Prášky na zvýšení pocitu při ejakulaci

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.2.2011 08:30 - Nck

četl jsem ,že mnoha připadech u mužu dochazi ke ztratě přijemných pocitu při ejakulaci , jestli věkem nebo jinou příčinou , ale zcela jistě se to dá řešit lečbou...ma někdo zkušenosti nebo jaké prášky pomužou tento pocit opět navodit či intenzivněji zvýšit?

reagovat 6.2.2011 18:53 - Honza

Mrkni na adresu www.beate-uhse.cz.

Tam se daj vobjednat tablety, kerý prej berou pornoherci. Menujou se Cum Explosion. Jedno balení vobsahuje 30 tablet a stojí to 849 babek.


Druhá možnost jsou jiný tablety, kerý se daj taky vobjednat na internetě. Dovážej se sem ze Slovenska, menujou se PROfertil, a měly by zařídit, že budeš cákat víc semena a taky bude hustší. Ale zase bacha na to, abys nenaprcal ňákou babu, pokud nechceš haranty - vono to totiž prej eště navíc zvyšuje počet zdravejch spermií, a tim zlepšuje plodnost. Což já osobně nemusim - pro mě za mě, at' mam klidně všechny spermie chcíplý. Já se plně ztotožňuju s tim, co řikal David Matásek ve filmu "Jak básníci neztrácej naději": "Nejlepší by bylo, kdyby děti se sexem vůbec nesouvisely".

reagovat 7.2.2011 09:37 - carlos

Oficielně se léčí pouze poruchy erekce. na zlepšení pocitů při orgasmu nic oficielního není! Takže se nenech napálit nějakými "zaručenými přípravky" kterých jsou stovky, ale k ničemu.

reagovat 7.2.2011 16:51 - Větší množství mrdky

dává silnější zážitek. Aspoň u mne to tak je. Ším víc, tím silnější orgáč. Je možné jíst selen, zinek, resveratrol, pycnogenol, arginin, catuabu nebo yohimbin. Ale samo o sobě je to k ničemu. Nejvíc mrdky mám vždycky s novou nebo náhodnou partnerkou, třeba se stopařkou. A proto je s nimi i nejsilnější zážitek.

reagovat 7.2.2011 16:55 - Patrik

dává silnější zážitek....

Jasně, s tím souhlasím, jakékoliv prášky nepomůžou. Silnější ejakulaci a hodně mrdiny nejspolehlivěji vyvolá nová nebo náhodná partnerka. To mám semene třeba 3x tolik než normálně.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.1.2015 11:52 - Honza

Pánové vykašlete se na...

A eště je to i zadarmo, že jo.Já na počitačovej sval seru. Mně stačí, že posiluju třikrát v tejdnu v posilovně jiný svaly.


Když to jde i jinak, aby měl člověk víc semena, tak to zkusim jinak.No a že to stojí peníze?

To už tak bejvá.

reagovat 8.1.2015 14:51 - petr

A eště je to i zadarmo, že...

PC sval není počítačovej, je to jeden ze svalů pánevního dna. Že ti stačí posilovna ok. Pak ale poznáš jen těch pár vteřin požitku. A nepoznáš, že ten stav můžeš prožívat v nekonečných vlnách desítky minut až do úplnýho KO
Tak už to bývá

reagovat 5.2.2015 10:53 - MartaHobz8

Podle me tomu tak neni s pritel ma prasky na "zlepseni sexualniho zivota" a jsme spokojeni :) on take nakupujeme na

reagovat 5.2.2015 14:29 - neexistuje

Na větší střik žádné funkční prášky neexistují. Zatím vymysleli jen fungující prášky na erekci!

reagovat 20.2.2015 13:50 - MartaHobz8

Podle me tomu tak neni s...

Pardon, nedokoncena veta, nakupujeme na profinutrition.cz :)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *