Při chůzi dávám špičky k sobě

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.6.2012 07:49 - M.J.

Dobrý den
je mi 23 let a od malička při chůzi dávám špičky nohou k sobě a tahám nohy. Každé boty co mám si brzo zničím. Špičky bot mám vždy okopané a prodřené podrážky na patách. Tahání noh si ani neuvědomuji. Myslíte, že je možné s tímto v mém věku ještě něco dělat?

reagovat 27.6.2012 19:00 - ?

Zajímalo by mě, kdo má potřebu řešit takové stupidity. Myslím, že nejlépe by vám pomohl psychiatr.

reagovat 27.6.2012 19:15 - cxvcxv

Holka, proč tě rodiče už jako dítě nevzali na orthopedii? Zkus tam zajít alespoň v dospělosti, jedině odborník posoudí, kde je příčina a zda se to ještě dá nějak srovnat.

reagovat 28.6.2012 09:16 - ??

A pokud dáš špičky k sobě, neroztáhne se ti prdel a neroztáhnou se ti půlky od sebe?

reagovat 28.6.2012 16:42 - !!

Ano, máš pravdu, prdel mi sotva drží pohromadě. Asi mi brzo upadne.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.6.2012 09:16 - ??

A pokud dáš špičky k sobě, neroztáhne se ti prdel a neroztáhnou se ti půlky od sebe?

reagovat 28.6.2012 16:42 - !!

Ano, máš pravdu, prdel mi sotva drží pohromadě. Asi mi brzo upadne.

reagovat 14.7.2013 09:37 - .....

Já taky dávám špičky k sobě a myslím, že takoví debilové jako jsou !! nebo ?? jsou úplné telata a nemají tu co dělat. Máma mi pořád říká:,,Nedávej špičky k sobě, šmajdo jedna!" Dost mi to vadí a snažím se to napravit ale moc mi to nejde. 'Jenom chci, abys věděl/a, že nejsi sam/a kdo tu šmajdá.

reagovat 14.7.2013 10:31 - marš k doktorovi

Toto sama nenapravíš. Příčina může být ortopedická nebo neurologická. Takže to nedáváš sama k sobě z plezíru a i když se snažíš, tak to sama nenapravíš, protože toto je vážná nemoc pohybového aparátu. Čím dřív se určí příčina, tak se to dá když né úplně napravit, tak podstatně zmírnit. Takže máma místo blbých keců by tě měla vzít k doktorovi, pokud z tebe nechce mít v dospělosti chromajzla a toto v dospělosti ti ještě taky dá na prdel páteři a budeš úplný mrzák. A to tvoje máma chce, že s tím nic nedělá???

reagovat 17.7.2013 12:38 - Jan

Příspěvek o M.J. je už rok starý, ale jestli můžu napsat svůj příběh.Vždy jsem sešmajdával boty dovnitř a nohy při chůzi dřeli o sebe.Táta furt nadával, ale já to nijak neřešil, jedině jednou za čas vzal boty na brusku.
Asi v pětadvaceti nsem měl úraz na palci, byl jsem nucen koupit o číslo větší boty, nohy vyvrátit venku a šlapat pod venkovní straně .Pod čase jsem zjistil, že bolavá noha se nesešlapává, tak jsem vybočil a nahnul druhou nohu.A pořád na to myslel.Od tý doby chodím normálně a boty nesešlapuji.Akorát nevím kdo vydrží myslet třeba tři měsíce na to jak chodí.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *