PŘÍMÁ ADOPCE

Archiv příspěvků

reagovat 1.10.2017 16:26 - Milující rodina

Hledáme maminku, která se nemůže postarat o své miminko a ráda by ho přímou adopcí svěřila do naší péče.
Jsme manželé (tzv. prověření žadatelé o adopci), kteří si už osvojili 2 chlapečky (druhého přímou adopcí). A rádi bychom s láskou a trpělivostí pečovali ještě o další miminko, nejlépe holčičku, po které moc toužíme a nabídli ji milující rodinu.
Budeme rádi, když nás zkontaktujete: milujicirodina@gmail.com

reagovat 3.10.2017 14:44 - MaS

Dobry den maminko.
Pokud jsi v situaci kdy si miminko nemuzes nechat,radi se staneme jeho rodici.
Ozvi se nám na tel.776 071 062.

reagovat 5.10.2017 23:19 - miminkoprimo

Hledáme paní/slečnu, která je opravdu pevně rozhodnutá, dát své miminko do přímé adopce. Máme touto cestou již jedno miminko, takže víme co a jak zařídit. Současně jsme státem prověření žadatelé o adopci. Miminku bychom chtěli poskytnout klidné a zabezpečené zázemí v domku se zahradou a zvířátky, spoustu lásky a adosourozence. Prosím ozvi se na miminkoprimo@seznam.cz

U-Cubes - dětský, vitamínový gumídci

reagovat 6.10.2017 21:19 - Hledáme miminko

Dobrý den, s manželkou se nám nepovedlo mít děti, jsme státem prověření žadatelé o adopci, čekáme již 3 roky a hledáme maminku, která je rozhodnutá svěřit své miminko do péče milujícím rodičům. Proces přímé adopce známe, email miminkov2017@seznam.cz - prosím ozvěte se nám.

reagovat 9.10.2017 16:19 - Prima adopce

Dobrý den, rádi bychom prijali do naší rodiny miminko které bychom nadevše milovali. Miminku nabízíme lásku, domov zázemí a milující rodinu. Prosím ozvy se. Nasemimi03@seznam.cz

reagovat 13.10.2017 20:40 - Dzesy

Pokud čekáš miminko a nemůžeš se o něj z nějakého důvodu postarat, moc rádi se tvého dítěte ujmeme.Jsme manželé moc se milujeme, ale něco nám v životě chybí, dítě.Vlastní mít nemůžeme, pokud hledáš vhodné rodiče pro své ještě nenarozené dítě, jsme to my, tak se nám prosím ozvi na mail peraval@seznam.cz

reagovat 18.10.2017 19:25 - Markéta

Dobrý den, hledám maminku, která se nemůže postarat o miminko a chtěla by ho dát do přímé adopce. Je mi 36 let a bohužel mi osud nepřeje. Jsem bez partnera, ale to nemění nic na tom, že bych mohla vychovávat děťátko, už i s přihlédnutím k tomu, že jsem slušně hmotně i finančně zajištěna. Poskytnu miminku lásku, zázemí a péči. Prosím jen seriózní a vážné jednání po špatné zkušenosti.Ema­il:Fuxovamar@sez­nam.cz.Děkuji

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *