příjde pověstné cvaknutí a zhubnu ?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.5.2007 11:04 - sussann

Ahojte, už je to několik let co jsem nespokojená se svojí váhou, ale pořád nejsem schopná s tím něco udělat. Říká se, že člověku musí cvaknout v mozku, něco mu tam přeskočit :o) nebo se pořádně naštvat a pak, že to jde samo. U mě se nic takového neděje. Stalo se u vás něco podobnýho a zhubli jste ? Prosím o vače názory.

reagovat 5.5.2007 18:28 - Hubnoucí

Je to pravda.Celý život bojuji s váhou a až teď se mi daří.Podotýkám,že jsem šťastně vdaná,problémy nemám,takže vlastně jsem byla v pohodě.Před časem jsem se rozhodla a konečně se daří :)),už se dařilo i dříve,ale vždy se to vrátilo,nebo jsem nevydržela.Teď to držím již 5tý měsíc,dole 20kg a jedu dál...

reagovat 5.5.2007 19:19 - Lucie

Jo, jo, je to v hlavě. Já jsem taky mockrát začínala a končila... Teď se celkem držím, hubnu od začátku jara a mám dole skoro 14 kilo. A musím říct, že jsem si našla docela vyhovující nový životní styl a ten dodržuju: jídlo 6 x denně po 3 hodinách, sacharidy jen do třetí hodiny odpolední, 1 den v týdnu půst a cvičení 5 x týdně (plavání, fitko, orbitek, jóga...). A fakt to funguje. Cítím se o 100 % líp. 21.3. jsem si řekla DOST a začala a hlavně vydržela následujících 14 dní nepolevit, ty jsou totiž nejhorší! Teď už mě ani nic neláká...

reagovat 10.5.2007 09:29 - sussann

Jste dobrý holky, opravdu hodnotim :o) Taky jsem vždycky začala a pak skončila, jenže mě to narozdíl od vás vydrželo tak tři dny. Nemám absolutně žádnou disciplínu a vůli, dokonce mám pocit, že jsem na tom jídle už opravdu klasicky závislá, jako někdo na drogách, pro mě je droga tohle. Nedokážu se z toho vymotat. Dokonce teď uvažuju o nějakym obezitologovi. Nebo o nějakých lécích co potlačují chuť na jídlo ? Nevim, hlavně s tim potřebuju už konečně něco provézt a čekat na to cvaknutí ? Nebo se stačí jen rozhodnout ? Ach jo, holky a co přesně jíte ?

reagovat 10.5.2007 09:41 - Olga

Jo... loni v zimě jsem vypadala jak medvěd, hrozně mě to naštvalo a tak jsem si řekla, že dost... držím si 58 - 60 kilo do teď a jsem v pohodě. Když cítím, že bych začala ujíždět s kilama nahoru, zase se zabrzdím. Mám svou medvědí fotku nad stolem, abych měla případné varování pořád na očích. Je fajn oblékat džíny velikosti 30 ;-)))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.5.2007 10:02 - Sussann

Díky moc oběma. Olgo to je přesně ta motivace, kterou potřebuju, ještě mám jednu. Do 3/4 mého šatníku se nevejdu :o) Takže vlastně nemám už ani co na sebe a to bude léto! Včerejšek mám úspešně za sebou, celkem jsem se držela, jedna jsem 6x a večer jsem ještě 35 minut chodila na běžícím pásu - docela záhul, když člověk nic nedělá :o). Dneska ráno jsem ale trochu hřešila a vykompenzuju tím, že budu prostě dneska jíst míň a malý porce, naposledy v pět. Je to fakt těžký, tělo prostě ty tuky, na který je zvyklý, chce a chce. Ale prostě to chce asi jenom vydržet a nevzdát to a pak ty chutě na tyhle věci snad zmizí samy.

reagovat 3.9.2007 17:09 - nela

tak jak si vedeš? vydržela si?

reagovat 4.9.2007 12:16 - Beatka

Taky by mě zajímalo, jak si Sussann vede. A to "cvaknutí" fakt funguje. Pro mě byl jedinečným impulsem blížící se termín dovolené, jeli jsme s přáteli a já byla mezi nimi jednoznačně nejoplácanější, ne úplně tlustá, ale už jsem se přestala dobře cítit. Dovolená se blížila, já pořád začínala a porušovala režim, až jsem byla zoufalá, že to snad nedokážu. A pak přišlo to cvaknutí - zkusila jsem si krásné nové plavky a když jsem viděla tu hrůzu, tak jsem si řekla dost. A šlo to. Během 3 měsíců jsem zhubla 12 kg, začala víc cvičit, na dovče si kamarádi hned všimli a pochválili (to se tak pěkně poslouchá!!!). Pak jsem na chvíli polevila, nehubla ani nepřibírala, teď jsem přidala víc pohybu a pravidelného tréninku a uvidíme. Jde to, ale musí se to nastartovat!

reagovat 4.9.2007 13:20 - Mazec

Souhlas s Beatkou. Když jsem začal chodit s přítelkyní byl jsem štíhlý. Pak jsem začal tloustnou a vážil jsem 100kg. Před asi 5 lety jsem se podíval na naše společné fotky a byla to hrůza až jednou jsem slyšel sestřenku od přítelkyně jak si spolu povídají a sestřenka o mé postavě řekla dost hanlivé věci. Vnitřně jsem se sám na sebe naštval, protože to vše co o mé postavě řekla byla pravda. Sám sobě jsem si chtěl dokázat, že se změním.Ze 100kg jsem během 6 měsíů vážil 70kg velkou redukcí jídla a hodně moc pohybu. Poté jsem pomalu začal s rovnovážnou stravou a tělesná hmotnost se ustálila na 78kg. Dále jsem začal chodit do posilovny abych zformoval postavu. Moje přítelkyně je na mne pyšná (samozřejmě že i já) a i trošku začala žárlit, když jdu k vodě s kámošema. Svou postavu si držím, vážím teď 75kg.

reagovat 21.9.2016 10:33 - !

Jedině, že by vám někdo zacvaknul hubu na zámek! Za chvili budete jak prasnice a prasknete!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *