakýkoli kurz!

reagovat 9.1.2016 21:15 - kytaristka123

Ahoj, v současné době docházím na dva přípravné kurzy na medicínu. A svou kvalitou výuky se nedají srovnávat.

Začnu tím horším - http://www.jaknavysokou.cz/ JAKNAVYSOKOU. Tyto kurzy jsou opravdu VYHOZENÉ PENÍZE- rozhodně neplatí jejich vyslovení "Naše zásada: Máte právo dostat za své peníze jen to nejlepší!!! U nás budete vždy na prvním místě!" Individuální výuka, jak píší, se nekoná, třída praská ve švech (okolo 35 lidí), lektoři promítají prezentace velmi rychlým tempem a sám jeden lektor vyřkl "Pokud neumíte psát v takové rychlosti jakou mluvím, nebudete si stíhat dělat zápisky". Dále bych také oponovala jejich vyslovení "kvalifikovaní lektoři" - při jednom bloku výuky jsme dostali lektorku fyziky, která neuměla vypočítat příklad, posléze ho vypočítal student. Lektorka další bloky nepřišla ( prý z osobních důvodů).
Dále tyto kurzy mají svou vlastní společnost, která vymýšlí jejich vlastní testové otázky- ty jsou většinou z malé části podobné modelovým otázkám fakult. Podobné otázky, vymyšlené "specialisty" pro tyto kurzy poté naleznete na závěrečném testu, který musíte splnit na 85%, aby vám v případě na nepřijetí na VŠ byly navrácené finance.
Bohužel mne také zklamalo, že nám neposílají žádné osnovy na následující hodiny. Lektor nám odmítl posílat prezentace, které promítá v hodinách. Cena kurzu » 6 790 Kč opravdu neúměrná kvalitě výuky.

Mým druhým kurzem je http://www.kampomaturite.cz/. Tento styl výuky mi velmi vyhovoval. Lektor byl ochotný, v každém bloku jsme probrali osnovu témat a následně si vše znovu zopakovali. Vše jsme si zapisovali a když nám nebylo v něčem jasno, znovu nám to lektor vysvětlil. Výuka probíhala v 6 lidech. Emailem jsme vždy dostali osnovy a zdroje pro studium dalšího tématu. Testové otázky nám lektor vybíral z modelových otázek lékařských fakult nebo je upravil, aby byly podobné. Dostali jsme učebnice fyziky, biologie a chemie Odmaturuj a modelové otázky z MUNI. Cena kurzu vip balíčku byla okolo 8 000 Kč. Tento kurz mohu vřele doporučit.

reagovat 7.9.2016 14:42 - Petra

Ahoj,

já jsem navštěvovala v maturitním ročníku kurzy od LF MU, bohužel byly tyto kurzy vedeny formou přednášky pro 300 lidí,
když jsem se potřebovala zeptat na něco konkrétního, tak to úplně nešlo. Nebyl zde prostor pro otázky a modelové příklady
s námi také nikdo nepočítal. Před přijímacími zkouškami jsem si prošla prezentace z kurzu, ale k přijetí to bohužel nestačilo. :(

Další rok jsem se rozhodla pro jiný kurz, tentokrát pro mě byl nejdůležitějším kritériem osobní přístup a počítání modelových příkladů.
Měla jsem štěstí na skvělé lektory (studenty medicíny), kteří tématu rozuměli a vždy byli ochotní se ke složitějším věcem vrátit a dovysvětlit je. Příklady
z modelových otázek s námi spočítali skoro všechny, prezentace jsme měli také k dispozici. Letos přijímačky vyšly skvěle a v září nastupuju na LF do Brna :)

Pokud budeš vybírat nějaký kurz, tak je určitě nejlepší najít si takový, kde budou skupiny do 15 lidí a ideálně lektoři, kteří studují medicínu - ti totiž
ví úplně nejlíp, jak se připravit. Každopádně počítej s tím, že i doma si k učení budeš muset sednout a dát do toho svůj čas, když si někdo kurz jen odsedí
a doma nehne ani prstem, tak potom moc šancí nemá.
Ale myslím si, že když ti někdo pomůže vypočítat příklady, motivuje tě a dá ti informace, co se konkrétně učit, tak to určitě smysl má, vzhledem k tomu, že
se každý rok hlásí víc a víc lidí a konkurence je vysoká. :)

Za sebe bych doporučila kurz od Bmedic, učí tam teď právě ti lektoři, díky kterým jsem letos zvládla přijímačky :) - www.bmedic.cz

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *