Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.8.2007 18:35 - Hukvaldy

Vzrušuje mne představa, že jsem malý 7-10letý chlapec, vážím 25 kg, že ležím na zemi a na můj hrudník si celou váhou stoupla šedesátikilová mladá žena. Představuji si, jak ta její dospělá váha nesnesitelně drtí můj malý hrudníček, jak sténám pod obrovskou tíhou jejího těla, jejich velkých nohou, jejich silných dospělých stehen, jak mne těch šedesát kilogramů nesnesitelně stlačuje hrudník až na podlahu, zatímco ona se na mne usmívá a říká: "Už alespoň víš, jak je dospělá žena těžká?"

reagovat 28.8.2007 11:23 -

Tak to je na léčení!!!!!!!

reagovat 28.8.2007 11:27 - Hukvaldy

Asi to není na léčení, to by určitě nepomohlo, ale ta představa mne strašně vzrušuje a mívám při těch představách silné orgasmy. Není to nic neobvyklého,na zahraničních servrech jsou na toto téma široké diskuze a jak vidím, zdaleka s tím nejsem sám.

reagovat 28.8.2007 12:27 - Milan

Trampling :-) To Ti poskytne každý profi salon :-)

reagovat 28.8.2007 15:26 - Hukvaldy

Přesně tak, trampling se tomu říká. Má s tím někdo nějaké zkušenosti?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.4.2018 10:14 - Honza

Taky se mi ta praktika zdala divna.. Proc se takhle ponizovat? Jak jsem ale zacal brouzdat, tak jsem zjistil, ze jde o rozsirenou uchylku, nebo spise fetish a ne o deviaci.. Pro lepsi pochopeni jsem tedy sepsal tenhle clanek -- https://www.erekce.cz/trampling/

reagovat 4.7.2018 09:08 - Petr

Ahoj,tak máte nějaké nové názory milé dámy na stoupání na hrudník malému klukovi nebo třeba nějaké zážitky?

reagovat 4.7.2018 09:12 - J.

Ahoj,tak máte nějaké nové...

Zrovna jsem tady chtěl napsat,ale ty jsi mě předešel.Nechtěl jsem tedy psát své zážitky,ani se nějak stylizovat do role malého chlapce,ale něco trochu jiného.

reagovat 4.7.2018 09:42 - J.

Ahoj holky a zralé ženy,pokud si to tady čtete.Hledám takovou z vás,která má ráda dominantní sezení na chlapovi.Je mi 32 let a budu ti sloužit jako osobní sedádko,a můžeš na mě sedět úplně kdekoliv,např.na břichu,hrudníku,obličeji,atd.,a samozřejmě plnou váhou.

Nejedná se tedy o šlapání,ale výhradně o sedání.Mohu tě i orálně uspokojit,když budeš chtít.Tvůj věk by měl být v rozmezí 18-65 let.Ideálně by jsi měla být plnoštíhlé postavy a nebo boubelka,ale není to nutností.

Preferuji pravidelná setkávání,ale klidně to můžeme vyzkoušet i jednorázově.Jsem z Moravskoslezského kraje.Nebojte se toho,vydržím hodně.
PS.Nechci hledat na toto placenou holku na privátě nebo někde v klubu,ale normální ženu,která si to bude užívat.

Když některá bude chtít,dám tady svůj kontaktní e-mail.Budu se těšit na odpovědi.

reagovat 18.7.2018 22:40 - joska

Já mám takový zážitek jako malý kluk bylo mi devět let. Byli jsme s mou již dospělou sestřenicí u vody a když se sestřenice vracela na deku z vody, překrčila mne a žertem naznačila, že mi stoupne na hrudník. Já jsem ji hned požádal, zda by si na můj hrudník na okamžik nestoupla. Napřed se zdráhala, říkala že je těžká, že váží dvakrát víc než já, že se bojí, ale já jsem ji ujistil, že to určitě vydržím a tak jsem se nadechl, zadržel dech, zatnul svaly a očekával její váhu. Teta na mne položila jeji velikou bosou nohu a stoupla si na mne celou její váhou. Hned jsem toho litoval, protože tak velkou váhu jsem nečekal. Vytlačila ze mne vzduch a přimáčkla mne k zemi tak, že jsem se jen zkroutil bolestí a křečovitě se chytl té její veliké nohy, která na mne stála. Trvalo to naštěstí jen asi vteřinu, ale stačilo mi to....

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *