Pravdu nám zakrývá mlha lží - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.4.2010 08:22 - Josef Drnda

A kde je pravda?

reagovat 15.4.2010 08:29 - tom

Takové kecání o ničem, i když základní myšlenka je zajímavá.

reagovat 15.4.2010 10:50 - Jitka

Pravda se vždy ukáže dříve či později vyplave vzhůru jako oka na polévce.A taky pravda se nemusí obhajovat-pouze to stačí že je-lež snáší všemožné argumenty ale pravdy nikdy nedosáhne.

reagovat 15.4.2010 11:26 - Jožko

Tak jako pád polského letadla.Vyšetřuje to ruská komise.Ani za 10 let nenapíší pravdu.Je to pár dnů a krom lží ještě nenapsali nic.

reagovat 15.4.2010 18:33 - Krista

Zatím sem četla jsen čtyři dohody od Ruize. Je to dobrá kniha a žádné kecání o ničem. ;-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.5.2011 21:32 - Moje informace

se klasicky využívá.

od jednoho lékárníka je,že česnek tlak upravuje.Tj že je vhodný jak při vysokém,tak nízkém tlaku

reagovat 14.5.2011 08:15 - Vilda

od jednoho lékárníka...

Občané,pokud chcete být zdraví a nemrzačit se našim šíleným zdravotnictvím,viz Dr.Matthias Rath,Dr.Dwight Lundell(cholesterol je blábol,děkujem lékařům za půl miliónu slepých občanů,VPMD,žloutkové šílenství),Joe Vallach,navštivte stahuj,ulož to Rapidshare pod NWO a lékaři,je tam o zázračným česneku,argininu,lysinu,karnitinu a selenu.Kolik je objetí našeho zdravotnictví,milión,dva,tři(příšerná a drahá léčba rakoviny chemoterapii,díky onkologické mafii,požadujem lékařské kliniky Dr.Matthiase Ratha v ČR).

reagovat 14.5.2011 12:31 - No však vo tom to je

od jednoho lékárníka...

který lék je na úpravu tlaku, žádný, která bylinka? A ejhle ona taková existuje!

reagovat 14.5.2011 14:45 - Vilda

Léčí antibiotika(proto jsou pacienti s chlamydiemi a boreliózou,Wheldonův protokol,lékaři odkopnuti a nezbývá jim než umírat na rakovinu,alzheimera,RS,CF,v lépším případě,se plazit s postchlamydiovými reaktivními artritidami,ministerstvo depopulace),dále aminokyseliny(arginin na tlak,léčí ledviny,poškozené léky na tlak,cukrovku,astma z léků na tlak,rozpouští sraženiny z léků na tlak,cholesterol,posiluje imunitu,poškozenou léky na tlak a především regeneruje cévy,ty máte v 60.jako dvacetiletý,na těch se žádný cholesterol neusadí,viz.Dr.Dwight Lundell),vitamíny,stopové prvky(selen na rakovinu,záněty dolních končetin,léčí srdce a další).Když jsem byl mrzačen doktorskými patlaly,tak jsem se začal léčit podle Internetu a zkušenosti jsem dal na stahuj,ulož to Rapidshare pod lékaři a NWO,včetně zvukových nahrávek těch patlalů(je to vážný,máte v moči cukr,já jsem Vám Paní doktorko ale posledně říkal,že mám renální glykosurii,bez kom.).

reagovat 14.5.2011 15:13 - Příhoda

Jednou se mi stala taková zvláštní příhoda. Potřeboval jsem na pár dnů vypadnout z práce a dovolenou jsem si vzít nemohl. Šel jsem k doktorce, že mi není dobře. Ona se mi podívala do krku, řekla že mám angínu a předepsala antibiotika. Kroutil jsem nad tím hlavou, ale v žádným úmyslu jsem je brát nechtěl. Jaképak překvapení mě čekalo, když jsem do druhého dne dostal vysokou horečku a začalo mě bolet příšerně v krku. To mi hlava nebere.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *