Přípravky na pročištění organismu - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.4.2006 12:41 - jana.tes

Úžasným čističem je detoxikační gel jménem SANOGEL, který distribuují někteří "vědoucí" majitelé prodejen zdravé výživy. Mám zkušenost osobni i svých známých. Sanogel nejen očistí, ale naváže i toxiny z vnitřních orgánů a odvede je ven z těla. Že dělá zázraky, dokazuje měřící a diagnostický přístroj OBERON, který zachyti stav před a po detoxikaci. Všem vřele doporučuji.

reagovat 2.2.2007 16:59 - Hana

Ahoj Jano, prosím můžeš napsat na co konkrétně jsi používala Sanogel ty? A jak dlouho jsi ho užíval, kolik stojí a jak je velké balení? Pomáhá to od chronické zácpy, Děkuji za odpověď. H.

reagovat 2.2.2007 18:27 - mija

Máte někdo zkušenosti se Sanogelem?

reagovat 5.2.2007 13:20 -

lidi fakt to neznáte?

reagovat 23.2.2007 15:14 - libuše zemanova

se sanogelem mám velmi dobre zkušenosti . před 3 roky se mi stal uraz paty ktery posleze bylo komplikovan zaněty a tsafilokoky, 2 roky jsem brala antibiotika ale vždy jen dočasnemu zlepšení . pak jsem dostala doporučeni na sanogel a zlepšeni se zanedlouho dostavilo.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.5.2013 22:36 - sobillka

Já nikdy detoxikaci nebrala vážně.., ale potom, co se mi sešlo více zdravotních potíží po druhém porodu (únava, slabá imunita, špatné trávení - nadýmání, žáha, zácpa..vyrážky) jsem si po skončení kojení řekla, že musím nějak pročistit tělo...a zkusila bylinky a probiotika. Po pár měsících se mi dost ulevilo, tělo se začalo dávat dohromady, imunita se podstatně zlepšila i ta únava. Začala jsem se o to víc zajímat...když budete někdo chtít, napíšu víc: sobilka@seznam.cz Přečetla jsem i dost zajímavou knížku k zamyšlení. Psal ji lékař a opravdu stojí za to si ji přečíst...člověk změní pohled na svůj život, zdraví...

reagovat 11.5.2013 23:56 - jedině

aloe vera
colostrum na imunitu
omega 3

reagovat 11.5.2013 23:58 - viz.

aloe vera
colostrum na...

www.lr Němci
výroba i distribuce přímo od výrobce
žádný made in China

reagovat 13.5.2013 10:06 - lea

to sobilka:
a jaké bylinky si užívala? Já bych si k těm probiotikům asi pořídila ostropestřec, mám ho letos i zasazený,tak doufám, že letos z něho něco bude. Minulý rok bohužel nepřežil.
Já jsem právě dost často unavená a taky mě trápí celkem často zažívací potíže, takže bych tomu chtěla nějak pomoct. Ještě jsem si pročítala, že by byly fajn ruční lamfatické masáže,ale aby byl nějaký výsledek, chce to jít aspoň na 10 masáží a nejlevnější to zrovna není.

reagovat 6.2.2017 11:03 - Puki

ahoj, kazdy rok vayrobi hromadu novyh doplnku a za rok 2016 to byla tahleta vitezna - nejucinnejsi petice: http://www.detoxikujeme.cz/detoxikace-organismu-doplnky/

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *