Prezouvani rodicu ve skolkach

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.9.2015 16:12 - Bara

Ahoj,dneska jsem byla poprve vyzvednout malyho ve skolce (normalne ho vyzvedava tchyne). Vsichni se tam na mne divne koukali, nevedela jsem proc a az po chvilce jsem si vsimla, ze jsem jedina, kdo je tam v botach. Ostatni se zuli do ponozek uz v prizemi, kde maji deti policky na boty a do patra chodi v ponozkach. To je pro me naprosto neakceptovatelne, nastesti budu maleho budu vyzvedavat jen obcas a jednou za cas snad preziji, ze jim tam budu chodit v botach. Ale strasne me to zarazilo, ze se tam rodice maji prezouvat. Je to u vas stejne?

reagovat 23.9.2015 10:09 - chi

Ahoj,dneska jsem byla poprve...

Děláš z komára velblouda.

reagovat 23.9.2015 10:34 - i like it

Ahoj,dneska jsem byla poprve...

pro mě je zase neakceptovatelné, že by se děti měli hrát na zemi kde vy chodíte v botách z venku....

reagovat 23.9.2015 12:30 - blbko

Ahoj,dneska jsem byla poprve...

A zouvání se např. doma, na gyndě atd. ti takhle náhodou třeba také vadí?

reagovat 23.9.2015 13:35 - Jitka

Ahoj,dneska jsem byla poprve...

Mam zkusenosti z prazske skolky a z vesnicke skolky, ani na jedne se neprezouvame. Clovek si normalne opucuje boty o rohozku a jinak tam funguje pravidelne uklizecka. Deti si na chotbe nehraji, ale ve tridach, kam samozrejme rodice nevstupuji.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.9.2015 19:52 - Bara

Jsi tak blbá, nebo to jen...

Furt urážky, ale nikdo mi nevysvětlil, co je na to špatného.

reagovat 25.9.2015 08:13 - pro tupou Báru

Furt urážky, ale nikdo mi...

Zalistuj si třeba v tématu přezouvání ve školávch, kam jsi nejprve začala psát. tam je to mnohokrát dokola vysvětlováno až běda.

reagovat 25.9.2015 08:47 - traktorista Uprník

Furt urážky, ale nikdo mi...

Baro souhlasím s tebou, chodil jsem jako otec tři roky pro syna do školky, je to udělané tak, že se nikdo nepřezouvá, v chodbičce je čisto a děti už sami sledují prosklenou stěnou který rodič přichází a pokud příjde někdo jiný už ihned je připravená učitelka, která si ověří osobu prarodiče,nakonec i děti sami řeknou kdo pro ně přišel. Ale to podstatné, v každé školce by mělo být upraveno styk a přebírání dětí bez sundavání obuvy příchozích, ať si každý říká co chce, to se nedá srovnávat s gyndou, jak jakási slípka píše. Nakonec ani dnes se u doktorů při vyšetření málokde zouváme, že.
Vzimě je zouvání bot složitější, kozačky a jiná obuv se špatně sundavá a zapocené nohy nevábně voňí i dámám. je logické že se nezouvá, nepamatuji to nikde a já chodil pro děti v několika školkách. zdravím

reagovat 25.9.2015 09:13 - Jarda

je jednoduché podepsat se chi nebo ! a napsat ,,s komára veblouda", ale není to tak, protože se nikde co znám školky nezouvá, mám pět děti v rozmezí 30 let, stěhovali jsme se celkem 5x a nikdy jsme se nezouvali, všude to bylo vyřešeno tak že i na chodbě stojí učitelka( nedřepí a nedrbe někde), která hlídá kdo přišel a děti vyvolává, nebo má k ruce malou asistentku která rychle vše zařídí( pro natvrdlé tou asistentkou myslím nějakou žačku-drbnu, která ráda doběhne pro do hry zabraného spolužáčka)Ve vaší školce to mají velice špatně udělané, ještě navíc když to je v patře. Netroufám si to hodnotit, ale asi tu chybí chytrá hlava.Nebo je někdo líný a to asi bude pravda, uklizečka by neměla poroučet paní ředitelce.
Jinak nyní chodím pro vnuka do družiny, máme větší budovu a chodíme zde do patra a také se nezouváme!

reagovat 13.8.2017 08:11 - Adam

Když jsem chodil do školky já (začátek tisíciletí), tak tam pro rodiče byly návleky.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *