přípravek bez hormonů Sarapis

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.1.2001 11:57 - Zdena

Na www.dama.cz jsem se dočetla v článku "Bojíte se hormonů" o přírodním prostředku při klimakterickcýh potížích jehož název je Sarapis. Článek neuvádí ani výrobce, popis přípravku neni moc informativni. Prosím, je-li možné, lepší informaci o tomto výrobku. Děkuji.

reagovat 1.3.2001 11:10 - eva

je mi 45 let a jiz asi 4 roky uzivam hormonalni pripravek Utrogestan na zmirneni predklimakterickych potizi. Je tento pripravek mozno nahradit Sarapisem? Je Utrogestan skodlivy napriklad pro jatra?

reagovat 3.3.2001 13:34 - Petra

Přípravek Sarapis je skvělý nehormonální přípravek zmírňující potíže klimakteria a různé poruchy menstruace.Pěkná studie o něm je na adrese www.economy.cz/zdraví ...osobně ho doporučuji.

reagovat 3.3.2001 13:47 - Petra

Co se týče užívání přípravku Utrogestan-je to hormonální přípravek s obsahem progesteronu,jeho vysazení a eventuální nahrazení přírodním přípravkem Sarapis je dobré skonzultovat s lékařem.Utrogestan jako mnoho jiných léků může a nemusí mít vliv na játra,pro Váš klid doporučuji jaterní testy,kdy se v krvi stanoví činnost jaterních enzymů,toto by se mělo provádět každý rok u žen,které užívají hormony.Ale pokud jste s játry neměla nikdy před tím problémy,tak můžete být klidná.

reagovat 29.5.2001 23:00 - Hanka

sarapis obsahuje mimo jiné hlavně mateří kašičku, může pomoci i při úpravě menstruačního cyklu.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.9.2008 12:59 - Pavla

Je mi 57 let a asi 3/4 roku užívám Kliogest. Pro neustálé krvácení jsem musela užívání přerušit. Je vhodné tento přípravek nahradit Sarapisem? Jestli ano,jak dlouho je vhodné Sarapis užívat? Děkuji.

reagovat 4.9.2009 10:16 -

Je mi 54 let a Sarapis užívám již 6 let.

Jsem s ním spokojená,návaly zmizely.

Doporučuji,ale je to dlouhodobé.

reagovat 28.11.2009 13:46 - Dana

Dobrý den,

už nějakou...

Paní Marcelo, jelikož Sarapis zmírňuje jak vypadávání vlasů, tak i premenstruační syndrom a neprav.menstruaci je zřejmé, že je určen i mladším ženám než jsem já.Je mi 52 let a užívám ho ke zmírnění klimakt.obtíží a s úspěchem, tudíž vám ho vřele doporučuji, nemůžete jím nic pokazit.Chce to hlavně v počátku 2x denně, nástup je pomalý počítejte s tím a vytrvejte.Zdravím Dana.

reagovat 18.6.2012 14:19 - marcela s.

jsem po operaci nádoru prsa s pozitivním HER 2 a následně jsem 3. měsíce po operativním odstranění vaječníků. mám velké potíže s dramatickým nástupem klimakterického syndromu, velmi se mi zhoršila kvalita života jak fyzicky i psychicky. Je možné nasadit SARAPIS na jeho léčbu, když smyslem protínádorové léčby je blokace estrogenu. Děkuji M.

reagovat 27.6.2012 23:58 - Jitka

Jsem dva měsíce po odstranění dělohy a vaječníků, je mi 46 let. Babička měla rakovinu prsu a tak se bojím užívat doporučené estrogeny v náplasti. Mám zatím bolesti a napětí v prsou, bolesti hlavy a značnou únavu. Nevím, jestli je moje obava z estrogenů na místě. Mohu si pomoci i užíváním fytoestrogenů a který přípravek by byl pro mě vhodný (když jsem úplně bez produkce est. - bez vaječníků)? děkuji moc za odpověď.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *