Pražáci - jak se smiřujete s islámem?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.6.2005 19:24 - edit

Viděla jsem v televizi, jak vás ráno budí islámské modlitby, co vy na to?

reagovat 26.6.2005 20:35 - Tomas

Buzeni muslimskejma motlitbama je ten nejmensi problem. Islam je neslucitelnej s evropskou kulturou, jak poznali napr. Spanele, kteri si do sve zeme vpustili statisice muslimu a ti se jim odvdecuji terorem.
Jestli budeme taky tak blbi, tak se pripravme na pruser.

reagovat 26.6.2005 21:45 - edit

muslimové jsou už všude, to je jasné, ale jak to na vás působí, když se Prahou ozývá jejich zavýjení?

reagovat 26.6.2005 23:15 - Anna

Větší problémy mi teda dělá "zavýjení" tramvají, vlaků a všdypřítomných aut...

reagovat 27.6.2005 09:29 - Hejtmy

já orient miluju a bydlím centru. Rano jsem brzy vzhlru a musím říct je mi to příjemný když mi muezin zpívá do ucha. Já proti jejich kultuře nic nemám... nezapoměňme že kromě islámského terorismu je i terorismus křesťanský a vedle toho žijeme dnes a denně a nevnímáme jej. Pro mě No problem

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.10.2018 13:12 - správně.

nejsem sice pražák, ale s...

My jsme tu doma, anaše je to země.Sice vykradená, ale naše...

reagovat 6.10.2018 22:00 - Rakato

škodit muslimové, budeme s...

Když se v zemi usídlí muslimové, probíhá to asi takto:
a) Začnou si pronajímat a kupovat sousední domy, takže s jejich vyšším počtem vzroste kriminalita, a domorodci zjistí, že ve škole mají jejich děti problémy s dětmi přistěhovalců. Klesne úroveň výuky, protože noví potřebují více péče,
b) Domorodci se začnou stěhovat ze čtvrti pryč, takže vznikne ghetto, které drží pohromadě a pěstuje svou islámskou tradici, takže tam skoro neplatí domorodé zákony, policie se ghetu vyhýbá.
c) Přistěhovalci si prosadí za saudské peníze stavbu mešity, kde se ne vždy káže mír.
d) Protesty domorodců označují přistěhovalci tradičně za diskriminaci, čemuž horlivě přikyvují různá iracionální hnutí, prosazující tzv. korektnost.
Toto je asi současný stav věcí v některých západních městech.
A výhled? Samozřejmě, když přistěhovalci získají ve čtvrti nebo dokonce ve městě majoritu, demokraticky si ustaví svou většinovou městskou radu a začnou odstraňovat neislámské náboženské symboly, trvat na "cudném" oblečení žen apod.

No a teď bojuj s islámem ve vlastní zemi, když se prvních pár let (až na vyšší kriminalitu) vlastně nic hrozného neděje a vše je souladu s právem.

Mimochodem - vznik ghet není nic nového, např. v USA to má dokonce pojmenování - "bílý útěk" - viz odchod bělochů z Detroitu, ale tam vystupovali místo muslimů černoši.

Já bych to až tak neprožíval. Demokracie v sobě vždy nesla zárodky sebezničení - to když se vlády demokraticky zmocní primitivové jak náš Gottwald nebo Hitler. (Oba se dostali k moci ústavní cestou.) A začne krvavá totalita.
Je jasné, že když se střetnou dvě odlišné kultury, tak teče krev, ale tak to bylo vždycky - viz osudy Židů ve světě, Arménů, Kurdů, bojovali spolu Keltové a Sasové v Anglii, Sasové a Normané tamtéž atd.
Takže vzhledem k tomu, že už přes sedmdesát let žijeme bez světové války (s desítkami miliónů mrtvých a zraněných), bych konflikt muslimů a Evropanů v Evropě viděl jen jako relativně menší problém. Vždyť konečně i muslimská většina se chce jen mít lépe, což ji bude směřovat k akceptování evropské kultury, která to nejefektivněji umožňuje.

reagovat 6.10.2018 22:36 - sdfg

|Výborně, ale nesmí smrdět, tuhle jsem si v dobré víře a naději na až "sluníčkářské" souznění sedl za jednu paní s přístřeškem,takovou lyžařskou kuklou na hlavě a tvářičkou z to vykukující kulaťoučky jak z ikony. To jsem,ale neměl dělat, zavanul na mne odér, který teda nebyl schanel n.5, ani vánek letní louky, spíš odkudsi z temné ďáblovy pekelné díry.Musel jsem tedy se nejdříve přemáhat, protože to zřejmě cizokrajné pižmo na mne působilo vábivě až afrodiziakálně a začlo se mi to projevovat na prohloubeném dýchání a chvějícím se chřípí, takže jsem neriskoval kulturní šok mé matky, kdybych si ji domů přivedl a šel si sednout radši k oknu.

reagovat 6.10.2018 22:37 - sdfg

|Výborně, ale nesmí...

Nehledě na to, že tam mám už arabky dvě a třetí si nemohu zatím finančně dovolit. Dětí máme zatím sedum : Ahmeda, Mohameda, Izáka, Sáru, Chaima, Aranku,Afroditu a Peróna.

reagovat 7.10.2018 09:07 - Skaut Velký Bubák

|Výborně, ale nesmí...

Protože ji doma drží zkrátka a nedá ji na hygienické potřeby, ne že by byla nečistoty milovná, takový je úděl těchle zahalených žen. Maximum je šátek, jak má i kapuci, to už je retardovaná verze islámu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *