přezouvání ve škole

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.1.2006 00:54 - Jan

Jaký je váš názor na přezouvání ve škole a ve školní jídelně?

reagovat 2.11.2006 21:18 - Martina

Já většinou přezůvky nenosím,nejradši chodím ve škole v ponožkách (klidně i v bílých) nebo úplně bosa (když není zima).Učitelé mně to tolerují a pro mně je to příjemnější než nosit pantofle,tak proč ne.

reagovat 31.12.2006 09:08 - Zuzana

Já už do školy nechodím,ale poslední dva ročníky na základce jsem chodila úplně bosá bez ponožek a to i v zimě a musím říct že to nebylo nejhorší.

reagovat 13.1.2008 15:06 - Lukas

ja se neprezouvam

je mi prijemnejsi chodit v botach, noha se mi nepoti a novy boty si kvuli skole kupovat nebudu

boty sou stejne spinavy jako pantofle

v praci se taky nikdo neprezouva je to jen buzerace pretrvavajici z drivejsich obdobi ceskych dejin

reagovat 13.1.2008 16:05 - Lily

Podle mě to má smysl, jen když je mokro, tj. bláto nebo sníh. Veřejné budovy tehdy vypadají děsně, tak aspo? školy se tomu snaží předcházet.

Ale např. v létě, když neprší, tak taky nevidím důvod.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.2.2017 01:48 - Steve

"Je to chůze po tom Světě, kam se noha šine ..." :-)

reagovat 21.2.2017 19:58 - Máma

Mamka kvůli tomu chvíli...

Jak se to o svojí mamince vyjadřuješ? Pokud moje dcera zapomněla na základní škole přezůvky a musela po škole chodit v ponožkách, tak jsem jí pak nechala ty ponožky za trest vyprat. A to jí naučilo hlídat si svoje věci a mít je v pořádku. Přezůvky si nevzala párkrát, co si pamatuji. Nanejvýš dvakrát do roka.

reagovat 24.2.2017 20:52 - Vendula

Jak se to o svojí mamince...

Já jsem nic špatného neřekla. My teda nejsme žádný boháči, ale zas nejsme úplná sociálka na to abychom neměli pračku. Pokud ji nemáte, tak je pak jasný, že to musíte prát v ruce a asi je nejjednodušší když si každej vypere co nosí sám.

reagovat 26.2.2017 12:29 - Taky

jsme měly ve třídě ponožkářku, v pomaturitním ročníku na obchodce jsme měly správně chodit do šatny, ale většina z nás tam časem nechodila, protože přezůvky tam nebylo možné nechat do dalšiho dne a chodily jsme zadním vchodem v botech. Párkrát učitelka měla řeči, ale protože se nepřezouval skoro nikdo, tak to časem nechaly být. Ta v ponožkách někdy měla přezůvky, ale často je asi schválně zapoměla a prý se nechce potit v botech. Bylo to komické v zimě, když tam chodily holky v kozačkách a ona v ponožkách. Seděla přede mnou, tak jsem ty její špinavé ponožky měla na očích. Někdy je měla i mokré, když byl sníh a něco se doneslo až na chodbu.

reagovat 26.2.2017 14:04 - eště

že neměla posraný gaťky

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *