Přibrali jste někdo po Utrogestanu?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.5.2008 08:29 - Luca

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda má někdo zkušenosti s lékem Utrogestan, můj doktor mi ho předepsal asi před 2mi lety když jsem vysadila antikoncepci a chtěli jsme mimčo, bohužel se dlouho nedařilo a můj přítel jel na delší dobu do zahraničí, tak jsem znovu nasadila prášky. Tenkrát když jsem Utrogestan brala napsal mi ho protože se mě pořádně nechtěl nastartovat cyklus a já ho brala skoro 6 měsíců a za tu dobu jsem přibrala 7kilo, je to normální? Teď jsem ve stejné situaci a v pondělí jdu na injekci na vyvolání menstruace a myslím že mi ho zase předepíše, nevím zda to zkusit podruhé nebo se tomu přibírání nevyhnu i když dostanu jiné léky podobného charakteru. Děkuji

reagovat 20.5.2008 18:29 - helga

Luco ten lék neznam,ale takové zkušenosti mam na injekce na menstruaci pokaždé i pět kilo na hoře

reagovat 21.5.2008 08:24 - Luca

Až začínám litovat že jsem kdy začla brát antikoncepci. Neznám teď nikoho kdo by vysadil a neměl problémy. Takže buď "pár" kilo nahoře nebo mimčo, je jasné co je důležitější ale trochu mě to mrzí protože jsem konečně dokázala zhubnou na pěknou váhu a udržet si a teď si to budu muset zkazit.

reagovat 15.4.2009 14:08 - mmat

Ahoj, po Utrogestanu jsem také začala docela rychle přibírat. Prý je to hlavně tím, že hodně zavodňuje. Možná je po něm i větší chuť k jídlu. Navíc mi je po něm vždy dost blbě, hlavně se mi motá hlava. K nežádoucím účinkům by ale nemělo docházet při zavádění tablety. Já to tak zkusím od dalšího cyklu.

reagovat 30.8.2010 12:08 - Vanda

Holky, myslím, že to tak nutně být nemusí. Já beru Utrogestan už 6 měsíců a za posl. 3 měsíce jsem 7kg zhubla. Po návštěvě dietoložky a úpravě jídelníčku samozřejmě. Když jsem ho brala loni, je pravda, že jsem v té době přibrala. Ale bylo to opravdu tím?
Uchovejte si pozitivní mysl, sportujte a jezte střídmě :).

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.8.2010 12:08 - Vanda

Holky, myslím, že to tak nutně být nemusí. Já beru Utrogestan už 6 měsíců a za posl. 3 měsíce jsem 7kg zhubla. Po návštěvě dietoložky a úpravě jídelníčku samozřejmě. Když jsem ho brala loni, je pravda, že jsem v té době přibrala. Ale bylo to opravdu tím?
Uchovejte si pozitivní mysl, sportujte a jezte střídmě :).

reagovat 3.3.2011 19:13 - Lucka

Prosim Vás o kolo kolika se finančně pohybuje utrogestan.??

reagovat 7.6.2011 22:23 - Ká´ta

Prosim Vás o kolo kolika se...

Je na něj něco kolem 30 kč doplatek. Přidám se k diskusi a můžu vám říct, že po užívání utrogestanu (2 měsíce) jsem přibrala 7 kg. Hrůza! Kdybych tohle tušila, snažila bych se to asi řešit jińak.

reagovat 20.2.2014 09:24 - alena

je to tak ja po nem pribiram momentalne si ho zavadim a je to silene jak jdou kg nahoru,ale neresim to jsem tehotna a jedno vim pak to dam dolu,ale nevim jestli budu mit postavu jak nedavno,ja mela na svuj vek postavu modelky,a ted jsem uz o 4 kg nahore,ale urco dietolog naky po mimcu a bude vse ok,hlavne to chce se hlidat co ji clovek,dneska si jdu zrovna pro jidelnicek v tehotenstvi,jinak dovi jak bych dopadla jak koulicka

reagovat 29.4.2016 07:57 - Adéla

ahoj, jsem u dietoložky již pěknou řádku měsíců, tzrpím bulimií a přibírání je pro mě tedy nepřijatelné. Po utrogestanu mám 4 kila nahoře, nejde to dát za boha dolu. a to je pro mě teror. Chápu důležitost menstruace, protože chci miminko, ale psychicky je to dost náročné.

Držím palce sobě i všem

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *