Pramino 28 VS Uro-vaxom

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.10.2007 13:47 - boss

Prosím pocmoc s tímto problémem.

Partnerka bere antikoncepci Pramino 28 a mela nějaký zánět doktor ji předepsal Uro-vaxom prej to není antibiotikum. Později jsem si zavolal na urologii a zeptal se doktora zda se tyto dva přípravky spolu nehádají a doktor mě ujisti že ne.
Včera navštívila přítelkyně urologii službu měl jiný doktor a řekl jí že antina může být ohrožena tím urologickým sajrajtem. Tak kurňa nevím co si o tom myslet. Poradí někdo prosím?

reagovat 28.6.2009 21:40 - zpusob

poraďte se s DR.Mengele

reagovat 6.7.2010 16:30 - Renata

Prosím 28 vás potřebuji radu. Začala sem jsem brát pramino a po 10 prášku sem měla s přítelem pohlavní styk. Myslela jsem, že už mám po měsíčcích ale po pohlavním styku jsem začla krvácet. Ted nevím co mám dělat.Naštěstí se neudělala do mě, ale je možné být těhotná?

reagovat 21.7.2010 10:48 - Sylva

Prosím 28 vás potřebuji...

Pokud si nepřecházela z jiné antikoncepce a začala si první prášek brát s prvním dnem měsíčků, tak si chráněná hned po prvním prášků a tudíž je velmi nepravděpodobné, že bys byla těhotná. Krvácení po styku je dost častý problém, také jsem se s ním setkala. Většinou to bývá problém s děložním hrdlem, podráždění a nebo "špatná" antikoncepce. Ale pokud bereš čerstvě to Praminko, tak krvácení v cyklu je normální vedlejší účinek nově nasazené antikoncepce, ale nemělo by to trvat dlouho.

reagovat 21.7.2010 10:50 - Sylva

Prosím pocmoc s tímto...

Uro-Vaxom patří do skupiny imunoterapeutik a není znám ani jeden lék, který by nějak ovlivňoval. Užívám ho při antikoncepci rok a vše je v pořádku.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.1.2011 10:35 - Klára

Dobrý den, byla vděčná za jakou koliv radu.
Mám opakované zaněty. Už přes rok beru
Nitrofurantoin. Nyní mi před 3-mi měsíci napsala moje uroložka Uro-vaxom. Od té doby jsem měla 4x zánět. Vždy nasadím antibotika a řezavá bolest do druhehého dne
přejde. Už se to takhle táhne pět let. Byla jsem dokonce na opereci s rozšířením močové trubice, která mou situaci také nevyřešila. Spíše naopak.
Už opravdu nevím co víc mám dělat. Je mi 20 let a záněty mívám 2x do měsíce.
Děkuji za případnou radu.

reagovat 24.1.2011 12:36 - AA.

Dobrý den, byla vděčná za...

ahoj, mam stejne potize, take jsem podstoupila rozsireni mocove trubice.. atd ale jiz nekolik let se mi nedari zbavit zanetu, nebo jen dennich bolesti, ktere tzv. "rozpiju". Urcite si nechej udelat testy na chlamydie atd. A jestli mas partnera, tak by bylo fajn, kdyby si nechal udelat stery na urologii + chlamydie.
Co mi muj stav trochu zlepsilo bylo navyseni probiotik. A kdyz mam vysledky cevkovane moci ok, bolesti mam stale...

reagovat 24.10.2011 11:03 - sara

Zdravim. Chtěla bych se zeptat je velké riziko otěhotnění když jsem si zapomněla vzít tabletku Pramino 28 v obvyklých 5 hodin odpoledne...v noci jsem měla pohlavní styk a tabletku jsem užila až v ranních hodinách kolem sedmé?

reagovat 26.8.2012 23:59 - Denisa

Dobrý večer, mněla bych dotaz na antikoncepci. CHtěla bych věet jaky je rozdíl mezi užíváním tablet 3x21 a 3x28. Je to lepši jíst prasky bez 7 denní přestávky nebo horší? Strašně mně to zajíma rozdíl mezi tím a informace o tomhle. Předem děkuji ..

reagovat 22.2.2016 12:55 - ŠÁRKA

Dobrý den,můžu užívat uro-vaxom v době těhotenství,jsem ve 4tt a uro-vaxom užívám 2 měsíce.děkuji za odpověď.hezký den

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *