Premenstruační syndrom

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.3.2001 04:12 - Lucie

Mám tzv.premenstruační syndrom.7až10 dní před menstruací cítím v sobě napětí,mám deprese,chce se mi brečet,špatně spím,pořád bych se cpala-mění se mi chutě,prostě se cítím mizerně.Když dostanu menstruaci tak to ze mne spadne jako mávnutím kouzelného proutku.Doktor mi předepsal Oxazepam.Má některá žena podobný problém a co jí pomáhá?Dík

reagovat 3.3.2001 21:32 - Jiří Svoboda

V danem konkretnim pripade doporucuji pri potizich 7 dnu 3x denne homeopatikum z jestrabiny , v potenci D4

reagovat 4.3.2001 00:05 - Simona

A kde se dá to homeopatikum sehnat? Mám říct v lékárně, že chci homeopatickou jeřabinu?

reagovat 18.4.2001 21:03 - Radka

Já mám vyzkoušenou pupalku.Dá se koupit v lékárně.
První měsíc se nic neděje,ale další měsíc to začíná fungovat.

reagovat 24.4.2001 10:01 - katarína

Vyskúšajte 100% výťažok z aloe vera fi. FLP.Mám ve?mi dobré skúsenosti.
katka

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.2.2011 08:37 - petra

já asi 10 dnů před menstruací nateču o 2-3 kg,jsem plačtivá,nervní až hrůza,nemůžu spát nebo se stále budím.Mám hrozně citlivá prsa,že nemůžu vůbec spát na břichu a 1 den před menzes mám takovou migrénu,že brufen je slabý čajík a nepomůže.
A pak,že chlapi to mají těžké.Je mi 33 let,do přechodu daleko a když si představím,že se k tomu budu potit,mít deprese a ztloustnu,tak je mi nanic už teď.

reagovat 4.8.2014 15:23 - marika

Cetla jsem, že může pomoci kombinace vitaminů - B /pivovarske kvasnice/, rybi tuk, kelp /jod/, vápník, hořčík. Také to vyzkoušim.
Hlavně žádnou hormonalni antikoncepci /zdravi škodliva např. Embolie a ma potratove ucinky, coz je pro me moralne neprijatelne.

reagovat 28.12.2014 19:22 - Doporučuji knihy Johna Virapena - pravda o lécích


Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnosti

John Virapen - Nežádoucí účinek: SMRT "Podplatil jsem jednoho švédského profesora, abych urychlil registraci léku Prozac ve Švédsku," říká John Virapen. Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu Eli Lilly & Company Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Za 35 let svého mezinárodního působení odpovídal za marketing několika léčiv. Všechna měla nežádoucí účinky. John Virapen šel s pravdou ven a předkládá vám knihu plnou malých tajemství, o kterých jste se vlastně nikdy neměli dozvědět.
http://gnosis9.net/obchod/?john-virapen,257

reagovat 7.3.2017 17:26 - marky

Ahoj Lucie,

zjistila...

ahoj Lucko, čtu tady stary komentář. Trpím PMS docela mě to trápí a rada bych si i pročistila organizmus a tak se dočítám že chlorella je dobrá kombinace. Můžes mi napsat víc. Moc děkuji ahoj Markéta

reagovat 7.3.2017 17:28 - marky

Ahoj Lucie,

zjistila...

ahoj Lucko, čtu tady stary komentář. Trpím PMS docela mě to trápí a rada bych si i pročistila organizmus a tak se dočítám že chlorella je dobrá kombinace. Můžes mi napsat víc. Moc děkuji ahoj Markéta

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *