dá se předávkovat pangaminem ?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.6.2006 20:02 - pepe

4au muj 13 letej beaška snědl na jdnou 10 kapsli pangaminu tak s nim matka jela na pohotovost ale ja myslim ze je to zbytecny ze to je vytamin kterym se předávkovat nejde ne ?

reagovat 13.6.2006 22:33 - lucka

no já si myslím taky že je to zbytečný po 10 kapslích by se snad nemělo nic stát

reagovat 4.7.2006 17:14 - mirek

Nebojte, nestane se mu nic. Pangamin jsou jen upravené pivovarské kvasnice s obsahem vitamínu B a ten je rozpustný ve vod a tudíž se předávkovat nedá.

reagovat 9.7.2006 10:13 - xxx

Doktoři na pohotovosti se asi docela pobavili....:-)

reagovat 9.2.2007 14:14 - Kají

někdy mě překvapuje, že lidi neumějí číst. Vždyť na tom obalu je jasně napsáno, že jsou to kvasnice. A kdo se kdy předávkoval kouskem kvasnic?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.2.2007 14:14 - Kají

někdy mě překvapuje, že lidi neumějí číst. Vždyť na tom obalu je jasně napsáno, že jsou to kvasnice. A kdo se kdy předávkoval kouskem kvasnic?

reagovat 25.9.2011 18:31 - Frantisek

někdy mě překvapuje, že...

Já ho používam 3x4 pred jedlom a je ok na žalúdok.Myslím si že vžiadnom prípade nemožno sa predávkovať, ako uviedol ten pán,sú to kvasnice.Dodávam,že dobre UPRAVENÉ.Zdravím Vás dobrí priatelia.

reagovat 26.9.2011 09:17 - Věra

Já ho používam 3x4 pred...

Velice lehce se po něm kyne.

reagovat 15.11.2016 11:58 - Mamla

Nebojte, nestane se mu nic....

pangamin jsou pivovarské kvasnice - neupravené, zcela přírodní, pouze šetrně usušené. dokonce i bez tabletovacích přísad, nic se k nim nepřidává (viz složení na sáčku). a protože je to vitamín B (resp. spektrum vitamínů B), nedá se předávkovat - je ve vodě rozpustný a nadbytek se vypotí nebo vyčůrá :)

reagovat 15.11.2016 12:06 - Lenka

Velice lehce se po něm kyne.

záleží, jak se užívá - "kynutí" je pověra, nevychází to z podstaty produktu. Kvasnice nejsou jedny jako druhé. Pivovarské kvasnice nejsou ani na kynutí těsta :) a účinek na optimalizaci trávení je dvojí, podle toho, kdy se užívají. Na povzbuzení chutí (a tedy možné přibrání) se musí jíst před jídlem, např. půlhodinu, tím vzbudí vyšší chuť k jídlu a u např. oběda je větší hlad. Pokud se jedí s jídlem nebo po jídle, je efekt jiný - optimalizují trávení a lépe využijí již zkonzumované jídlo. Kolem kvasnic je i po letech řada mýtů, ať to již mnozí odborníci vyvraceli nebo ne. Kdyby se po pangaminu jen přibíralo, těžko by ho hojně užívali vrcholoví sportovci, kteří potřebují mít super fyzičku i postavu - ti naopak s pangaminem dobře dávkovaným budují svalovou hmotu, protože kromě Bčka obsahuje bílkoviny, minerály, stopové prvky ... v přírodní formě. Mnoho kulturistů, kanoistů, atletů užívá pivovarské kvasnice. Kdyby po tom měli být buřtíci, nedělali by to :) A mnohé drobné krásky ho zase jedí kvůli krásným vlasům, pleti a nehtům.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *