PREDKOZKA

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.8.2003 20:55 - Martin

Problemy s predkozkou jsou dnes velmi rozsirene...

reagovat 25.8.2003 21:00 - Martin

Ja mam problem. Pri erekci si bez bolesti nepretahnu predkozku pres zalud . Muzu vubec soulozit, kdyz mi predkozka pri erekci kryje skoro cely zalud? Je normalni mit zahly penis do leva?

reagovat 25.8.2003 21:03 - Lenka

Dobry den!!Chtěla jsem se zeptat jestli muzu otěhotnět i kdyz beru antikoncepci?dekuji Lenka

reagovat 25.8.2003 21:44 - karel

Martine tento problem jsem take mel .Zajdi na chirurgii,nebo na urologi,oni te poradi.Mne udelali celkovou obrizku a muzu ti rict,ze je to uplne o necem jinem.Navic pry je to nebezpecne.

reagovat 20.1.2004 13:42 - Robin 21

Zřejmě máš zúženou a moc dlouhou předkožku. Raději si zajdi za doktorem.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.1.2017 10:17 - TonyV

Tak tu okopčím, co napsal největší novodobý obřízkový křižák Dr Peter Charles Remondino z Kalifornie ve svém třístránkové pseudovědeckém paskvilu: "HISTORIE OBŘÍZKY, od nejstarších dob až po součastnost; morální a fyzické důvody pro její vykonávání.", který vydal v roce 1891.

o naší famózně citlivé části těla:

Dr Remondino, který byl zrovna tak málo svědomitý vědec jako historik, přejal myšlenky z Darwina a tak vyvodil, že ta předkožka je primitivní pozůstatek evoluční minulosti: "se zlepšením stavu člověka daným jeho evolučním vývojem na vyšší stupeň" trval Dr Remondino sveřepě na svém, "se stala předkožka přebytečností a to ještě ke všemu přebytečností velmi škodlivou."

"Předkožka se jeví jako zlý vliv všech těch nejodlelehlejších a zdánlivě spolu nesouvisejících potíží, tak jak je vyvolává; tak jako nějací zlí geniové nebo duchové v arabských pohádkách, kteří mohou zdálky zasáhnout nějaký předmět svou škodlivou silou, že nepozorovatelně ublíží tím nejnepředvídatelnějším způsobem, aby pak byli dotyční poškozeni jakoukoliv nemocí, utrpením a strastí, aby byli neschopni pro manželství a neupotřebitelní ve svém povolání, činí lidi nešťastné svým obtěžováním a svým způsobováním náhodného nočního pomočovžní se tak stává objektem vynadání a tresti v dětství. Později začne předkožka ohrožovat svého majitele všemi možnými druhy fyzických poruch a stavů, nočními polucemi a dalšími chorobami, jejíchž cílem je ho fyzicky, duševně a morálně oslabit, aby ho to dovedlo do vězení nebo do blázince, aby tak člověk skončil opovrhován nebo vysmíván, to může způsobit tento nepřítel lidstva."

My se tomu smějeme, ale ono je to spíše k pláči, když si uvědomíme, že se tomuto původem italskému protestantovi v tomto podařilo zmagořit celé USA a dodnes jeho cirkumfetišističtí následovníci tímto lidem magoří hlavu, i u nás v ČR. Mnozí z nich papouškují prastarý Remondinův blud o evolučním pozůstatku a ten blud vydávají za nálezek moderní vědy.

Citace je ze čtvrté kapitoly knihy Davida L Gollahera: Dějiny obřízky.

Kapitola má název: Od rituálu k "vědě" - medicínská transformace obřízky v USA

reagovat 10.1.2017 18:25 - Steve

Už nic nekopíruj, nás ty blafy z ciziny nezajímaj ... :-)

Radši diskutujme a probírejme.

reagovat 19.11.2017 13:46 - hille

Nosim uz nejakou dobu predkozku trvale stazenou a je to moc fajn mit zalud stale venku. Drive to bylo presne naopak kdy jsem mel za to ze to musi byt hrozne.

reagovat 19.11.2017 14:41 - TONY

Už nic nekopíruj, nás ty...

Milý Steve

pokud má většina doktorů u nás o předkožce předpotopní znalosti, tak musím argumentovat poznatky z ciziny.

reagovat 20.11.2017 02:22 - Steve

Proto nám sem jezdí s velkým zájmem spousta cizinců ... ne? nevím, ale myslím si že nesmí mít předpotopní když jsme členy EU. To by asi neprošlo.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *