Je v Praze opravdu blaze???

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.7.2008 10:35 - Mark

Ahoj, zajímala by mne jedna věc.Mnoho lidí tvrdí, že v Praze se žije lépe, že mají vyšší platy,lepší práci.Je tomu opravdu tak?Jaké máte zkušenosti(plat atd.)vy?

reagovat 3.7.2008 15:31 - Neprazan

Marku, jednotlivci ti mozna napisi, ze vydelavaji malo, ale skutecnost je, ze v Praze se v prumeru vydelava daleko vic, nez jinde v CR. Taky jsou zde vyssi zivotni naklady, ale celkove Praha prosperuje. Uz pred lety predbehla prumer EU a ted je podstatne nad nim. Urcite se ti ozvou komunisti a jejich sympatizatni, ktery ti zivot v Praze vybarvi jako horor, ale jiste pomlci o tom, ze Praha v kazdych volbach voli pravici a nikoliv levici, takze je se situaci zrejme spokojena.

reagovat 3.7.2008 16:14 - LOKÁLPATRIOT

V Praze je víc než blaze,protože zde není draze!Bydlím za lidovku,je zde čistý vzduch,zvláště v centru a ten božský klídek na magistrále,nakupuji výhradně v lukrativní oblasti,protože je tam větší obrat,tudíž nižší ceny! Ovšem,co mi nejvíce vyhovuje,jsou lokály,herny,kafáče,kasina,hospůdky,různá bistra,proložená bazary a zastavárny,je to skvělý,že zmizely ty nezajímavé obchůdky,takže zamířím rovnou do marketu! No a prachy?Toť otázka zbytečná,z čeho by asi tak skvěle prosperovaly,ty oddechové zákoutí?Zdar!

reagovat 3.7.2008 16:29 - katka

lokálpatriot je asi jeden z mála komu je v Praze špatně.

Já jsem spokojená. Máme domek na okraji, ale pět minut chůze na metro. Stejně tak daleko je to do velikého obchodního centra. Všichni kámoši bydlí v Praze, je tu na výběr spousta hospod kam večer zajít, s návratem není potřeba si dělat starost díky noční dopravě. Spousta obchodů, služeb, je tu prostě všechno a většinou cca půl hodinky cesty k doktorovi, kadeřníkovi, na manikůru, do školy, do práce... Je teda fakt, že ceny jsou vyšší (hlavně ty služby) než na nějaký vsi, ale zase jsou vyšší i platy (myslím normálních lidí, přídavky jsou asi všude stejný)a za to pohodlí to stojí.

reagovat 18.3.2009 21:59 -

V Praze bylo,je a bude vždy blaze.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.11.2015 21:23 - Honza

Pochybuju, že za 4 litry...

Za štyry litry měsíčně si mužeš pronajmout garáž v Jindřišský ulici.

reagovat 16.11.2015 09:24 - Kdysi

Za štyry litry měsíčně...

mi jedna psala,že platí pouze 4 tis měsíčně.Bydlí v bytě,nevím,v jak velkém.Ale určitě,to je náhoda,jinak jsou tam za bydlení ty ceny daleko vyšší.

reagovat 16.11.2015 09:59 - hm

by se líbilo v malém...

Tak to ti tam asi vypadla nějaká nula. Za 4000? To leda tak někde na vesnici.

reagovat 16.11.2015 10:32 - Lukáš

Jde to i za 4 tisíce ale v jakém standardu. Vím o dvou párech, co odešli z vesnice a pronajali si v Praze 2+1 asi 55m2. Se vším všudy za 12.000 (včetně zvýšené spotřeby elektřiny a vody a odpadů). Takže to vychází jen na 3000 pro každého, ale otázka je, jestli pak není líp v malém domku se zahrádkou na té vesnici, než na 55 metrech být ve 4 lidech.

reagovat 16.11.2015 21:19 - Honza

Jde to i za 4 tisíce ale v...

No je to každopádně na píču bejt ve štyrech lidech na pětapadesáti metrech štverečnejch a aby každej cvakal tři litry měsíčně. Ale třeba studentíci v Praze takle bydlej běžně.

Jedině snad, pokud by to bylo tak, že se v tom kvartýru prakticky nikdy neslezou všichni štyry najednou, protože dycky někdo neni doma.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *