PREDKOZKA

Archiv příspěvků

reagovat 9.4.2014 15:45 - Lenka

Jakube dělali ti to vlastně kdy kluci přicházejí do puberty,tak je jasné,že to pak bolelo.Ale můj názor je celkem jasný,myslím si,že obřízka je velmi prospěšná a pokud budu mít jednou syna budu chtít,abyji měl odmalička udělanou.

reagovat 9.4.2014 20:31 - jakub

Jakube dělali ti to vlastně...

Ale Lenko, já obrizku nemám. Hodně mi zkrátili uzdicku, takže si můžu nechat zalud zakryty nebo holý. Drží mi v ochablem stavu. S prehrnutou chodím nejčastěji, jen na sport nebo na kolo si ji ztahnu přes zaluda.

reagovat 10.4.2014 07:37 - Jakub

Jakube dělali ti to vlastně...

Lenko, ještě si přečti, co tu napsala Martina o bráchovi a masturbaci. To už jsem četl dřív, že po obřízce to není ono, zkoušel jsem to, když jsem měl předkožku za žaludem. Ve sprše s mejdlem to jde, jinak na sucho ne. A schovaný žalud mi umožňuje hezkou praktiku....když je už dost mokrý, tak zasunout prst za ni a objíždět žalud. Nádhera, dá se tak dobře vzrušení natahovat. A taky není vidět, jak ruka lítá, když zrovna nejsem sám. Tak zvaž svý rozhodnutí, abys svýho syna nepřipravila o hezký chvíle. Stačí větší zkrácení uzdičky. Sice to víc zkraje bolí a a ta jizva se musí pravidelně rozmasírovávat, ale výsledek je super.

Solgar 7

reagovat 10.4.2014 18:16 - Lenko

Jakube dělali ti to vlastně...

Můj názor byl celkem jasný a stejný jako tvůj. Na nudapláži nebo v sauně jsem to hodněkrát viděla a velmi se mi to líbilo, také jsem četla o hygienických výhodách, tak jsem si myslela, že budoucího manžela, pokud ji nebude mít o tom přesvědčím a pokud budu mít syna, tak mu to ještě malému nechám udělat. Dnes syna mám, udělat jsem mu to nenechala a manžela by mne k tomu, po tom jak brácha dopadl nepřesvědčovala ani náhodou. Také jsem si myslela, že předkožka je jakási přebytečná kůže, na kterou evoluce jaksi pozapomněla. Dnes však vím jedno, asi ztratila, když člověk nosí oděv, ochranou funkci, vím však, že předkožka muže je na rozdíl od samců zvířat důležitý erotický orgán. Takže se nyní ztotožňuju s tím, co tvrdí paní Ivana O´Deen.

http.//odeen.blog.sme.sk/c/206118/O-obriezke-a-brvne-v-oku.html

reagovat 10.4.2014 19:07 - Lenka

Mě se líbí penis bez předkožky a věřím,že i co se týká hygieny to má něco do sebe.Když vidím muže co mají celý penis zakrytý předkožkou a na konci ještě takový chobůtek to není nic pohledného.Navíc malý klucí si za ten konec tahají,nevypadá to vůbec hezky.Vzpomínám si na to jak jedna maminka chodila na jednu letní nudi pláž s malinkým chlapečkem,který měl také chobůtek nakonci pindíka a pokaždé když ho na závěr koupání myla šamponem,kousek stranou vedle nás tak mu pokaždé stáhla pindíka z kůžička a myla mu to a jemu se to nikdy nelíbilo,ale co jsem si všimla v loni v letě už nebylo u malého co přetahovat protože to měl už operativně odstraněné,nechala mu to obříznout a bylo po problému a mnohem lépe to vypadalo.

reagovat 10.4.2014 19:26 - Martina

Mě se líbí penis bez...

Teď se bráchovi nelíbí snížená citlivost a to o jaké krásné pocity na dobro přišel. Mně se také mnohem více líbí trvale odkrytý žalud, ale teď už také vím o té druhé nepěkné straně mince zvané obřízka.

reagovat 10.4.2014 20:47 - Lenka

Martino,jasně chápu tě,je to věc názoru.

reagovat 10.4.2014 22:16 - William Blake

Martino,jasně chápu tě,je...

Člověk jenž nikdy nemění své názory je jako stojatá voda a plodí plazy mysli.

reagovat 10.4.2014 22:44 - jakub

Mě se líbí penis bez...

Nezlob se Lenko, ale ty ten penis nosit nebudeš. Teď se ti to líbí a obrizkou pripravis svýho syna o hezké chvíle. Asi je pravda, ze s predkozkou se musí kluk víc starat o čistotu. Já si ho meju každý ráno, a sprchuju se brzo večer, v letních hicech pak uz zůstávám doma nahý. Nechávám si teď často zaluda holyho, je to skoro, jako bych měl tu obrizku. Ale při onanii je predkozka důležitá, jinak by bylo nutný zalud něčím mazat. Rád, když uz je žalud mokrej, si prstem zajedu za kuzicku a žalud objizdim. Je to strašně rajcovni a dá se tak prodlužovat ta krása těsně před vystrikem. Zkoušel jsem i onanii s holým žaludem, je to o moc horší. Ty asi nejsi puritanka....tak bys asi nechtěla svyho syna ochudit o ty hezký chvíle při onanii.

reagovat 11.4.2014 00:15 - Alexander Comfort

Nezlob se Lenko, ale ty ten...

ve své knize Joy of Sex (Radost ze sexu), která byla ve své době světovým bestsellerem napsal:

"Obřezaní muži jsou připraveni o celou škálu vzrušivých příjemných prožitků, které muži s předkožkou prožívají".

Vlastně se tak postavil proti obřízce. Na druhou stranu doporučoval to, co provádí Jakub, aby mladí muži nosili co nejvíce staženou předkožku vzadu za žaludem. Lenko, nech si to projít hlavou, než svému potenciálnímu synovi něco nezvratného necháš provést. Já už jsem starý kokot, a byl jsem za své názory na jiných vláknech nechutně circummaniaky napaden. Mladý rybíz (snad se neurazí) Jakub mi mluví z duše.
Gin.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *