Prdí holky míň než kluci?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.5.2005 17:17 - Ondrej

Chtěl bych se zeptat jestli je pravda, že holky prdí méňe než kluci.
Nemyslím v společnosti, ale vubec. Slyšel jsem, že holky prdí asi 3x méně než my kluci. Tak jak to teda je? Ja si prdnu denne tak 5-15 krát. Jak je to u vás holky?

reagovat 18.5.2005 17:19 - Aleš

tak tohle by mně taky zajímalo! Jěšte jsem vlastně ani neslyšel prdět holku!

reagovat 18.5.2005 17:28 - dědek

Prdí míň, ale zase to stojí za to!

reagovat 18.5.2005 17:29 - Aleš

Takže holky fakt prdí méňe?
Doufám, že existuje holka která prdí tak jak kluk! Tu bych chtěl poznat!

reagovat 18.5.2005 17:58 - Táňa

Já jsem někde četla, že když se prdí nahlas, že to míň smrdí, než když se prdí potichu.
Prej jedno z toho vzniká kvašením a druhé nějakou přeměnou ve střevech. Ale nikde jsem se nedočetla, jestli víc prdí holky nebo kluci.
Jedna děsně známá modelka jednou napsala: "Nechápu, pro ve mě vidí poloboha, brkám a prdím, jako všichni ostatní lidi."
To vypovídá o všem ...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.9.2014 19:11 - Jitka

Já teda prdím o 106.Prakticky co krok to prd.A když sedím tak vždycky nastavím půlku do strany a troubím halali.

reagovat 27.9.2014 19:58 - Milan

Se svoji budoucí ženou jsem se seznamil v zaměstnání kam jsem nastoupil jako elektrikář. Ona tam pracovala jako pomocná síla v závodní kuchyni.

Měla jen základní vzdělání učila se na kuchařku ale pro špatný prospěch a záškoláctví ji vyhodili. Jeden čas pracovala jako uklízečka. V 18 se poprvé vdala ale po 4 letech se rozvedla. Děcko z prvního vztahu neměla. Hned na první pohled se mi líbila. Měla tmavé kratší vlasy a zelené oči. Velmi sexy postavu s velkým poprsím a větším zadkem. Je hodně podobná herečce Demi Moore. Po třech měsících známosti jsme se vzali. Ona je hrozně zemitá a dost vulgární. Říkala že měla problémy už na ZŠ v 8 třídě měla v pololetí pětku z matyky a fyziky ale nakonec nepropadla. Kouřila a pomerně dost pila hlavně pivo. Dělala závodně thai-box asi od 19 let. Když jsme se seznámili měla 24 roků.

Kvůli těm problémům v ZŠ byla i v PPP kde ji zjistili IQ 96 a mírnou dissociální poruchu osobnosti. Jedním z rysů její povahy je, že se moc nežinýruje a klidně si přede mnou uprdne. Já sem taky před svými předchozími partnerkami prděl a některé mi to vytýkali ale tady v tom vztahu prdíme oba a ona začala jako první. Šli jsme jednou z práce na tramvaj to jsme spolu chodili asi tak dva týdny a ona si nahlas usrala. Za chvíli zase zeptal jsem si ji proto jestli si neprdla a ona " jo a no a co" . Mají to asi v rodině protože ještě před svatbou jsem byl u nich na večeři kde byli i její dva bratři s matkou (otec od nich odešel když ji bylo dvanáct) a jeden z těch bratrů mladší si asi dvakrát taky prdl. Říkala mi že jako děcka soutěžili kdo si vickrát prdne a dělali různé experimenty jako zapalování prdů. Jednou před svatbou jsme se sešli široká rodina u babičky z matčiny strany a bylo tam plno lidí rodiče, strýcové, tety, bratranci a ona si tam nahlas usrala přede všema a dost to smrdělo. Jedna teta která děká ředitelku v mateřskké škole se tím cítila strašně dotčená :-))

Jednou si potichu zasrala v tramvaji když jsme jeli k našim s děckama a pak se smála jak si ostatní ucpávají nos. Ty problémy s alkoholem se časem vyřešili byla i na léčení po druhé to dopadlo úspěšně a ted už nepije jsme spolu sedm let, ale prdí jak starej námořník. Třeba u telky sedí v křesle

nadzvedne zadek a labužnicky vypustí prda z břucha. No nakonec já se taky moc nežinýruju v tomhle směru. Jednou kdy jsme se milovali tak jsem se mazlil s jejím zadečkem a ona ho vyšpulila a vypustila brutálního prda rovnou mě do ksichtu a pak se tomu smála.'

reagovat 4.2.2018 18:15 - neznámý

moje poslední přítelkyně si během půlhoidniny uprdla devětkrát

reagovat 5.7.2018 08:41 - neznámý

a tatáž holka teď už jen jako kamardka si přede mnou posledně uprdla tak že kdyžjsem jí pak dal ruku podk kalhoty na zadek tak byl z té ruky ještě cítít

reagovat 1.9.2018 16:38 - Pavkol

tak to si jitko správná holka

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *