Přátelství

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.12.2004 14:04 - Eliška

Také vám občas přijde, že máte kolem sebe spoustu lidí, ale žádné opravdové přátele..třeba tím, že máte problémy, které potřebujete řešit a najednou není s kým? Chtěla bych najít dobrou kamarádku z Prahy nebo okolí, která umí podržet a vyslechnout stejně jako já..Hledám tady, protože sem chodí i lidé, kteří mají své problémy a třeba jim vadí, že je v reálu nemají s kým řešit.Budu ráda, pokud se ozvete. Eliška'

reagovat 13.12.2004 13:05 - katy

Milá Eliško, nevím, zda bych já byla tou pravou, svých problémů mám dost a asi bych ti nepomáhala tak, jak si zasloužíš, takže promiň...:( Doufám, že ale najdeš toho, koho hledáš, držím palce! Hodně štěstí!'

reagovat 15.2.2005 12:15 - Alena

Ahoj Eliško,to co jsi psala mi hodně připomínalo i mé pocity a ráda bych našla někoho s kým bych si mohla o všem popovídat. Nejsem sice z Prahy jak jsi psala, ale z Plzně, ale pokud budeš mít zájem, mohli bychom si zatím třeba dopisovat. Pokud budeš mít zájem napiš.'

reagovat 15.2.2005 19:44 - JanaF

Ahoj Eliško, mluvíš mi z duše. Kolem sebe mám hodně známých a i "kamarádek", které mě při první příležitosti pomluví a skutečné přátelství chybí. Jsem z Prahy. Jestli máš zájem, napiš.
Hezký den'

reagovat 5.3.2005 07:36 - Pavel

Stejně jako Alena a Eliška bych rád navázal přátelství.Pavel'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.2.2009 21:07 - lenka

opravdovy pratele si musi clovek najit v dobe,kdy jeste clovek nevi,co je pretvarka,fales a neuprimnost-to je nekdy na zakladce,pak uz je pozde.

reagovat 28.2.2009 13:03 - Marek

Ahoj,

No nevim, jde o to, ze ja sem vyrustal skamaradama a dnes me pomlouvaj, dobra, mozna nejsem idealni, ale dali prednost jinym kamaradum a pomluvam a docela to zamrzi.

reagovat 1.3.2009 13:32 - Katka

Ahoj jak to tady pročítám je spoustu lidí co hledá kamarády.Já mám na ně také smůlu.Neumím se k někomu vnutit a když se se mnou někdo začne bavit tak se stáhnu .Zrovna teď ve čtvrtek u doktora se se mnou začala bavit pani se stejně starým děckem.A já místo toho abych jí dala číslo mobilu jsem jí řekla ať se má hezky a odešla .Teď toho lituju nikoho nemám s kým bych si popovídala a svěřila se.A jen si tady na internetu začnu s někým psát tak za pár dní se mi ten dotyčný přestane ozývat.Nechápu to.Je mi to moc líto,protože vídím že si začal psát uplně s někým jiným.A tak je to i v realu.Mám kamarádky ,ale jsem ta druhá.Tak stršně bych chtěla mít kamarádku které můžu říct všechno a nebát se že to poví dál.'

reagovat 2.3.2009 10:15 - baculka

najdu fajn kamarádku z Ostravy ?'

reagovat 17.3.2009 08:09 - Marek

Pro Katku a Baculku,

Musi to byt jen zenska? kdyztak icq 260524543

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *